FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Ignorēšana

Sveikas, meitenes! Man te tāds sasāpējis jautājums.. Varbūt kādai no Jums ir gadījies līdzīgi. Kāpēc cilvēks vispār kaut ko pārdod, ja pat nav ieinteresēts izlasīt ienākošās ziņas, kaut gan redzu, ka profilā ir bijis?????!!!!! Pilnīgs stulbums, es atvainojos.. 

27.08.2019 03:04

Labi es uzrakstīšu šo un to drusku vēlāk.. 

27.08.2019 07:07

Labots 27.08.2019 07:08

Jā, un tad vēl tā "jaukā kategorija", kas kaut ko pajautā un pēc tam vnk pazūd, pat atbildi neizlasa!!!! Patiešām tracina!!! Andelē mandelē arī tādas personas ir sastopamas! Paklau, ja Jums vnk nav ko darīt, tad varbūt nevajag citus cilvēkus tracināt ar saviem stulbajiem jautājumiem!!! Vai nu tad vnk arī pateikt, ka vairs konkrētā lieta neinteresē un punkts!!!! 

27.08.2019 08:56

Un ar acīm tomēr var visu apskatīt un izlasīt sludinājumā,un tikai tad,ja nopietni vajag,ir kontā līdzekļi,var klikšķināt pieteikumus: ir vēl?pieejams?pērku! sūtiet kontu!-90% pēc atbildes saņemšanas momentā atsakās.

27.08.2019 09:36

@Rita To es visu saprotu, bet vienreiz bija tik pieprasīga pircēja, pieprasīja, lai sūtu viņai, iepriekš sarakstes ignorēja, ka piedāvāju, labāk tikties nekā sūtīt, sazin kas tur pretī, drošāk tikties.

27.08.2019 11:46

Man tā regulāri ,te,ka ignorē :)

27.08.2019 12:18

Šajā portālā vajag...

Pārdevējam beigt gaidīt uz lietotājam kuras vienkārši neatbild

Skatīt vai tiek ievērota pieklājīga etiķete un vispār tolirance un komonkacija kā tāda

Skatīt lietotājas atsauksmes profila info un piedāvājumu skapī

Skatīt lietotājas foruma diskusijas kā tādas un visu pārējo kopā savelkkot

Analizēt diskusiju starp pārdevēju un pircēju ja tāda vipār pastāv un un salidzināt ar citiem gadījumiem. 

27.08.2019 14:48

Pārdevējam beigt gaidīt uz lietotājam kuras vienkārši neatbild

Kad tieši jābeidz?

Skatīt vai tiek ievērota pieklājīga etiķete un vispār tolirance un komonkacija kā tāda

Kā vajadzētu to skatīt, lai sasniegtu vēlāmo rezultātu? Kādi ir kritēriji etiķetes pieklājīguma mērīšanai? Kas ir tolirance un komonkācija? Kā tās jāievēro?

Skatīt lietotājas atsauksmes profila info un piedāvājumu skapī

Ja es esmu pārdevēja, ko man dos pircējas skapja piedāvājuma izpēte?

Skatīt lietotājas foruma diskusijas kā tādas un visu pārējo kopā savelkkot

Kādā veidā to var izdarīt, ko un ar kādu mērķi ir jāvelkK kopā?

27.08.2019 16:42

Par Ecboy komentāriem tik jānosmaida! Īstā persona, kura te dos padomus citiem, ha ha. Dažas dienas kā šeit profilu izveidojusi, prece neviena, tad te lika iekšā help, lai ar kāda starpniecību iegādātos preces no AndeleMandele, visiem vēstules dricelē, lai aizsūta ziņu tam un tam, viņa gribot pirkt to un to, pati profilu nevar izveidot. Nu īstā, kas te visus kritizē un lamā! Ceri, ka es atbildēšu uz Tavu vēstuli?

27.08.2019 17:18

tolirance un komonkacija-jāliek google tulkotājā.

27.08.2019 17:44

Čau Ignorēt un jāciena lietotājas. Šeit neviena lietotāja tā nedara... 

21 - 30 no 48