FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Atkal krāpniece?

Daru zināmu par kārtējo negodīgo pircēju. 

Mani uzmeklēja pircēja. Sarunājām parastu pirkumu ar iespēju arī samainīties ar preci. Apmainījāmies ar Omnivas adresēm. 

Saņēmu no pircējas rakstisku apliecinājumu ka naudu viņa ir pārskaitījusi un manu maiņas paciņu nosūtījusi.Izrakstu no bankas un Omnivas čeku, protams, nesagaidīju.  Nauda gan atnāks pēcdienas, jo atšķiras bankas. Par cik tuvojās brīvdienas un man bija izdevīga situācija, nosūtīju, jau laicīgi, arī es paciņu ar preci savai pircējai.. :) Lai viss notiek operatīvāk.. :) 

5gadu laikā nekad neesmu gaidījusi, ka mani tieši tagad apšmauks.. :) 

Bet situācija pavērās banāli naiva priekš manis..... 

Manu paciņu meitene saņēma, kamēr es... Savu naudu un maiņas preci gaidu vēl šodien :) 

Zvanīju. Pacēla. Bet, kad saprata ar ko runā, pazuda. 

Šobrīd vēl brīvi un regulāri uzturas portālā onlainā. Bet uz manām ziņām nereaģē. 

Te neiet runa par naudu, bet attieksmi. 

Ja radīsies kādas pozitīvas pārmaiņas pēc šīs vēstules, savu apvainojumu pircējai atcelšu. Jau ziņots administrācijai. 

Lūk pircējs links 

https://atverskapi.delfi.lv/lv/user/101248

Ir arī mobilais 28130694 

Varbūt viņa arī šo lasa... Tad-sveiciens! 

28.08.2019 18:22

Cik jauki, ka viņa atteica sadarbību ar mani:)

Bet ļoti žēl, ka Tev nepaveicās, cerams zaudētā summa nebija pārāk liela. 

28.08.2019 19:08

Jā, es no viņas arī iegādājos preci, bet nekādus apliecinājumus nesaņēmu. Cerams ka prece vēl ceļā :(

28.08.2019 19:46

Vai šīs personas lietotāja vārds ir kurkuma? 

Pirms pāris stundām interesējās par maiņu, bet šobrīd profils izskatās, ka ir dzēsts. 

28.08.2019 19:48

Kāpēc nevar atrast profilu. Saka, kļūda. Izdzēsusies? Citiem arī tāpat?

28.08.2019 19:53

Jā, profils ir tikko dzēsts. 

Vai ar administrācijas palīdzību vai pati, nezinu. 

Bet mob. numuru kaut kur atķeksējiet :) Tas izskatījās ka tiešām bija viņas personīgais. 

Bet varbūt šis incidents liks meitenei nomainīt arī telefona numuru.... :) 

Katrā ziņā, manas aizdomas, ka nav labi izrādījās pamatotas! 

Paldies par atsaucību, meitenes. :) 

28.08.2019 20:42

Naudu sutiju Natalja Jakimova

29.08.2019 09:37

Šīs krāpnieces ļoti ātri policija var atrast. Nebaidaties un rakstat iesniegumu policijā. Būs viņai mācība un pati Jūs meklēs rokās, lai slēgtu izlīgumu. 

29.08.2019 09:44

Waycool,uzrakstiju Jums vestuli,jo sanak,ka naudu Jus parskaitijat man,bet nosutiju es preces kurkuma..Ka si shema strada..?

29.08.2019 10:05

Tā arī strādā. Viens pārdod preci, otrais paliek apčakarēts, savukārt trešais i pie naudas, i pie preces.

29.08.2019 10:11

Jā, man naudu Natalja atgrieza, par preci, kuru itkā pārdeva kurkuma, savukārt no pārdevējas Nataljas kurkuma pērk (ar manu samaksāto naudu). Žēl, ka vēljoprojām ir šādi gadījumi!

1 - 10 no 26