FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Ignorēšana

Sveikas, meitenes! Man te tāds sasāpējis jautājums.. Varbūt kādai no Jums ir gadījies līdzīgi. Kāpēc cilvēks vispār kaut ko pārdod, ja pat nav ieinteresēts izlasīt ienākošās ziņas, kaut gan redzu, ka profilā ir bijis?????!!!!! Pilnīgs stulbums, es atvainojos.. 

26.08.2019 17:13

Nu manu mammu pāris gadus atpakaļ smuki jau gandrīz pa krapnieci uztaisīja... Taka var gadīties visādi.  

Un parasti tas ir steidzinatajas, lai sūta paku, beigās nemaz naudas nav... 

Labdien, es arī jūlija sākumā ieraudzīju skaistu kleitu, ko vēlējos pirkt un vilkt uz meitas kāzām, man pārdevēja uz pirmo vēstuli atbildēja un tad pazuda. Kāzas notika 24  augustā un viņa vēl joprojām nav bijusi atverskapī, kā cilvēks var ielikt preces un vispār pazust? Rakstīju visu laiku vēstules,bet atbildi gaidu vēl līdz šim.

26.08.2019 18:03

Sveika.

Šī problēma eksistē aizvien un ir un būs šeit, no šī neaizbēgsi projām. Bet jautājums, ko AS portālā, tai skaitā Delfi admini var darīt lietas labā. 

26.08.2019 18:58

@Ecboy Kas tad administrācijai būtu jādara? Lietotāji komunicē savā starpā par preci, tālāk jau ir tikai lietotāju attieksme un cieņa vienam pret otru šajā gadījumā!

26.08.2019 19:39

It sistēmu beidzot kāds sakārtoa vai ne 

26.08.2019 19:47

Kāds IT sistēmai sakars ar lietotāju savstarpējo komunikāciju vēstuļu sadaļā? Sekos līdzi, lai lietotāji neignorē un sūtīs atgādinājumus, ka jāatbild uz vēstuli, vai? :D

26.08.2019 19:51

Izstrādājiet app un stulbos paziņojumus uz epastu aizstāt ar paziņojumiem ar SMS tad ir iespējams, ka tikai jautājums kas gribēs par to maksāt, tai pašā laikā var izdomāt kā uzlabot IT sistēmu jo ir variants, tomēr izmantot if un then principus, kas arī portālā uzlabošana varētu līdzēt, proti cik laika pavada portālā, arī atgādināt par to. Izmantojot paziņojumus un iekšēji Db un citur pielabot sistēmu ar if un then principu, ne tikai. 

26.08.2019 19:52

Ievērots, ka reāls pircējs uzdod interesējošo un dienas laikā  viss notiek. Grūti ir ar sīki smalki prasītājām, kuras drīz vien nozūd...tā ir otra cilvēka laika šķiešana...anyway..paldies portālam par iespēju.

26.08.2019 20:04

Labots 26.08.2019 20:04

Ko nozīmē ignorēt? Apzināti neievērot, neņemt vērā (ko); arī nevērīgi izturēties (pret kādu). Nav te nekāds sakars ar atgādinājumiem, tikai un vienīgi attieksme. Sūti kaut 10x atgādinājumus, ja cilvēks gribēs ignorēt, tad arī ignorēs! Šeit tiek diskutēts par to, kāpēc tiek izvēlēts ignorēt! 

26.08.2019 20:54

@Cocoloco Vēlos nedaudz piebilst par sūtīšanu - Es atverskapi pēdējā laikā esmu tikai kā pircēja un izvēlos sūtīšanu arī tad, ja jānosūta uz blakus rajonu.  Jo man tā ir ērtāk. Nav jāsarunā tikšanās, jāizbrīvē laiks, jāpielāgojas nevienam... it īpaši, ja nav pārāk elastīgs darba laiks. No rīta kaut sešos varu izņemt paciņu, varu doties uz pakomātu un pati plānot savu laiku. :)

11 - 20 no 48