Šampūns matiem, kuri taisnoti ar keratīnu

Sveikas, esmu veikusi keratīna taisnošanas procedūru matiem un vēlējos pajautāt, tām kurām arī jālieto speciālie šampūni- kādas firmas šampūnus jūs lietojat, arī kondicionierus, maskas? Paldies!

9 Atbildes

Sveika, lietoju šos, bez parabēniem un sulfātiem, ja ir intrese uzraksti un pastāstīšu visu Esmu sajūsmā par to Cik labi un Cik Labi mati ir pēc viniem palikuši❤️

man matiņi no tā šampuna bija loti slikti sausi pūkojas vel vairāk kā parasti laikam kāda alergija sutiju nk ta NL

Taisnoju regulāri un lietoju parasto šampūnu, un viss ir ok. Tie speciālie šampūni ir tīrākais mārketings.

piekrītu citreiz tie lētie no dabas parastie ir daudz labāki, ja ņem vera to cocochoco sampūnu tāds pats rezultāts ja ne sliktāks par parasto jhonsons baby sampunu mazuļiem

Galvenais, lai nav klāt parabēnu un sulfātu. Ja negrib pirkt dārgos profesionālos, var lietot The Body Shop , Bio2You, beauty@planet. Keratīns turas pat līdz pusgadam

Sveika, iesaku pamēģināt produktus ar keratīnu apstrādātiem matiem spiest šeit

Sveika.

Es tev ieteiktu Kallos šampūnus un kondiškas, maskas un tā tālāk >>>>>  https://hairshop.lv/lv/kallos

Lielākie ienaidnieki matiem ir sodium laureth un sodium chloride. Attiecas uz visiem matiem un it īpaši uz matiem ar keratīnu.

Kallos

1 - 9 no 9