FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Pārdevējas pārmetumi.

Lai esmu šai portālā kopš pirmsākumiem,rakstu pirmo reizi.Esmu neizpratnē.Vēlējos iegādāties preci,uzrakstu.Zibenīgi saņemu bankas kontu,zibenīgi pārskaitu naudu.Nosūtu adresi kur sūtīt,saņemu atbildi- Paldies.   Gaidu. Redzu,ka pārdevēja iet portālā,bet nekādu ziņu par preces izsūtīšanu nesūta.Pēc nēdēļas uzrakstu-Vai prece izsūtīta? Kad varētu saņemt? Neiet portālā.Nākošā dienā rakstu -lai dod kādu ziņu.Nekā.Trešā dienā vakarā vēlu saņemu atbildi-Aizmirsusi par preci, bērns slims, nav bijusi iespēja tikt līdz pakomātam.Nākošā dienā izsūtīšot.  Gaidu.Pēc divām dienām raksta - bēda,telefons nozagts,visa inf.nevarot tikt pie naudas.Vienu atrunu pieņēmu,otrai vairs neticēju.Rakstīju lai atgriež naudu,kad ilgāk negaidīšu,nosūtīju bankas kontu.Lai sūta kaut caur pastu.Un tad sākās- divu bērnu mamma,neesot krāpniece,nesaprotoš cilvēks,necilvēcīga attieksme.Lai gaidot, kad viņa,nokārtošot savas lietas,tad izsūtīšot preci un pielikšot dāvaniņu! Vairākkārt atgādināju,divu dienu laikā lai  izpilda savas saistības,ja ne būšu spiesta griezties pie portāla administrācijas.Pēc visa ,vakar vakarā saņēmu paciņas izsūtīšanas kodu.Nesaprotu, par ko saņēmu šādus pārmetumus? Par to ka man bija jāmeklē pārdevēja,jāgaida prece ar nedēļām un ik pēc pāris dienām jāuzklausa atrunas? Esmu šeit sadarbojusies ar daudzām jaukām pārdevējām,bet šāda attieksme liek aizdomāties.

19.09.2019 12:17

Kura ir tā pārdevēja?

19.09.2019 12:24

Ilze.lulla

19.09.2019 13:13

Es arī saņēmu pārmetumus, tikai no citas pārdevējas- https://atverskapi.delfi.lv/lv/user/55623

neieteiktu šo pārdevēju- Linda,  lieta tāda ka vēlējos zābaciņus,  bijām sarunājušas ka viņa  varēs nosūtīt pēc 10.09. , nu ok, gaidu, nebija baigā steiga, pēc 10.09.  uzrakstu atgādinājumu, bet  nu jau 18.09. un skatos, ka bijusi portālā, bet man neatbild , tad uzrakstīju ieteikumu ka labāk nelikt preces  ja nevēlas pārdot, uz to gan uzreiz  atbildēja ar pārmetumiem, ka man vajagot saprast ka tur visādas problēmas, un pieredze ar visāda, bet nu man ar to kāds sakars?  :D , beigās sanāk ka es pati vainīga... sviests, bišķīt sabojāja garīgo, paspēja mani  nobloķēt, hhm es tik nesapratu par ko ?  es laikam nesaprotu ka mēs te nākam tikai lai paskatītos  vai izrādītu  preces?! :D 

24.09.2019 15:16

Vārdsakot viņai neatbildēja uz pm un tgd novēloti atsūtīja skapja kodu, abas puses bija neapmierinātas... Mēs, sievietes vienkārši vēlamies apmainīties ar apģērbu, mums tā pat nekad nebūs ko vilkt, ka vai ne? 

1 - 4 no 4