FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Info par Ieva Litavniece!

Rakstu šeit,jo ir liela auditorija! Meklēju cilvēkus kam ir saistība ar Ievu Litavnieci no Liepājas. Viņa aizņemās naudu un pazūd. 


9 Atbildes


https://www.sudzibas.lv/ieva-litavniece-krapsana-c576869#c596349


Kā var svešam cilvekam aizdot naudu?Piedāvā labus procentus?


aizdevat tapat,vai ar paradzimi?


Parādzīmes neko nedod, tiesā tās nekalpo par pilnvērtīgu pierādījumu.

Pilnvērtīgus pierādījumus un arī atvieglotu lietas izskatīšanas un nodošanai piedziņai procedūru nodrošina vekselis, bet arī tas nav garantija, ka kaut ko atgūsi.

Man 3 vekseļi ar visiem spriedumiem pie tiesu izpildītājiem darbībā atrodas. Un kas no tā? Ne kapeikas neesmu redzējusi, vai arī ienāk 10 eiro reizi pusgadā.


xmmm....biju domajuse ka paradzimi var tiesaa un viss taalaak ok/////


Tiek meklēti cietušie! Cilvēkiem ir parādzīmes, bet tas nav pietiekami, lai kaut ko darītu! 


up


Parādzīmei nav pierādījums? Kopš kura laika?  Var pat uz tualetes papīra gabalinā uzrakstīt un tiesa pieņem. Man tieši bija saistība ar šādu lietu. Varbūt slikts advokāts neko nevar...


PILNVĒRTĪGS pierādījums - mācāmies lasīt. Pieņems arī naudas fotogrāfijas, bet rezultāts?

To jūsu tualetes papīru var viegli apstrīdēt, un rokraksta ekspertīzi tiesa šādās lietās neies nozīmēt. Var jau taisīt uz sava rēķina, bet nu dabū vēl to personu rokā sākumā.

Kāds te advokātam sakars vispār? Un ko tur jāvar? Ir pierādījumi - būs lēmums par, nav lāgā pierādījumu vai tualetes papīri atvilkti - būs lēmums iet ieskrieties. Un parādzīme - pat pieņemtā un neapstrīdētā - neparedz atvieglotu procedūru, neparedz bezstrīdus kārtību, nodevas samaksāsi pēc pilnas programmas, turklāt atkarībā no summas, bet vai atgūsi, ja pat lēmums būs par labu tev - varbūtība ne tik augsta.

Par to jau bija runa, nevis par pieņem - nepieņem.

1 - 9 no 9