FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Ignorēšana

Sveikas, meitenes! Man te tāds sasāpējis jautājums.. Varbūt kādai no Jums ir gadījies līdzīgi. Kāpēc cilvēks vispār kaut ko pārdod, ja pat nav ieinteresēts izlasīt ienākošās ziņas, kaut gan redzu, ka profilā ir bijis?????!!!!! Pilnīgs stulbums, es atvainojos.. 

28.08.2019 06:44

tolirance un komonkacija-jāliek google tulkotājā

Tici man - nepalīdzēs!

28.08.2019 09:22

Es ari nesaprotu ,vai tiesam gruti uzrakstit ,ka prece jau pardoda.Velejos bernam jaku nopirkt,pieteicos,paprasiju izmerus uz to gan atbildeja un tad pazuda.Raksties cik gribi,vestules nelasa,bet ienakt ienak vairakas reizes dienā.Seit ir ta ignoretaja https://atverskapi.delfi.lv/lv/user/98046

28.08.2019 09:34

Vanes. es pilnīgi saprotu tavu sāpi, bet saproti ari manējo- nu ir cilvēki, ar kuriem nevēlos kontaktēt un ir cilvēki, ar kuriem nekādus darījumus nevēlos... (P.S. Mēru prasīšana un vēl n-to jautājumu uzdošana nav tas pats, kas pirkšana. Nebiju teikusi,ne ka rezervēšu, ne ka pārdošu, kur nu vēl cilvēkam, kuram, ja 15 stundu laikā neatbild un kaut ko nenotirgo, rodas tādas reakcijas kā tev )

28.08.2019 10:41

Sveika. Tiem negodīgajiem pārdevējiem ir cits saraksts ne šeit. 

28.08.2019 11:59

Labots 28.08.2019 12:00

@Ecboy 

Esmu pārsteigta par Jūsu bezkaunību piedalīties šajā diskusijā un vēl ar tādiem tekstiem,es teiktu,liekulīgiem.

Skatīt vai tiek ievērota pieklājīga etiķete un vispār tolirance un komonkacija kā tāda -tas ir Jūsu teksts no ieraksta šeit.

Jums pašai vai pašām,nav nojausmas par vārdiem -pieklājības etiķete un komunikācija.

23.08 Jūs man rakstāt no profila Rixo16 un sakāt,ka 24.03 ar mani sazināsieties. Gaidu visu dienu. Protams,ka nekādas ziņas.

25.08 Jūs man uzrakstāt no sava profila Ecboy,ka nevarat ieiet savā vecajā Rixo16 profilā. Tas,ka tas ir dīvaini,ir maigi teikts,bet nu visādi gadās. Es Jums atstāju savu tālruni kontaktiem un atļaušos teikt,ka šeit arī pazuda Jūsu pieklājības etiķete. Rakstīt vēstules ir viens,bet sms ir sms, un paratsi cilvēki sagaida nākamās dienas rītu nevis pusnaktī uzsāk saraksti,kuru man tik vēlu gribējās noignorēt,jo biju gultā blakus vīram,bet nu labi,ja tik svarīgi,protams,atbildu. Jūsu runas stilu nekomentēšu. Sarunājām,ka pirmdien atbrauksiet pakaļ.

26.08. Pielāgojos Jums un visu dienu biju mājās,gaidīju,izgāju nelielā pastaigā ar bērnu blakus mājai.  Vakarā ap plkst.20.00 Jūs atvainojaties,ka neatbraucāt un sakat,ka būsiet nākamajā dienā.

27.08 Jūs atkal nav,ziņu nedodat. Ap plkst.14.00 rakstu,ka manis nebūs līdz plkst.17.00. Jūs man atbildat plkst.17.00,ka plānojat braukt. Gaidu visu vakaru,protams,mājās,nekur neeju. Jūs neierodaties.

28.08. No rīta Jūs man rakstāt atverskapi.lv,lai sūtu ar omnivu.

Un,tagad gaidīšu vēl divas trīs dienas,kamēr omnivu atmaksāsiet? Jūsuprāt,kāpēc man būtu jātērē savs brīvais laiks? Laiks iesaistīties atverskapi.lv diskusijās Jums ir,bet uzrakstīt - Sveiki,plānoju būt ap plkst.18.00 vai Sveiki,šodien nevarēšu atbraukt pakaļ-tam Jums laika nav.

Lai visām forša diena,bet kā redzat,tas kā persona pasniedz sevi forumos un kā uzvedas dzīvē,bieži vien ļoti atšķiras.

28.08.2019 12:03

Labots 28.08.2019 12:05

Ronja,gribas pajautat,vai Tev nav kauns melot?Kadas 15 stundas,sarakste bija taja pasa diena,teicu,ka pirksu,un tad kapa klusums.Es ari nevelos ar Tevi vairs sadarboties,tapec ari Tadu pardeveju labak bloķeju.

Papildināts 2019-08-28 12:08:30:

Vai tiesam tik gruti uzrakstit,ka pardevat citai,roka laikam nokritis pildspalvu roka turot:D

28.08.2019 13:10

Labots 28.08.2019 13:14

Vanes, es ar pildspalvu datorā nerakstu :)  Tev vienkārši pagrūti arī ar uztveri, es teicu, ka es 15 stundas (tai skaitā nakts stundas) neatbildēju uz tavu vēstuli. līdz tu kā drosmīga meitene izpildījies-  pamanījies gan nepamatotu atsauksmi ielikt, gan administrācijai pasūdzēties... (lai gan es ne reizi pirms tam neteicu, ka domāju tev ko rezervēt vai pārdot...) un tad fiksiņās, fiksiņās nobloķēt...

28.08.2019 14:36

Oi,beidz melot.Adminstracijai Tu pasudzejies,nevis es.Es Tev pirmkart neprasiju neko rezervet,par to vispar runa negaja.Par pildspalvu,tas bija parnesta nozime,ja tu nesaprati.Tu visu laiku Te iegajiik pec 10 minutem,tikai vestuli nemaceji atvert,lai izlasitu.,tapec ari noblokeju.Jauku tirgosanos!

28.08.2019 14:36

Jūtu līdzi visām meitenēm, kuras tīši vai netīši ielaidušās darījumos ar Ecboy vai Rixo16. Iesaku uzmanīties un ignorēt šo bezkaunīgo eksemplāru, kura vēl nekaunās šeit kritizēt visas pārdevējas, pircējas un vēl piedevām admiņiem dot virsū!

30.08.2019 16:48

Šeit es meģinu vienkārši būt noderīgs, lai uzlabotu portālā darbību un visu pārējo, kas kā arī padod kādu padomu arī pārdevējām un pircējām un tā vispār vienkārši dalos pieredzē esmu šeit jau no 13 gada. Varbūt iztiksim bez apvainojumiem un pārmetumiem bez tam šis ir mans vienīgais profils. 

31 - 40 no 48