FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Koppasūtījumi: KIK, RiekstiJums

Tiek vākti koppasūtījumi no LTC Baltija (saimniecības preces, Pyrex trauki, virtuves tekstils), Rieksti Jums (eļļas, dažādi putraimi, milti, sēkliņas un rieksti, veselīgie saldumi) un KIK (vācu drēbes visai ģimenei, interjera priekšmeti).

Saņemšana Mežciemā vai Teikā; Pasta stacija un Omniva - pēc to tarifiem.

Nosacījumi:

1. LTC Baltija - cenas ir redzamas tikai reģistrētajam lietotājam. Tāpēc lūdzu nekautrēties rakstīt, norādot preces artikulu - painformēšu par visām cenām. Piemēram, pūtošanas bļoda Pyrex 4.2 l = 7.94 eiro, termokrūze ar lavandu - 2.54 eiro, Pyrex apaļās bļodiņas 1 l = 3.23 eiro, 2 l = 4.73 eiro utt. Piegāde par brīvu, ja pasūtījuma summa savāksies lielāka par 100 eiro. Kādi 50 jau ir. Noklikšķinot uz preces bildes, var to palielināt un kārtīgi apskatīt, bet informāciju par preci var redzēt, noklikšķinot uz artikula. 

2. Rieksti Jums (https://riekstijums.lv) - piegādes maksa 2.49 eiro, ko dalām uz dalībnieku skaitu, piegāde 2-3 dienu laikā. Ļoti labas cenas, bet lielie iepakojumi. Tādēļ, ja prece patīk, bet ir vēlme nopirkt mazāku apjomu, droši norādiet - pieteiksim šo pozīciju dalīšanai, sveršanu ņemu uz sevis, būs jāpiemaksā tikai 0.05 eiro par maisiņu. Ja prece ir šķidra, tāras jautājumu apspriežam ar katru dalībnieku atsevišķi.

3. Kik (www.kik.de) - piegāde no Vācijas. Katras mantas cenai rēķinām 5% klāt (starpnieka komisija, jo pa taisno uz Latviju nesūta), piegāde pa Vāciju 5.20 eiro neatkarīgi no pasūtījuma lieluma, ko dalām uz dalībnieku skaitu. Piegāde uz Latviju dalās uz mantu skaitu, jo atkarīga no svara un kastes lieluma, to starpnieks rēķina pēc fakta. Pēc pieredzes, tie ir kādi 0.20-0.50 eiro par mantu (jo lielāks pasūtījums, jo izdevīgāk).

Pieteikums dalībai:

1. links uz preci,

2. krāsa un izmērs, ja attiecināms,

3. cena (jo var mainīties),

4. daudzums,

5. jūsu telefona numurs.

Var uzreiz atzīmēt, kāds saņemšanas veids ir ērtāks, bet to varēsim apspriest arī pēc preču saņemšanas.


15.08.2019 13:21

KIK pasūtījums ir aizsūtīts. Bet vācas nākamais - ir jau 10 mantas.


16.08.2019 08:40

LTC Baltija - nepieciešamas preces uz 13 eiro un uzreiz var pasūtīt!


LTC Baltija pasūtījums aizgājis.

Kik un Rieksti aktuāli!


šodien, 10:10

RiekstiJums ir tuvu kvorumam, provizoriski otrdien-trešdien aiziet.


1 - 4 no 4