FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Mantrausība ir viens 7 pasaules grēkiem

Gribēju padalīties ar pieredzi - noskatīju te vienu sezonālu apģērba gabalu un uzrakstīju meitenei vēstuli. Bija doma to apģērbu nopirkt. Meitene ne tikai neatbildēja uz vēstuli, bet skatos, pēc dažām vienām manis nolūkotajam un citiem apģērbiem cenas augšā. Ne jau pa vienu eiro :) Pirkt vairs, protams, negribu un patiesībā arī nevaru, jo neviens man neatbild.

Par to, ka neatbild, es nesatraucos,pašas vainīgas, palaiž garām klientu. Bet par tām cenām - tass tik ir bizness, es, piemēram, uz pavasari visiem ziemas sezonas apģērbiem laižu cenas lejā. Piemēram,mētelim, ziemas zābakiem. Tā arī, cik zinu, dara arī veikalos. Bet nu katrs jau dara, kā tīk. 

Bet nekas, paveiksies kādai citai meitenei, no kuras, visticamāk, nopirkšu, iemainīšu drēbītes :)

16 Atbildes

Tādas meitenes laikam mājās sēž apkrāvušās ar visiem saviem lupatu kalniem :D  Šeit nekāds beiznes nesanāks,te lielākā daļa visi draudzīgi pērk un pardod :) Es piemēram,esmu ieinteresēta tikt vaļā no drēbēm un citām lietām skapī.. :)

Tapat es varetu teikt,ka esmu parsteigta vispar par cenaam  kopumaa.

Skatos dazhu meitenju skapjus un tadas lietas kaa bluzites, topini,kas humpalas maksaa 1 eiro,bet sheit metenes pardod valkatas drebes par nenormalam cenam.

Pie tam vel veikalos jaunas drebes pat tik nemaksaa.

taa pati terranova-  pilnigi jauna kleita - 4 eiro maksaa

topinus var par 3 eiro dabuut. 

utt...

Jap piekrītu tā te notiek,mani parsteidza vieni zābaciņi kuri te tiek pardoti lietoti pa augstu cenu es tiesi tādus pašus jaunus nopirku pa daudz lētāku cenu,par biksēm vispār šeit esmu soketa lietotas bikses maksā 10E un pat vairāk nu nezinu tad jau uz atlaidēm veikalā var nopirkt labāk jaunas,bet nu jā katrs dara kā grib.......

Jā,bet jāatceras,ka tie vairs nav lati,bet gan eiro! 10 eiro ir 7lati, pa 7 lati veikalā bikses, nu kā kuras,es neesmu manījusi skaistas jaunas bikses pa 7Ls.. Bet daudzām cenas ir pārākkk augstas.. 

Nu es , piemēram, pagājušajā rudenī pasūtīju netā mēteli, neder.Sen jau atdodu pa zemāku cenu nekā pirku, jo žēl vietas skapī. ko aizņem :)

Labots 18.02.2014 11:38

Tad tik jāiet un jārokas pa humpalām:) Mani drīzāk pārsteidz tas,ka ir meitenes,kas grib,lai bez maz pa velti atdod - tā jau cena ir tik zema,ka lētāk pat kauns būtu pārdod,bet vēl atlaidi prasa - nu sviests...Man ar pašlaik pārdodas zābaki - mamma atveda no Īrijas pa 45 eiro,man mazliet pa mazu - tirgoju tagad pa 18.00,nu nepārdošu viņus lētāk un man vienalga,ka veikalā var nopirkt pa 15 eiro,labāk pataupišu meitai,kurai pēc 15 gadiem derēs:)))))))

> Doogma

Jā,bet jāatceras,ka tie vairs nav lati,bet gan eiro! 10 eiro ir 7lati, pa 7 lati veikalā bikses, nu kā kuras,es neesmu manījusi skaistas jaunas bikses pa 7Ls.. Bet daudzām cenas ir pārākkk augstas.. 

Nu es viss neteiktu ka te ir smukas bikses pa 10E un ,ja ir tad smagi pavalkatas,pati iegadajos,nu nebija gluži desmit ero,bet ar tām biksem kuras iegādājos uz ielas nevaru iziet,tik pa mājām....

> axxa Kas kuram ir smuks, es necierēju uz biksēm pa 3 eiro, piekrītu  Siliņai, teikumā par humpalām, sitas nav humpalu portāls,bet gan maiņas,pārdošanas un pirkšanas. Viennozīmīgi,te ir tik daudz lietotāju,lai varētu izvērtēt iepirkties līdz 10 eiro, virs 10 eiro un pat virs 30 eiro par vienu preci :) Katram savs!

> Doogma

Nu es viss neteiktu ka te ir smukas bikses pa 10E un ,ja ir tad smagi pavalkatas,pati iegadajos,nu nebija gluži desmit ero,bet ar tām biksem kuras iegādājos uz ielas nevaru iziet,tik pa mājām....

> Siliņa

Tad tik jāiet un jārokas pa humpalām:) Mani drīzāk pārsteidz tas,ka ir meitenes,kas grib,lai bez maz pa velti atdod - tā jau cena ir tik zema,ka lētāk pat kauns būtu pārdod,bet vēl atlaidi prasa - nu sviests...Man ar pašlaik pārdodas zābaki - mamma atveda no Īrijas pa 45 eiro,man mazliet pa mazu - tirgoju tagad pa 18.00,nu nepārdošu viņus lētāk un man vienalga,ka veikalā var nopirkt pa 15 eiro,labāk pataupišu meitai,kurai pēc 15 gadiem derēs:)))))))

Labots: šodien, 11:38

Nav jau runa, ka jāatdod pavisam lēti.  Ja normāla prece, tad ok, prasi normālu cenu. Bet es uzrakstu vēstuli, pēc kuras cenu uzskrūvē augšā.  Un te jau idejiski tādas pašas humpalas vien ir

> Siliņa

Labots: šodien, 11:38

Nu tas tiešām- ir cilvēki, kuri grib lai gandrīz pa velti atdod... Es iepriekš pārdevu jaunas augstpapēžu kurpes pa 10 ls, jo nopirku internetveikalā, bet beigās nederēja izmērs.. bija meitenes kas vel prasija atlaidi, ka teica ka tas esot dārgi.. šādi cilvēki laikam veikalos nav bijuši, ja tas ir dārgi..

1 - 10 no 16