FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Atkal krāpniece?

Daru zināmu par kārtējo negodīgo pircēju. 

Mani uzmeklēja pircēja. Sarunājām parastu pirkumu ar iespēju arī samainīties ar preci. Apmainījāmies ar Omnivas adresēm. 

Saņēmu no pircējas rakstisku apliecinājumu ka naudu viņa ir pārskaitījusi un manu maiņas paciņu nosūtījusi.Izrakstu no bankas un Omnivas čeku, protams, nesagaidīju.  Nauda gan atnāks pēcdienas, jo atšķiras bankas. Par cik tuvojās brīvdienas un man bija izdevīga situācija, nosūtīju, jau laicīgi, arī es paciņu ar preci savai pircējai.. :) Lai viss notiek operatīvāk.. :) 

5gadu laikā nekad neesmu gaidījusi, ka mani tieši tagad apšmauks.. :) 

Bet situācija pavērās banāli naiva priekš manis..... 

Manu paciņu meitene saņēma, kamēr es... Savu naudu un maiņas preci gaidu vēl šodien :) 

Zvanīju. Pacēla. Bet, kad saprata ar ko runā, pazuda. 

Šobrīd vēl brīvi un regulāri uzturas portālā onlainā. Bet uz manām ziņām nereaģē. 

Te neiet runa par naudu, bet attieksmi. 

Ja radīsies kādas pozitīvas pārmaiņas pēc šīs vēstules, savu apvainojumu pircējai atcelšu. Jau ziņots administrācijai. 

Lūk pircējs links 

https://atverskapi.delfi.lv/lv/user/101248

Ir arī mobilais 28130694 

Varbūt viņa arī šo lasa... Tad-sveiciens! 

29.08.2019 10:16

Paldies,waycool!! Situacija starp mums atrisinata! Zel,ka paliku bez preces un naudas..

29.08.2019 10:37

Jā,tieši tā pati KURKUMA uzbāzās ar maiņu.Atbildēju,ka vispār nemainos un to esmu norādījusi jebkurā sludinājumā.Tad viņa sāka apsaukāt un apvainot un pat piedraudēt.

29.08.2019 14:30

Situacija starp mums atrisinata! Zel,ka paliku bez preces un naudas.

Ja tā pavisam godīgi, nekādas situācijas stapr jums nebija, un jums to nevajadzēja risināt, jo preci esat nosūtījusi un, domājams, ka tam jums ir arī apliecinājums, kā arī sarakste ar personu. Protams, tā bija ātrāk un vieglāk, bet krāpniecei tikai palīdzējat tikt cauri sveikā. Vajadzētu jau abām vērsties policijā kā apkrāptajām.

29.08.2019 15:38

Ieteikums visiem būtu izskatīt nepieciešamību vērsties policijā ar iesniegumu par krāpniecības gadījumu un pēc viņu pieprasījuma, nodosim nepieciešamos datus, lai veicinātu lietas izskatīšanu un vainīgo saukšanu pie atbildības.

Tā kā lietotāja "kurkuma"  izdzēsa savu proflu  , mēs neko nevaram izdarīt. 

29.08.2019 15:54

Labots 29.08.2019 15:54

Piekrītu, kā vajag rakstīt iesniegumu policijā.

29.08.2019 15:56

Un ,ja neizdzēstu profilu,ko jūs varētu izdarīt?

29.08.2019 16:01

Nu tad rakstīsim forumā, par tādiem cilvēkiem. Lai zināt. 

29.08.2019 16:22

Labots 29.08.2019 16:22

Sana.Mēs rakstām , prasām paskaidrot situāciju un atrisināt to 24h laikā. Ja nav atrisināta, tad bloks. Tad jau jūs (lietotāji) risināt rakstīt iesniegumu vai nē. 

29.08.2019 16:30

kurkumaApskatīt profiluSkechers jaunas bordo 39.5Apskatīt sludinājumusveiki! varbut interese mainas varianti?kurkuma, 26.08.2019 09:03

30.08.2019 08:29

sveiki! es arī tikko tiku apkrāpta. vienojāmies par maiņu ar lietotāju kurkuma. paciņu it kā izsūtījām abas vienā dienā un pat gandrīz vienā laikā (pēc sarakstes). es savu godīgi izsūtīju, bet viņas paciņu gaidu vēl šodien. kad rakstīju, ka neesmu saņēmusi, viņa atbildēja, ka esot dīvaini, ka neesmu saņēmusi, ka viņa manu saņēma. šodien skatos, profils dzēsts. nekas jau ļoti vērtīgs nebija, bet tāpat nepatīkami. paciņu prasīja sūtīt uz Rīgu, Ziepniekkalna Mego, tel. 28130694

11 - 20 no 26