FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Ignorēšana

Sveikas, meitenes! Man te tāds sasāpējis jautājums.. Varbūt kādai no Jums ir gadījies līdzīgi. Kāpēc cilvēks vispār kaut ko pārdod, ja pat nav ieinteresēts izlasīt ienākošās ziņas, kaut gan redzu, ka profilā ir bijis?????!!!!! Pilnīgs stulbums, es atvainojos.. 

26.08.2019 08:24

Tas ir vairākumā.Tāpat kā pieteikties un krustu šķērsu visu izjautāt,izlasa un vairs neatbild,kaut portālā guļ augu dienu.

26.08.2019 10:07

Sveika. Šeit tā kļūst jau pat ikdienu. Kāds jau varētu izpalīdzēt un atbildēt tomēr. Paskaties, kad pedejo reizi bija online lietotāja, šo informāciju var atrast profilā. P. S. Ja kāda grib man ar AM izlīdzē, tad dod ziņu. 

26.08.2019 10:46

Tā jau ir ikdiena,ar kuru jāsamierinās

26.08.2019 12:12

Tas, ka pārdod, nenozīmē, ka patīk visi cilvēki un visi piedāvājumi. Bet ja vēstule ir īsa vai viedokļa izveidei ir pietiekošs jau tās sākums, pārdevējs var būt to izlasījis, arī neejot iekšā ziņā, līdz ar to autoram tā rādīsies kā neizlasīta. Protams, arī šādā gadījumā varētu atbildēt kaut vai ar Nē, bet nu te ir katra attieksmes jautājums. Man, piemēram, pārdodāmas mantas arī tik ļoti nespiež, lai es ielaistos darījumos vai pat sarakstē ar man nepatīkamiem cilvēkiem. Cenšos atbildēt kaut vai noraidoši, bet, laikam, bija pāris gadījumi, kad atnāca riktīgs analfabēts bezsakars ar stulbiem jautājumiem, kuri visi detalizēti ir atbildēti preces aprakstā un profilā, turklāt bez sveicināšanās utt. un ar pieprasījumu (ne lūgumu!) pazemināt cenu divreiz un vēl apmaksāt sūtīšanu. Te es sapratu, ka kaut ko - jebko - teikt jau nav jēgas.

Anyway ignorēšana arī ir reakcija un tā ir jāpieņem. Dzīvē daudz vēl būs situāciju, kad kādam būsiet nevēlams. Lietus arī ir nepatīkams, bet ar to neko nevar darīt, tas pats arī šeit. Neatbild - pagaidām mazliet un ejam tālāk meklēt nākamo.

26.08.2019 12:21

Tas nav tikai te novērojams, bet visur, arī Andelemandele.lv un FB. Jā, saprotu, ka manās interesēs ir pārdot savas lietas, bet pieklājību jau neviens nav atcēlis, nu neinteresē tomēr tās lietas, tad lūdzu tā arī pasaki, nevis tērē savu/manu laiku, kaut ko pieprasi, tiešā vārda nozīmē, nevis palūdz un vēl pēc tam noignorē un neatbild. Laikam jau ar to nav iespējams cīnīties, tāpat, kā ar tām, kas pieprasa, lai sūta ar Omnivu, kaut atrodaties bezmaz vai blakus un var tikties klātienē, tāpat, kā arī ar tām, kurām vārdi, "Sveika", "Labdien", "Lūdzu", "Paldies" arī ir sveši, tādēļ ar to savā ziņā ir jāsamierinās. 

26.08.2019 12:55

Tikai un vienīgi attieksmes jautājums! Gan no pircējiem, gan no pārdevējiem. Un varam tikai minēt, kāpēc dažkārt dažiem ir laiks pajautāt n-tos jautājumus par preci, taču, kad izdomā, ka tomēr preci nevēlas iegādāties, tad uzrakstīt "Paldies, tomēr no preces atteikšos" ir tik sarežģīti un laikietilpīgi! :)

26.08.2019 13:42

Labots 26.08.2019 13:43

Nav vērts satraukties.Pilns atverskapis ar precēm,var atrast vēl labākas ;)

26.08.2019 13:58

Man gan vairāk kaitina - izprasta visupajauta kontu, saka ka pārskaita.... Un nekā! 

Pectam doma varbūt nauda aizkavējās vai kā un atsāku reālām pircējam. Man parasti šķiet, ka vēlas vienkārši izkrāpt datus pa tevi šada veida... 

26.08.2019 15:27

Ecboy, protams, ka neviens neatbildēja uz vēstuli ko sūtīji, jo jau tavā diskusijā pārsvarā visas izteica neizpratni par to, kāpēc gan cilvēks pats nevar piereģistrēties AM un kam vajadzīgs starpnieks

26.08.2019 15:27

Un ko tādu noziedzīgu ar konta numuru var iesākt?

Iestāžu un lielo uzņēmumu mājas lapas pilnas ar rekvizītiem, pat izprašņāt nevajag.

Drīzāk jau sports: oi, patīk, gribu-gribu-gribu, bet kad rekvizīti jau pie tevis - sanāk, bezmaz vai pārdots tev, jau tavs, tad sāk kritiskāk preci vērtēt, spriest par iespējām un vēlmi iegādāties un nemaz vairs tik ļoti nevēlas. Bet pateikt: piedodiet, pārdomāju - nu nav cara darbs.

1 - 10 no 48