FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Solārijs un gaiša āda

Sveikas, vēlējos uzzināt Jūsu pieredzi. Man ir ļoti gaiša āda, saulē vispār nenosauļojos, tikai apdegu un atkal esmu balta. Vēlējos uzzināt vai kāda meitene ar šādu pašu ādas tipu iet uz solāriju un kāda pieredze, un vai to vispār drīkst darīt.

Paldies!


4 Atbildes


Sveika,

Man ir bāla āda un teikšu godīgi, nosauļoties arī parastajā saulē var neapdegot, ja lieto pareizo SPF krēmu. No lielajiem cipariem nevajag baidīties, tā ir tikai aizsardzība pret sauli/apdegšanu, arī ar SPF50 var iesauļoties, tikai nedaudz ilgāk kā ar zemu SPF, toties āda neapdeg un iedegums ilgstošs :)

Par solāriju nemācēšu komentēt, nav pieredzes.


https://www.pharmanord.lv/produkti/bio-carotene 

Sveika, es kadreiz lietoju sho produktu, piemeram ja zinu ka braukshu uz siltajam zemem, menesi pirms saku dzert, un viss oki doki..man liekas ar solariju tapat..


Čav,man arì gaiśa,neregulàri,bet esmu gàjusi uz solàrijiem. Lietoju tos solàrija krèmus,drogàs ari ir,var nopirkt pa apm.1.50eur vienu to mazo iepakojumu un izmeginàt. Arì uz vietas tàdus parasti tirgo. Reķinies,ka iedegums paràdìsies lènàm un ne tik brùns kà tàm,kas àtri nosauļojas,tàpat arì neñem lielu laiku uzreiz,parasti tur piedàvà 9,12,20 minùtes es ñèmu 9,jo uz beigàm paliek dikti karsti.

Lai veicas! Ja gribas pamèģinàt,why not.


Arī siltajās zemēs esmu mēģinājusi ar visvisādiem līdzekļiem, ar dažādiem spf, dažādus iedeguma veicinātājus un tāpat pat 2 nedēļas noguļot Turcijas saulē jēga nekāda.

1 - 4 no 4