FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Pārdodu grāmatas 2

Attēlu rezultāti vaicājumam “t dzefersons parkers zila stunda”

T.Džefersons Pārkers ''Zilā stunda''  1.50eiro 

Grūti iedomāties divus tik dažādus cilvēkus kā jauno, skaisto un pašpārliecināto Mērsiju Reibonu un viņas padoto - policijas veterānu Timu Hesu. Trīs reizes šķīries, bez bērniem, ar sabeigtu veselību - klasisks vientuļā policista tips, kuram vienīgais, kas atlicis, tas ir darbs un... pēkšņi aizraušanās ar Mērsiju. Grāmatas varoņus gaida sarežģīts uzdevums: jāatrod jaunas, burvīgas sievietes nežēlīgais slepkava.

Attēlu rezultāti vaicājumam “keiss sindroms”

Dž.Keiss ''Sindroms''  2eiro 

Dr. Džefu Duranu pārņem nežēlīgas panikas lēkmes ikreiz, kad viņš iziet no mājām. Dažkārt viņš atceras vārdus svešā valodā, ko nemaz nav mācījies. Un brīžiem viņu vajā dīvainas, neizskaidrojamas atmiņas – smaržas, mūzika, okeāna viļņu šalkas zem burulaivas ķīļa. Taču, uz mirkli izniruši no apziņas dzīlēm, šie tēli atkal pazūd. Kad Durana paciente izdara pašnāvību, viņa dzīvē iestājas īsts haoss. Bojāgājušās pusmāsa Adriēna Koupa vaino Duranu viltus atmiņu iedvešanā Nikijai par drausmīgu seksuālu izmantošanu bērnībā. Taču drīz vien Adriēna uzzina biedējošus faktus ari par psihoterapeitu – noslēpumus, par kuriem pat viņš neko nenojauta

Attēlu rezultāti vaicājumam “potindzers boss”

Stens Potindžers ''Boss'' 1.50eiro 

Jaunībā Makss kļūst par liecinieku avārijai uz naftas torņa, kurā iet bojā viņa tēvs un tiek sakropļots brālis. Par laimi, sens tēva draugs Spins stājas Maksam tēva vietā. Pieaudzis Makss kļūst par Spina labo roku un ir uzticamākais darbinieks, kādu vien boss varētu vēlēties. Tomēr Spina tēls Maksa acīs pamazām zaudē cieņu.

Attēlu rezultāti vaicājumam “Mikelsone pasaki lukrecijam”

Liāna Miķelsone ''Pasaki Lukrēcijam...''   2eiro 

Grāmatas “Pasaki Lukrēcijam…” pirmavoti meklējami mediķa dzīves skatījumā un cilvēka būtības izpratnē. Tajā savijas globālais ar niecīgo, vitālais ar nāves nojausmām, romantiskais ar ikdienišķo.

Šī ir ārstes Liānas Miķelsones pirmā grāmata – nenoliedzami daudzsološa un intriģējoša, kā saudzīgs pieskāriens tām neredzamajām, bet sajūtamajām garīgajām saitēm, kas vieno cilvēkus ārpus laika un telpas.

Romānā senās Pompejas varoņi atdzimuši mūsdienu mediķu vidē, kur mīlestības, nāves un samierināšanās dramatisms spilgti caurvij viņu attiecības.


17.07.2019 20:10

Labots 17.07.2019 20:15

Attēlu rezultāti vaicājumam “miroslavs stingls pedeja paradize”

Miroslavs Stingls ''Pēdējā paradīze''  0.50eiro

Polinēzija starp vakardienu un rītdienu

Attēlu rezultāti vaicājumam “agata kristi romani”

Agata Kristi ''Romāni''   0.50eiro 

1.Rodžera Ekroida nāve 

2.ABC slepkavības

2.Līķis bibliotēkas istabā

Papildināts 2019-07-17 20:07:01:

Attēlu rezultāti vaicājumam “geza gardoni garmatainās briesmas”

Gēza Gārdoņi ''garmatainās briesmas''  0.50eiro

13 vecpuiši sanāk kopā restorānā atsevišķā kabinetā un nodibina Ziemassvētku biedrību. Kā labāk izklaidēties? Asprātīga izdoma: lai ikviens pastāsta, kā izvairījies no laulību jūga, kā noturējies pretim ''garmataino briesmu'' viltum. 

Attēlu rezultāti vaicājumam “ugunigais maranu dievs”

Aleksandrs Volkovs ''Ugunīgais Marānu dievs'' 1eiro

Ceturtais stāsts par burvju zemi un tās brīnišķīgajiem iemītniekiem. Pēc sakāves Urfinu Džīsu padzina no Smaragda pilsētas un viņš atgriezās Gremoņu zemē savā mājā tomēr viņa ļaunā sirds loloja atriebības alkas… Viņš izglāba milzu ērgli Karfaksu un tas viņam izstāstīja par lecoņu jeb marānu zemi… Urfina galvā nobrieda viltīgs plāns kā kļūt par šīs zemes iedzīvotāju dievu…


1 - 1 no 1