FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Iespējams , krāpniece!

Labvakar! Varbūt kādam šī informācija noder.

Piecu gadu iepirkšanās laikā pirmo reizi saskāros ar krāpšanos. Iepirkos par summu 45 eur skapī ar reģistrēto profilu Svetlana Ivanova. Naudu pārskaitīju Annai.R ( ar profilu "Megana") . Preci neesmu saņēmusi, lai gan pārdevēja apgalvoja, ka esot to izsūtījusi un es, savukārt, to saņēmusi. Sarakste kļuva aizdomīga. Šodien informēju pārdevēju, ja līdz 11.12.2019. nesaņemšu preci vai man netiks atgriezta nauda, vērsīšos policijā ar iesniegumu. Pārdevēja atbildēja, lai viņai nedraudot un izdzēsa profilu. 

09.12.2019 00:03

Piekritisu andele20, ka pedeja laika neviens atsauksmes neatstaj.

09.12.2019 09:53

Varbut vajag 50 % samaksat pirms preces atnàkšanas un parejo tad kad prece saņemta...lai gan arì sijà gadijumà nevar izslègt,kad preciti atsutis...zèl kad ir šàdi cilvèki,kuri tik nesmuki rikojas...

09.12.2019 10:14

Saistībā ar fizisko personu datu apstrādes likumu, nedrīkst publicēt cilvēka informāciju kā :

1) Vārds, uzvārds ar pers.kodu:

2) Bankas konts.Lietotājai (Anna.R) bija profils "Megana", kuru mēs nobloķējām pagājušajā nedēļā. Foruma tēma būs koriģēta.

09.12.2019 10:32

Pilnīgas muļķības!

Inga... pirms 36 minūtēm Varbut vajag 50 % samaksat pirms preces atnàkšanas un parejo tad kad prece saņemta...lai gan arì sijà gadijumà nevar izslègt,kad preciti atsutis...zèl kad ir šàdi cilvèki,kuri tik nesmuki rikojas...

09.12.2019 10:43

"Nedrīkst publicēt vārdu, uzvārdu un personas kodu" Šajā gadījumā personas kods netika publicēts. Un ko darīt, kā lai brīdina pārējos pircējus? Es pati pirms kāda laika pievienoju savu pieredzi ar krāpniekiem, brīdinot pārējās meitenes. Tad jau sanāk, ka ziņot par krāpniekiem ar konkrētiem uzvārdiem un konta numuriem, uz kuriem jāpārskaita nauda, es nevaru??? Lai pārējie pircēji turpina uzķerties? Nav jau nozīme, ka tie dati nonāk pie admiņiem.

09.12.2019 10:53

Likums paliek likums,cilvēka informāciju  publicet nedrīkst un krāpnieki var krāpties tālāk?

Bet kā brīdināt citus ?

"Nedrīkst publicēt vārdu, uzvārdu un personas kodu" Šajā gadījumā personas kods netika publicēts. Un ko darīt, kā lai brīdina pārējos pircējus? Es pati pirms kāda laika pievienoju savu pieredzi ar krāpniekiem, brīdinot pārējās meitenes. Tad jau sanāk, ka ziņot par krāpniekiem ar konkrētiem uzvārdiem un konta numuriem, uz kuriem jāpārskaita nauda, es nevaru??? Lai pārējie pircēji turpina uzķerties? Nav jau nozīme, ka tie dati nonāk pie admiņiem.

09.12.2019 11:12

Likums paliek likums, bet nekur nav teikts, ka visas privātas tā interpretācijas un spriedelējumi arī ir likums.

09.12.2019 12:44

Sana-kà Jùs tad ieteiktu rìkoties?jo ne visi var skraidit pa veikaliem-erti ir iepirkties internetà,kaut pastav risks uzkerties uz sadàm pardevejam...

10.12.2019 10:17

Labots 10.12.2019 10:18

Dāmas, es saprotu jūsu sāpes. Tomēr likums ir likums. Ja vēlaties dalīties ar informāciju par krāpnieku , mēģiniet šifrēt datus.Ir zināms ar kādu AtverSkapi profilu rēģistrēts krāpnieks. Ja vēlaties dalīties ar bankas kontu un vārdu/uzvārdu, tad rakstiet piemēram tā:Krāpnieks , ar profilu "Megana" , bankas konts LV66HABA055*******510 uz vārdu Anna.R. Lietotāji sapratīs par kādu cilvēku iet runa. + forumā ir tēma  "Kā izvairīties no krāpšanām" https://atverskapi.delfi.lv/lv/forums/tema/832 

Gribētu no sevis piebilst, ka šie krāpnieki var būt visur. Facebookā , Instagramā un citos portālos. Tā nav portāla vaina, tā ir šo negodprātīgo cilvēku vaina. Tikai kopā mēs varam sevi aizsargāt. Ja rodas šāda situācija uzreiz rakstiet man vai uz pasts@atverskapi.lv . Netērējiet laiku, lai izteiktu savu viedokli, cik slikti mēs AtverSkapi esam. Jo ātrāk jūs dosiet visu detalizēto informāciju, jo ātrāk mēs bloķēsim to lietotāju.

Ideāls variants : Labdien, esmu lietotājs  "X" (links uz jūsu proflu), 25.11.19 iepirkos par summu "X eur" skapī ar reģistrēto profilu "X" (links uz krāpnieka profilu). Preci neesmu saņēmusi. Ja būs tāds e-pasts, mēs uzreiz varēsim rīkoties un netērēt laiku sarakstei, jo komunikācija ne vienmēr ir ātra.

Paldies par sapratni!

10.12.2019 11:11

MAn arī likās aizdodmīga šī pārdevēja, jo :

1) preces cena neadekvāti zema

2) izmēri visi iespējamie, lai tik kāda "nopērk"

3) klātienē kategoriski atteicās tikties, tikai "izsūta"

Es neuzķēros, bet žēl to meiteņu, kas uzķērās :(

11 - 20 no 30