FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Atkal krāpniece?

Daru zināmu par kārtējo negodīgo pircēju. 

Mani uzmeklēja pircēja. Sarunājām parastu pirkumu ar iespēju arī samainīties ar preci. Apmainījāmies ar Omnivas adresēm. 

Saņēmu no pircējas rakstisku apliecinājumu ka naudu viņa ir pārskaitījusi un manu maiņas paciņu nosūtījusi.Izrakstu no bankas un Omnivas čeku, protams, nesagaidīju.  Nauda gan atnāks pēcdienas, jo atšķiras bankas. Par cik tuvojās brīvdienas un man bija izdevīga situācija, nosūtīju, jau laicīgi, arī es paciņu ar preci savai pircējai.. :) Lai viss notiek operatīvāk.. :) 

5gadu laikā nekad neesmu gaidījusi, ka mani tieši tagad apšmauks.. :) 

Bet situācija pavērās banāli naiva priekš manis..... 

Manu paciņu meitene saņēma, kamēr es... Savu naudu un maiņas preci gaidu vēl šodien :) 

Zvanīju. Pacēla. Bet, kad saprata ar ko runā, pazuda. 

Šobrīd vēl brīvi un regulāri uzturas portālā onlainā. Bet uz manām ziņām nereaģē. 

Te neiet runa par naudu, bet attieksmi. 

Ja radīsies kādas pozitīvas pārmaiņas pēc šīs vēstules, savu apvainojumu pircējai atcelšu. Jau ziņots administrācijai. 

Lūk pircējs links 

https://atverskapi.delfi.lv/lv/user/101248

Ir arī mobilais 28130694 

Varbūt viņa arī šo lasa... Tad-sveiciens! 

30.08.2019 08:56

Nevajag būt tik taču naivām. Protams, ka vēlaties, lai pircēja paciņu saņem ātrāk, tāpēc jūs aizsūtiet jau tad, kad naudu nemaz neesat saņēmušas.. Manā skatījumā vispār tāda “maiņa” ir jāveic reālajā dzīvē, jo mūsu vidū ir tik nenormāli daudz ļaunu un negodprātīgu cilvēku! Šādi  portāli un dāsnas pārdevējas krāpniecēm ir kā saldā maize. Neuzķerieties. Es pati 2x esmu iekritusi saistībā ar maiņu, abas reizes man policijā pateica, ka nekādu lietu neuzsāks, jo viņiem jau ir līdz vienai vienai tas, ka mēs visu laiku ejam žēloties par pašu kļūdām un cenšamies atrast vainīgo! Tomēr, kā man viens cilvēks teica, mēs esam “latvietis tipiskais” - visā vienmēr atradīs vainīgu CITU, bet ne sevi:)

30.08.2019 09:18

Kamēr nauda nav kontā, tikmer neko nesutat... lai ari cita banka, lai ari tuvojas brivdienas, lai ari atsuta MU kopijas... ari Omnivas ceks te nepalidzes.

Tikai tad, kad nauda ir Jusu konta, tikai tad tas ir 100% drosi, jo bez Jusu atlaujas banka no Jusu konta naudu nevar iznemt (iznemot VID u.c. valsts iestazu pieprasijumus). 

30.08.2019 09:49

Un kā ir maiņas gadījumos, pie kuriem pieder arī aprakstītā situācija?

Sūtīt savu tikai tad, ja atsūtīta no otrās puses? Bet tā puse savai drošībai jau pieprasīs to pašu.

30.08.2019 09:49

Pipnīgi piekrītu jums, meitenes! Kā var sūtīt preci, kamēr nauda nav kontā. Skumji, bet pašu vaina vien ir...

30.08.2019 10:37

Sveikas. 

Kāpēc portālā nav veikti uzlabojumi kā tam vajadzētu būt kur atrodamam krāpnieku sarakstam....

30.08.2019 11:01

Portāla uzlabojumiem ir veltīta atsevišķa tēma.

Un neko tas saraksta nedeva, kad arī bija. Jo pārvērtās par apkrāpto un krāpnieku komentāru, līdzi jūtošo komentāru un līdzīgu gadījumu aprakstīšanas vietu, ātri izaugot līdz 100+ lapām, kuras tāpat neviens nelasīja. Un neko arī nedos. Jo no personas, kas tiešām sarakstījas par darījumu, apkrāptā rīcībā bieži vien ir tikai lietotājvārds, kuru viegli var mainīt vai dzēst kopā ar profilu.

21 - 26 no 26