FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Bezdzimuma mazuļi?

Mēģināju šeit atrast drēbītes uz pirmajiem izmēriem t.i. 50., 56., 62. BET filtrā man nerāda opciju izvēlēties dzimumu! Kāpēc tā?

Vai tad līdz noteiktam vecumam puiku pēc administrācijas domām var ģērbt cakainās rozā kleitiņās? :D

Skumji, bet man vnk ir slinkums caurskatīt simtiem neaktuālu sludinājumu, lai atrastu aktuālo, tādēļ iepirkos ss, andelemandele un facebook un iespējams šeit palika stāvam labas lietiņas par labām cenām.

Iesaku administrācijai par to tomēr padomāt ;)

22.07.2019 21:52

AS administrācija domā ļoti mūsdienīgi atšķirībā no drēbju ražotājiem.

Mūsdienu tendences saka, ka mazulis ir jāgērbj neitrāli kamēr viņš pats nepaaugsies tik liels, lai izvēlētos, kādas drēbes gribēs vilkt. :) 

P. S. Ja kas, man skapī ir palicis viens puišu drēbju komplektiņš uz 56-62 :) 

Mūsdienu tendences saka, ka mazulis ir jāgērbj neitrāli kamēr viņš pats nepaaugsies tik liels, lai izvēlētos, kādas drēbes gribēs vilkt. :)

Nu, ja :D Mazums bērns patiesībā grib citu dzimumu :D

25.07.2019 11:55

Mazuļu apavu kategoriju problēma arī joprojām ir aktuāla. Jo uzskatīts, ka mazuļi ar apavu izmēru 16.-17. vispār neeksistē, bet pārējiem, sākot ar 18. izmēru, ziemas zābaki un rudens zābaciņi nav vajadzīgi - tikai čības un zeķītes ar zoli, kā arī kaut kādas nesaprotamas balerīnas! Valstī, kur ziema ir 9 mēnešus gadā!

Ļoti gaidu administrācijas atbildi vai komentāru.

Savādi, ka atverskapi tieši bērnu sadaļa tek uzskatīta par mazsvarīgu, kaut gan lielākā sabiedrības daļa kā reiz bērniem pērk lietotas drēbes un citas lietas daudz biežāk kā pieaugušajiem  dēļ īsā lietošanas perioda un tā, ka reāli nenolieto.

25.07.2019 15:31

Paldies par jūsu komentāriem.  Mēs piefiksēsim jūsu vēlmes un padomāsim kā un kad varēsim pieķerties šim jautajumam. 

1 - 5 no 5