FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Par to, kā sievietes izvēlās kurpes

Es piestrādāju kurpju veikalā. Man rodas jautājums: pirms izvēlaties atklātas kurpes, padomājat par to, cik Jums skaistas pēdas? Jo nav jau smuki, ja plakanā pēda pārkaras pār kurpes malu. Vai atkailināti līki pirksti.

07.11.2019 21:45

Man arī gadījās strādāt apavu veikalā.Diezgan dārga zīmola veikalā.Tad nu likās,ja viņa var atļauties kurpes sākot no 200 eur,tad štrunts par līkiem pirkstiem,nolupušu nagu laku un ataugušam kāju spalvām :D

07.11.2019 22:36

Labots 07.11.2019 22:37

Un kāpēc kādam būtu jāuztraucas, cik skaistas ir viņa pēdas citu acīs, īpaši kaut kādu tur pārdevēju, kuri mutē kaut ko var ielikt tikai pateicoties pircējiem? Kur rakstīts, ka tieši tavi skaistuma kritēriji ir tie pareizākie? Visdrīzāk vīrietis, kurš iedeva viņai tos 200 eiro kurpju pirkumam, dievina viņas kājas, kuras naktīm stāvēja pie viņa gultas slimnīcā, kad viņu parāva infarkts, uz kurām viņa iznēsāja viņam bērnus, uz kurām viņa visu dienu pavadīja un viņa mammu pavadījusi pēdējā ceļojumā, organizējot skaistas un sirsnīgas atvadas. Bet tevi ar visu tavu it kā skaistumu viņš pamanītu, tikai nejauši uzbraucot virsū ar mašīnu (un tikai tāpēc, ka būs bamperis iebuktēts!), jo esi uts ar netīru mēli, kuras simtiem rosās zem debesīm, ne grama nav būdami kaut cik kādam noderīgi vai kaut ko spējoši.

Lai viņai kaut bizes uz kājām aug, bet kāju nagi zemi skrāpē - viņa ar šiem apaviem pērk SEV skaistumu, komfortu, prieku, arī pašapliecināšanos, runājot par dārgām precēm, bet ne jau tev vai kādam citam. Viņai svarīgi justies pašai labi, tavu acu komforts un skaistuma izjūta viņa dziļi vienalga. Laku pieminēt vispār stulbi - to pārkrāsot ir 3 minūtes, šodien nolupuši, rītdien atkal nokrāsoti, liela lieta.

Konsultantam veikalā jāmāk klienti pārliecināt izvēlēties citu modeli, profesionāli izceļot tā priekšrocības un tai pašā laikā neminot, ka viņas pēdas, iespējams, ir tālu no ideāla, bet nemācēt neko, turklāt pārkāpjot jebkādas ētikas normas, aprunājot klientus aiz muguras, var tikai nekam nederīgs speciālists. 

08.11.2019 07:02

Viedokļi šeit ir tāda bomba. :D

08.11.2019 10:10

Arī tēma ir diezgan mulķīga. :D 

08.11.2019 10:41

to Kristīne. nu, piemēram, man neglītas pēdiņas sabojā iespaidu par sievieti - gan randiņos, gan kā kolēģi. 

08.11.2019 12:33

Neviens Jums neliek skatities uz citu sieviešu pēdām :D

08.11.2019 12:58

Labots 08.11.2019 13:00

Nu par līkiem pirkstiem man vienalga un arī pie tādas problēmas tur nav cilvēka vainas, bet pilnīgi piekritīšu, ka izskatās briesmīgi tās sievietes kurām basenēm pirksti pāri malai karājas. Rodas iespaids, ka pēdas iespiestas apavos, kas ir stipri par mazu. Nu bāc - izvēlieties pareizu izmēru.

08.11.2019 14:28

Nu gan atradušas ko apspriest..nav jūsu darīšana kādi ir svešam cilvēkam pirksti, kājas un t.t.

Pilnīgi un absolūti piekrītu Margueritte rakstītam !!! 

08.11.2019 14:56

Labots 08.11.2019 14:58

Diwo, tur ne vienmēr ir izmēra vaina. Diemžēl, ne visām ir paveicies ar standarta garuma pēdu pirkstiem. Esmu viena no cilvēkiem, kas priecājas, ja izdodas atrast apavus, kur pirksti tikai nedaudz karājas pāri malai, jo pirksti ir teju 2x garāki nekā izmēram paredzēti un "slīd cauri" pat apaviem, kas ir 2 izmērus par mazu. Tāpēc arī manos skapjos ir tik daudz jaunu un mazlietotu apavu - uz Latvijas veikaliem jau sen esmu padevusies, no ārzemēm vismaz katrs 5-7. pāris der, bet kājās tak kaut kas ir jāvelk ;) 

Savādāk par tēmu ir man nav īpašu sajūtu, katram pēdas ir kādas ir un kas vienam liekas neglīts otram liekas skaists, gaumes jautājums. Nagus var pārlakot un kājas noskūt, bet speciāli skūt kājas un lakot nagus, ja nu gadījumā netīšām sanāks ieskriet veikalā un kaut ko uzmērīt.. Man drīzāk liekas, ka šādam cilvēkam ir lielākas problēmas :D

Galu galā, katram ir sava dzīve un visi būs laimīgāki, ja uztraukusies vairāk par sevi nevis meklēs baļķus citās. Galu galā, citu neveiksmes un netikumus meklē tikai tie cilvēki, kuri savādāk nemāk celt savu pašvērtējumu un kaut kā jāizceļas uz citu fona, lai justos labāk par sevi.

P.S. Visi grēkojam, ja ne par pēdām, tad citām lietām ;) 

08.11.2019 23:00

gari pirksti ir hot. Vai esi brīva? 

1 - 10 no 14