Black latte

Sveiki! Varbūt kāda zina kaut ko par Black latte lietošanu un tās iedarbību? Priecāšos par komentāriem') 


4 Atbildes


Paldies, kaut ko jau palasīju internetā, domāju, varbūt kāds var padalīties ar personīgo pieredzi.. 


Tur taču bez personīgas pieredzes ir skaidrs, ka tas ir kārtējais lohotrons ar negatīvām sekām veselībai. Nu kāda aktivētā ogle 28 dienu garumā? Sabojāta zarnu mikroflora vien, turklāt smagi sabojāta, atjaunošana prasīs naudu un laiku. Attīrot organismu ar tādu centību no labvēlīgajām baktērijām, brīva vieta nekavējoties tiks labprāt aizņemta ar patogēnajām baktērijām, kas visai laipni sagādās dažādas jaukas izklaides, sākot ar caureju un beidzot ar zarnu caurlaidības sindromu un vēl ko jaukāku.

Pārējām sastāvdaļām nav ne vainas, bet tas var iegādāties un dzert atsevišķi, turklāt krietni lētāk. Nevar zināt, vai tās tajā konkoktā vispār ir un kas tur ir vēl klāt, pēc kā neatgūsies.

Kārtējais viltus saits ar viltus cilvēku atsauksmēm. Aranta Kokorevičs - jā, jā, mums te Latvijā lūk tā cilvēkus arī sauc, katru otro.

Nevajag vesties uz visādām muļķībām. Notievēt var tikai vienā veidā - ēdot veselīgi un sportojot kaut vai 30 minūšu aktīvas pastaigas veidā 3-4 dienas nedēļā. Un kopumā tērējot vairāk kaloriju, nekā ir uzņemtas ar ēdienu. Brīnumlīdzekļi neeksistē.


Paldies par komentāru. Es jau tā arī domāju, ka diez vai tādi brīnumlīdzekļi vispār eksistē.. 

1 - 4 no 4