FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Iespējams , krāpniece!

Labvakar! Varbūt kādam šī informācija noder.

Piecu gadu iepirkšanās laikā pirmo reizi saskāros ar krāpšanos. Iepirkos par summu 45 eur skapī ar reģistrēto profilu Svetlana Ivanova. Naudu pārskaitīju Annai.R ( ar profilu "Megana") . Preci neesmu saņēmusi, lai gan pārdevēja apgalvoja, ka esot to izsūtījusi un es, savukārt, to saņēmusi. Sarakste kļuva aizdomīga. Šodien informēju pārdevēju, ja līdz 11.12.2019. nesaņemšu preci vai man netiks atgriezta nauda, vērsīšos policijā ar iesniegumu. Pārdevēja atbildēja, lai viņai nedraudot un izdzēsa profilu. 

10.12.2019 11:16

Anna R. + puse bankas konta ir teju bezjēdzīgi  - Googlē nevar atrast un katram teju jātaisa personīgais saraksts, kurā liek visus, kuri kaut kur redzēti, jo atrast nav iespējams ne pēc konta, ne pilna vārda un atmiņa mums nav tik laba lai atcerētos pilnīgi visus krāpniekus.

10.12.2019 11:29

Kā jau pateicu, likums ir likums. Mēs neko nevaram darīt :) 

09.01.2020 14:49

Labots 09.01.2020 15:59

Sveiki Meitenes! Esiet uzmanigas atkal karteja krapsanas! Meitene ar profilu Labsskapis.Nekas nau labs!!!!!Piedavaja mainu ar smarzam,riskeju neskatoties uz to ka tiko registrejusies! Atsutija man tuksu smarzas pudeliti bez smidzinama korkisa gaidot pretim ar nepacietibu manas dargas pilnas pudeles smarzinas.Labi ka paspeju omnivai piezvanit un samainit adresata tel nr attiecigi savu!Ludzu esiet uzmanigas no sis pardevejas !

09.01.2020 16:10

Starp citu, pakonsultējos ar juristu, kas specializējas tieši GDPR jautājumos un personas vārdu, uzvārdu ir atļauts publicēt sabiedriskā labuma nolūkā, kas ir brīdināt citus par krāpniecisku darbību :)

Diez vai jautāt vai kādam ir bijusi darīšana ar šo personu, bet krāpniecības gadījumā ar mērķi brīdināt citus, drīkst. 

Asterīte 

Man arī dīvaina situācija, kur jau nopratu, ka nekas labs nebūs. Vakar no viena profila piesakas jakai, viss labi, ņemšot, jautāju kur sūtīt, summu un savu kontu. Uzraksta, ka tūlīt visu izdarīs. Pazūd. Profils jauns, nevienas atsauksmes, profila nosaukumā epasts no inboxa. Šodien atkal. Tikko uztaisīts profils arī epasts no inboxa un atkal raksta vai ir ar briesmīgu gramatiku. Nopratu, ka viens un tas pats cilvēks, nobloķēju. 

Protams, tā nav nekāda krāpšana, bet tomēr.. 

09.01.2020 17:44

Лиза Вешкина Tad neesmu vismaz vienīgā. Man šis notiek samērā regulāri - no dažādiem profiliem (pēdējais bija ar lietotājvārdu Semasema,,,0@inbox.lv). Parasti gan šie profili online vairs nenāk, vēstules nelasa. Vairs neņemu galvā un ignorēju.

09.01.2020 18:02

Labots 09.01.2020 18:08

Jutas kumode

Liekas, ka tas pats cilvēks varētu būt.

Man rakstīja Brokabroka@inbox.lv un Marvel05@inbox.lv 

Dīvaini gan :D 

09.01.2020 19:10

Ne tai meitenei ir profils- labsskapis!

11.01.2020 22:50

Pēdējā laikā šajā portālā ir manāma viena persona,kura taisa vairākus profilus un jautā,vai prece pieejama,ka vēlās iegādāties.Aizsūtu savu konta nr,bet naudu tā arī nesaņemu,bet cer,ka es uzķeršos un preci nosūtīšu bez samaksas.Ganjau viņa tādā veidā raksta daudzām un vēlās izvilināt preci,bez samaksas! Šo personu viegli atpazīt,jo lietotāja vārds parasti ir ar galotni @inbox.Esiet uzmanīgas un neuzķerieties! Labāk uzreiz bloķēt!

15.01.2020 12:37

Labots 15.01.2020 12:38

Akdievs -_- uzreiz visas krāpnieces jāgāž ir uz vienu meiteni, cik loģiski. Viņa šajā portālā nav pamanama jau labu laiku un jakas jaunkundzes šī persona Anna.R vairs nav latvijā jau kopš pagājušā mēnēša un pat ilgāk,dzīvo igaunijā tagad.tapec nevajag gāzt visu uz vienu cilvēku,ganjau savējos aizsedzat tāda veida,pašas jau arī neliekaties drošas.......ata

21 - 30 no 30