FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Padoms veļas mazgāšanā?!

Sveikas! Zinu, ka dažreiz no pārdevējām saņemam netīras drēbes, varbūt ar kādiem pleķīšiem, bet šoreiz sanāca pretēji- saņēmu foršus legingus, bet smaržo tik intensīvi, ka šķiet ir mērcēti tīrā veļas mīkstinātājā. Pašas smaržas vairs nejūtu!

Esmu mēģinājusi tos iemērkt, bet neko klāt neesmu likusi, varbūt ziniet, ko varētu izmantot? Zinu, ka virtuves smakas labi uzsūc etiķis, taču šeit baidījos likt, ja nu izbalina krāsu...

Tām, kuras izteiktu, izmazgāt vēlreiz un likt kādu spēcīgāku pulveri,-alerģiskuma dēļ neizmantoju populāros, lētākos pulverus, un esmu jau mēģinājusi ;)

Paldies!

17 Atbildes

Tik intensīva smarža parasti rodas pēc žāvēšanas veļas žāvētājā (automātiskajā,nevis tajā izvelkamajā),kam pievieno klāt īpašu salvetīti smaržai. Tā smarža tik tiešām ir nepārspējama. Esmu mēģinājusi salvetīti likt veļasmašīnā pie drēbēm-nedarbojas. Tikai žāvētājā! :)

Help ;)

Varbūt var izvēdināt uz balkona?

Labots 18.02.2014 16:47

kārtīga izmazgāšana nelīdz??? bez pulvera. vnk gana ilgā režīmā

Nē, tā smarža tik un tā ir jūtama...

Nu man ir gadijies,ka drebei ir tada stipra smarza...ko es daru? - Sasmarzinu vinas ar smarzam...:D un tad staigaju,ka parfimerijas fabrika..

> Reita

Nu man ir gadijies,ka drebei ir tada stipra smarza...ko es daru? - Sasmarzinu vinas ar smarzam...:D un tad staigaju,ka parfimerijas fabrika..

Vēl stiprāk par smaržām, jo visā laukumā jau nesapūtīsi :D kaitina. Amoralles legingi, bet vairs pat vilkt negribas.

hm... interesanti, ka pat izmazgājot nepazūd... pārdod man! Ja skaisti Amoralles legingi :D

vrb ar veljas ziepem var izmazgat riktiigi (drogas veikala var nopirkt arii), lai izzuust aara gaisaa un tad pulverii kaa parasti izmazgat!! Saka, ka taas ziepes visu izmazgaa - cik taisniibas - neesmu pati meginajusi - nav bijusi vajadziba!!

lai veicas!! :)

Es arī tirgū reiz nopirku legingus, kas šausmīgi smirdēja pec kaut kā riebīga. Vairākkārt mazgāju,  bet neizdevās tikt vaļā no smakas. Izmetu. man vēdināšana ārā nelīdzēja.

1 - 10 no 17