FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Bālģīmītim prieciņš

Sveikas, jaukās!
Būros cauri meklētāja rezultātiem, bet gurdāka netiku. Nolēmu jautāt jums!
Situācija tāda- solārijā neesmu bijusi jau kādu gadu (ģimenes pieaugums ), esmu ļoti bāla, arī saulītē man grūti iesauļoties. Parasti pavasarī pāris reizes gāju uz solāriju un tad jau, kad tieku vasaras saulītē nedaudz efekts ir. No Rīgas esmu pārvākusies uz mazpilsētu, kur viens solārijs un te 1x lietojamos krēmus (parsvarā poļu, kādus pat google nespēj uzmeklēt) pārdod pa 2 Eur. Tā kā pēdējā laikā iepērkos internetā nolēmu pati iegādāties krēmu, bet- AK, VAI! Apjuku piedāvājumu klāstā. Meklēju Australian Gold(tas ir vienīgais, kuru +/- zinu), gandrīz pasūtīju ar 18x bronzeri, pati par sevi sasmējos. Meklējot indoor tanning lotion bronzer free- atrod visu ko, bet pārsvarā visiem tomēr ir bronzeri klāt.
Kā lai meklē? Varbūt varat ieteikt kādu konkrētu? Bālģīmim, kas alkst saules, bet bez bronzera?? Varbūt, kādai kāds lieks skapītī gaida mani?? :)

Milzīgs, paldies!

18.02.2014 20:17

> Misbeauty

REDROSE- Australian Gold krēms TIARA ir ļoti, ļoti labs krēms. Bez bronzeriem, ar tanfresh (kas nomāc pēcsauļošanās aromātu), ar dimanta ekstraktu (ādas dabiskam skaistumam un zeltainam iedegumam). Par to "vistumšākajam iedegumam" nudien nav jābaidās- iedegums veidojas pakāpeniski..Pati lietoju Gilded krēmu no tās pašas Australian Gold sērijas (kas skaitās vistumšākais no šiem trim- Tiara, Sterling, Gilded), bet melna neesmu :D

šie ir luksus klases krēmi un ir patiešām, patiešām izcili!!! Tiesa gan- nav lēti, bet man priekš sevis nav žēl.. :)

Izmēģinājusi profesionālo solārija komsētiku vairs it nemaz negribas lietot parasto 'Drogās" nopērkamo produkciju, tādu kā "Aloha Hawaii", piemēram..

Es tagad čekoju ko un kā. Šķiet, ka arī ņemšu Tiara, tikai izpētīšu, kur izdevīgāk iegādāties. Latvijā cena pie 100Ls ( vēl joprojām rēķinu latos). Varbūt vari atklāt, kur iegādājies pati? :)

18.02.2014 20:21

> zanjabella

Vai neesi mēģinājusi vienkārši kādu toniku?

Man pašai ir bāla āda, saulē ilgi uzturoties nodegu un tad staigāju kā krabis, un tā diži noturīgu un brūnu toni nekad neesmu ieguvusi no saules.

Man uzdāvināja Madaras sejas kopšanas komplektiņu jaukta tipa ādai un atklāju, ka pēc līdzsvarojošā tonika uzziežot fluīdu āda top tādā veselīgākā un siltākā tonī, ka pat tonālais neprasās.:)

Iespurdzos par krabi- man tas pats, man tas pats! Reiz Ungārijā man jautāja kādas tautības esmu- biju tik sarkana kā indiāņu cilts pārstāvis :D Bet vispār traki. Tā jau vasarās saulīte mūs reti palutina, visbiežāk kā par spīti spīd tad, kad jāsēž darbā, telpās vai tml. Un, kad beidzot sapako mantas, lai laistu sauļoties pie ūdeņiem- čiks vien bija- lietus, apmācies, vētra utt.. :D 

18.02.2014 23:30

Varbūt kāda var padalīties ar info, kādās mājaslapās iegādājas? ;)

19.02.2014 09:19

> lauruce

es lietoju sauso solarija ellu radical, pasutiju caur internetu pie mums tepat :) loti patiik :))

Es arī lietoju šo sauso solārija eļļiņu.Piekritīšu - tiešām laba un ilgam laikam pietiek.Cena arī ir saprātīga pat tad ja nav atlaide.

http://www.shopbeauty.lv/index.php?module=1&category=310

19.02.2014 22:46

> m.mīlule

> lauruce

es lietoju sauso solarija ellu radical, pasutiju caur internetu pie mums tepat :) loti patiik :))

Es arī lietoju šo sauso solārija eļļiņu.Piekritīšu - tiešām laba un ilgam laikam pietiek.Cena arī ir saprātīga pat tad ja nav atlaide.

http://www.shopbeauty.lv/index.php?module=1&category=310

Paldies, paldies, par adresīti. Tikko pasūtīju šo http://www.shopbeauty.lv/index.php?module=1&category=310&product=5357, jeb solis 1. :)

19.02.2014 23:34

> m.mīlule 

Paldies :)

Es jau esmu "pārrakusi" gan ebay, gan amazon (tur labas cenas, bet reti ko sūta uz LV), gan aliexpress (vispār nekā tāda nav).

Noteikti ir vēl kādi i-veikali, kur var iegādāties un galvenais- sūta uz LV. Varbūt kāda zin?? :))

pamekle ekoveikalos lv. noteikti ko labu atradisi.

taja pasha kazaslaukos.lv ir kkads sauloshanas krems.

paskaties dabasdobe.lv utml

11 - 16 no 16