FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Ratiņu krāsas

Sveikas māmiņas :)

Šonedēļ esmu iegrimusi tādās pārdomās par ratiņu krāsu mazuļiem.

Gaidu bebi, bet daktere vēl īsti nevarēja pateikt dzimumu, līdz ar to visu iegādājos neitrālos toņos. Līdz atdūros pret tēmu- rati. ļoti patīk un visu laiku esmu gribējusi tieši baltus ratus. Šķiet, ka šī ir tik neitrāla krāsa, kas varētu piestāvēt abiem dzimumiem, bet biežāk tomēr esmu redzējusi tajos guļam meitenītes.

Kāda ir Jūsu pieredze? 

18.02.2014 18:09

Kaa man patiik balti rati :) Kaiminos meitenei ir balti ar maigi maigi roozaa iekshu,nu tik smuki :)

Pashai gan bija salaatzalji ar dzeltenu. Gan meitina gan delins izvizinaajas vienos ratos :) Pectam jau sporta rati bija meitai sarkani un puikam zili :)

man bija krēmkrāsas auduma rati puikam. Smuki bez gala, bez jāmazgā bieži:) Ieteiktu gaišus pirkt tikai ādas;)

18.02.2014 18:21

Man ir melni Navington rati, kas man pašai ļoti patīk, bēbei pagaidām vienalga, neiebilst Smaidīgs Baltus nepirktu neparko, jo daudz braukājam un neesmu tik akurāta.  

18.02.2014 18:37

Man ir tumši zili ar baltu. Baltais - ādas, to vieglāk kopt. Neteiktu, ka krāsai nebija nozīmes, bet svarīgāk par krāsu ir tas, cik tie ir viegli, kādi riteņi, kulbas izmērs utt.

Es pirku 3in1, ideāls variants pilsētā, auto sēdekli var uzlikt uz rāmja, ja vajag uz veikalu,  bērns tā nekarst kā kulbā un arī ja sēdeklītī guļ, nav jāriskē pamodināt, ceļot iekšā ratos

18.02.2014 22:55

Rati jāpērk tādi, kas pašai patīk, nevis obligāti jāpieskaņo bērna dzimumam. Man ir puikam koši sarkani rati. Nu labi, puisim bārbijrozā varbūt būtu pārspīlēti , bet pārējie košie toņi - kāpēc ne. Manuprāt, bērnu lietām jābūt košās, priecīgās krāsās.
Nekad nepirktu melnus ratus, ne arī citus ļoti tumšus.

23.02.2014 14:32

Man bija un joprojām ir  balti emmaljunga carmen rati! Un manos ratos čučēja puisītis. Domāju, ka balti piestāv abiem dzimumiem. Zinu vēl meitenes, kurām bija emmas rati tieši puisītim! :)

25.02.2014 15:14

Pašai meitiņa bija baltos ratos, bet māsai puisītis, izskatījās ļoti jauki, kā maz eņģelītis!

Ja meklē varu arī piedāvāt nopirkt, pārdodam savus ratiņus:

http://www.ss.lv/msg/lv/for-children/carriages/VH4LFUlhQFk=.html?1393333400

25.02.2014 15:22

Man arī ir gaiši rati puikam,bēšīgi ar baltu,smuki bez gala - der gan puikam,gan meitenei. Bet tā mazgāšana ir briesmīga,mašīnā smērējas,dubļi un vēl daudz kas cits. Ratiņu izvēli nenožēloju,ļoti patīk,bet otram bērniņam šos gan nelietošu,meklēšu praktiskākus. Bet balta krāsa ir super,es arī gribētu,ja vēl būtu audums ko viegli kopt,vispār super. 

11 - 18 no 18