FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Iespējams , krāpniece!

Labvakar! Varbūt kādam šī informācija noder.

Piecu gadu iepirkšanās laikā pirmo reizi saskāros ar krāpšanos. Iepirkos par summu 45 eur skapī ar reģistrēto profilu Svetlana Ivanova. Naudu pārskaitīju Annai.R ( ar profilu "Megana") . Preci neesmu saņēmusi, lai gan pārdevēja apgalvoja, ka esot to izsūtījusi un es, savukārt, to saņēmusi. Sarakste kļuva aizdomīga. Šodien informēju pārdevēju, ja līdz 11.12.2019. nesaņemšu preci vai man netiks atgriezta nauda, vērsīšos policijā ar iesniegumu. Pārdevēja atbildēja, lai viņai nedraudot un izdzēsa profilu. 

08.12.2019 17:48

Un ko tālāk? Tādi te ir daudz,tāpēc jāpērk prece pie pārdevēja aci pret aci,katru dienu redzu postus par krāpniekiem,paši vien esat vainīgi, pirms kautko pērc interneta vajag padomāt divreiz,tieši tāpēc pārdomāju te kautko pirkt,kautgan draudzene ieteica šo portālu teica esot labs.

Нужно, наверное, создать рейтинг надёжных продавцов! Ну, а как ещё бороться с мошенниками? Пусть люди знают, кому тут можно доверять.

08.12.2019 17:57

Laura Liepiņa - īstā, kas var cilvēkam te aizrādīt un kaut ko teikt. Ļoti liela pieredze ar šodien izveidotu profilu!

08.12.2019 18:00

Inga - šodien izveidoju jo draudzene ieteica,meklēju sev ziemas drēbes,bet tagad vairs neko nemeklešu te :D netīšām uzķēros uz šī posta,un vairs nav nekādas vēlēšanās te iepirkties,cik skatos te ir ļoti daudz krāpnieki, un ja es būšu tā īstā kas varēs aizrādīt un kautko teikt jo ja kāds to neteiks tad neviens to nesapratīs:D tur jau tā lieta.

08.12.2019 18:08

Labots 08.12.2019 18:11

https://atverskapi.delfi.lv/lv/forums/tema/72572

agrak Annai Romanovskai bija profils ar niku Meganas skapis.

Papildināts 2019-12-08 18:12:59:

Kur prāts pirkt preces no lietotājas,kura nesen reģistrējusies,nevienas atsauksmes , bildes no interneta ,visi izmēri ...

Zemas cenas???

08.12.2019 18:14

To Laura - domāju, pieredze viennozīmīgi šeit var izveidoties ar laiku, ar mēnešu, pat gadiem ilgu darbošanos, nevis ieskrienot portālā uz 1 dienu. 

08.12.2019 18:49

Karina, negaidiet to 11 datumu, bet rit jau pat rakstiet iesniegumu policijai, nevajag kautreties un baidities.

Varbut kads kuram jau ir bijusi tada situacija var Jums ieteikt ka labak rikoties, jo padoties noteikti nevajag.

Diemzel tagad loti jauzmanas, ja krapnieki ir ne tikai seit, vini ir visur.

Man ari ir bijusi daudz gadijumi, kad gribeja apkrapt, mums pasiem jabut uzmanigiem.

Novelu Jums atgut savu naudu.

08.12.2019 22:07

Labots 08.12.2019 22:07

Kāda zin ar kādiem papīriem uz policiju jāiet? 

Arī liela pieredze ar pirkšanu @vidē.........

08.12.2019 22:27

Tāpēc preces jāpērk no pārdevējām ar atsauksmēm un lielu pircēju skaitu.  Tikšanās dzīvē bieži vien neko nemaina. Es pati te esmu no vienas pirkusi un gandrīz uzķēros, naudu pārskaitīju, bet neko nesaņēmu un tad atradu pārdevējas sliktās atsauksmes - sakontaktējos ar tām meitenēm un pajautāju kā viņas atpakaļ dabūja vai nedabūja naudu un ko vispār darīt? un tad nu kopustiski izdomājām kā rīkoties caur atverskapi.lv rakstot sms, naudu par laimi dabūju atpakaļ.

08.12.2019 22:40

Visi skatās pēc atsauksmēm , bet ir ļoti liela dała kas tās nemaz neatstāj, un tu tapēc citu acīs esi nedrošs pardevejs.

1 - 10 no 32