FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Laine Kauliņa jeb Pekausis.

Saprotu,ka nav pirmā tēma. Pārdevēja Pekausis ( naudu sūtīju uz Laine Kauliņa vārda ) - https://atverskapi.delfi.lv/lv/user/74921

Naudu nosūtīju,prasīju sekošanas nr. Kopš tā brīža ne ziņas ne miņas par preci ,nekādu sekošanas nr. nav un vēstules pat neatver,lai gan atverskapi.lv nāk. 

15.08.2019 20:39

Labots 15.08.2019 21:07

Es šobrīd rakstu iesniegumu policijai ,  man liekas ka labāk lai ir vairāki iesniegumi,  un caur latvija.lv nevar kolektīvu uzrakstīt, jo tur vajag autorizēties,  lūdzu pārējās arī uzrakstiet,  jo tiešām, man jau nav it kā daudz , tikai 15, bet kopā tas tak ir daudz, un  daudz  neforšāka jau ir  tā sajūta un morālais  ka esi apkrāpts, un ko vēl sazin apkrāps, ja neapstādinās!  iesniegumā pievienojiet, maksājuma uzdevumu un kādus screensotus ar saraksti. 

Papildināts 2019-08-15 21:08:52:

Inga 

rakstīsi iesniegumu? Un  kuras vēl  ar mani?  

15.08.2019 22:08

Labots 15.08.2019 22:17

Rakstiet iesniegumu, meitenes, citādi tas aizies kā norma, un godīgi pārdevēji būs jau retums te AS. Te jau pat ar pozitīvām atsauksmēm bail ko pirkt, jo viņi "savāc" +atsauksmes un atkal "aiziet jūriņā" :/

Papildināts 2019-08-15 22:08:02:

Meitenes, policijai būs svarīgs konts, kas saņēma naudu, tikai tā var iziet uz patieso krāpnieci/krāpnieku grupu. Bet vienalga jāraksta iesniegums katram atsevišķi, bet saliedētībai un turpmākā procesa cerīgākai virzībai/rezultātam apmainīties kontaktiem, kas ir būtiski! Naudu krāpnieks var lūgt pārskaitīt arī citu/darījumam svešu, bet sev pazīstamu cilvēku, iedodot viņam vnk sk.naudu (saku no pieredzes, bet vng izgājām uz īsto krāpnieci!). 

Lai veicas! 

16.08.2019 06:28

Mierīgi iekrīt arī nepazīstamie bez visādām skaidras naudas sarežģījumiem.

16.08.2019 09:24

Labrīt! Patīkami jaunumi.Man nauda tika atmaksāta. Prieks,ka meitene,lai kā arī viņu īsti sauc,nāca pie prāta. Ceru,ka visas saņems savu naudu atpakaļ.  

16.08.2019 10:34

Bet policijai es tāpat viņas datus nodotu, lai paņem uz zīmuļa, novada profilaktiskas sarunas.

Jo nodarbojas ar krāpniecību jau ilgus gadus (ne visi jau izcīna atmaksu, kaut kas pil) un dažas atmaksas viņu neapstādinās. Tā nav nākšana pie prāta, tā ir mutes aizbāšana īpaši aktīvajiem. Bet cik ir ne īpaši aktīvo, kuri atmet ar roku...

16.08.2019 11:55

Es arī saņēmu naudu atpakaļ,  prieks par to dalīts, jo vilšanās par neiegūto preci paliek vienalga,  bet t lūdzu ja ir  kuras nav saņēmušas, lūdzu neklusējiet!  

21 - 26 no 26