FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Laine Kauliņa jeb Pekausis.

Saprotu,ka nav pirmā tēma. Pārdevēja Pekausis ( naudu sūtīju uz Laine Kauliņa vārda ) - https://atverskapi.delfi.lv/lv/user/74921

Naudu nosūtīju,prasīju sekošanas nr. Kopš tā brīža ne ziņas ne miņas par preci ,nekādu sekošanas nr. nav un vēstules pat neatver,lai gan atverskapi.lv nāk. 

14.08.2019 00:11

Labots 14.08.2019 00:15

AS lietotāji!!! 

URL saite neko nedos, jo lietotāja nav vairs. Nu, skrīnšots jeb ekrānuzņēmums no lietotāja skapja vēl jā.. Bet to jau arī neviens vairs neatceras... Tikai naudas saņēmēja vārds, uzvārds ko līdzēs. Vismaz man paliks atmiņā un būšu piesardzīga... 

Bet tā vien gribas pateikt - nolādēts tas, kas citu piekrāpa apzināti!!! 

Papildināts 2019-08-14 00:08:41:

Vēl dažas dienas atpakaļ gribēju no Pekausis nopirkt preci, bet kaut kas Augstāks mani atturēja no darījuma... Lai vai kā, bet tie draņķi saņems savu sodu! 

14.08.2019 06:25

Pekausis vismaz agrāk atgrieza naudu par neaizsūtīto preci,tagad vispār profils dzēsts .

14.08.2019 09:57

Nezinu kā šeit,bet andelemandele.lv pilns ar mazgadīgiem skuķiem,kā vispār ļauj reģistrēties 12-13g. veciem bērniem,nesaprotu??? 

14.08.2019 10:24

Labots 14.08.2019 10:27

Nu jā es arī esmu iekritusi Pekausis krāpšanāiztērēju 15 eiro, un šodien dzēsts lietotājsKādi ir varianti, kā dabūt atpakaļ, vai vispār ir iespējams? Man pirmā šādā veida pieredze.  bet naudu sūtīju uz Erna Logina

Papildināts 2019-08-14 10:08:56:

Vai tad Atverskapi.lv  nevar pateikt kāda persona slēpjas zem  Pekausis- reģistrējoties nav jāuzrāda īstais vārds uzvārds? 

14.08.2019 10:35

Nav jāuzrāda, tas ir jaunums? Tikai verificētie lietotāji apliecina to ar savu bankas datu nodošanu AS.

Līdz ar to pircējam ir tiesības uzņemties risku, iesaistoties darījumā ar neverificēto lietotāju.

14.08.2019 10:46

Reģistrējoties nē,bet bankā,taču,jābūt īstajam vārdam,lai nosūtītu naudu,nē? Vismaz man,ja esmu kļūdījusies kaut nepareizu burtu uzrakstot,parasti nesūtās!? Vismaz ,līdz šim biju par to pārliecināta... 

14.08.2019 10:59

Vispār jau nav tiesa,man viena skaitīja no seb uz swed,ierakstīja pilnīgi atšķirīgu manu vārdu,uzvārds bija pareizs,naudu saņēmu.Biju ļoti izbrīnīta,ka pieņēma tādu un sekoju līdzi,lai nauda neaiziet atpakaļ,jo vārds taču bija pilnīgi cits?

14.08.2019 11:08

beatriska

Paldies par informāciju! Nākotnē vairāk pievērsīšu šim uzmanību. 

14.08.2019 11:12

Sen Latvijā tas ir atcelts. Vajadzīgs tikai konta numurs, vārdu vari rakstīt kaut Romas pāvesta.

Un neaizmirstiet, ka absolūti neobligāti persona, kurai sūtījāt naudu (ja pat vārds ir īstais), ir tā pati persona, kas veica darījumu ar jums. Apkrāpšanas trīsstūrī parasti ir 2 upuri, kuri zina viens par otru, bet nezina īsti neko par apkrāpēju, izņemot niku vai vēl kādu nekur nesasienāmo informāciju. Es arī, piemēram, pārdodot preci, varu iedot ne savus datus, bet draudzenes datus, kurai esmu parādā. Un iztirzājot viņas vārdu Internetā, viņa būs nepatīkami izbrīnita, viņa taču tikai saņēma savu aizdoto naudu un nevienam neko sliktu nedarīja. Līdz ar to apgalvot, ka jūs apkrāpa tieši Laine vai Erna, ar pilnu pārliecību nav iespējams. Tur mierīgi var būt kaut kāds Andris, kurš no vienas dabū preci, otro uzmet, pats nespīdot ar saviem datiem nekur.

14.08.2019 12:12

Jaa meitenes es arī iekritu ar tik vilinoši labām smaržām! Arī tāpat nesagaidīju Bet nu es tomer izcīnīju savu naudiņu atpakaļ. Bet nekad pie tādas pārdevējas ne atgriezīšos! 

1 - 10 no 26