FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Lietotāja 1994

Lietotāja ar niku 1994 izmanto mana pārdotā sludinājuma foto kā sava jaunā sludinājuma foto

Links uz sludinājumu

https://atverskapi.delfi.lv/lv/sludinajumi/2793374-silts-ziemas-hudijs

Pielikuma bildē redzams ka manā skapī šī prece atzīmēta kā pārdota, bet viņa ir izveidojusi sludinājumu ar tieši tādu pašu bildi

Uz jautājumu kāpēc izmanto manu foto savā sludinājumā protams neatbildēja, bet nobloķēja mani 

Saprastu ja to darītu persona kurai prece tika pārdota ,un tiktu norādīts ,ka pirka šeit un bildi aizņēmās no iepriekšējā sludinājuma,bet šinī gadījumā tā nav.

10 Atbildes

Izskatas, ka ne tikai Jusu bildi aiznemusies, bet vel. Jo bildes ir dazadas, katra sava vietaa bildeta. 

Ui.... naudas kāre dara savu... bedigi. 

Dīvaini ir tas, ka ir tikai divas atsauksmes no vienas un tās pašas personas

Persona kura rakstījusi atsauksmes ir tā pati kurai džemperis tika pārdots 

https://atverskapi.delfi.lv/lv/user/100932

Arī šī persona ,protams, uz manu jautājumu par to vai džemperi ko nopirka no manis pārdod tālāk , neatbildēja kaut portālā bija ienākusi .

Uzrakstiet administrācijai, ka ir aizdomas par krāpnieci.

Nu jau arī lietotāja kura iegādājās džemperi ir mani bloķējusi 

Labots 20.12.2019 12:01

Izskatas,ka meitene ar profilu 1994 ir ta pati,kura ielikusi ari sev atsauksmes jo sis dzemperis ir abos profios pardosana https://atverskapi.delfi.lv/lv/sludinajumi/2651170-baltssilts-rudens-dzemperitis

Papildināts 2019-12-20 12:12:26:

Visticamak,ta ir viena un ta pati persona.

Varbūt viņai ir tieši tāds pats hūdijs.Jūsu bilde ir nofotogrāfēta ļoti labi un viņa to izmanto,lai ātrāk pārdotu preci..

Labots 20.12.2019 13:31

Sapratu, ka hudija pircēja pati arī pārdod tālāk (Panda = 1994, tik ar citu profilu)... un kur problēma? Izmanto iepriekšējo bildi? Nu jā, labi tas nav, bet dažkārt gadās, ja pašam bildes nesanāk labi uztaisīt, aizņemties bildi no cita lietotāja vai veikala (starpības nekādas), it sevišķi, ja runa par izplatītu aliexpress variantu. Tāpēc saukt par krāpnieci, nu nez...

Ronja...un kādēļ jābloķē, ja par to pajautā? 

Labots 20.12.2019 13:39

Ronja...un kādēļ jābloķē, ja par to pajautā?

Ja es esmu kādu lietu nopirkusi, kāda iksa pēc man iepriekšējai īpašniecei jāatskaitās, ko ar to lietu daru- velku pati, slauku putekļus vai pārdodu... Jaunības maksimālismā varbūt būtu arī nobloķējusi (Panda šķiet jauna meitene), tagad ar dzīves rūdījumu- vienkārši ignorētu...

Labots 20.12.2019 15:18

Saprastu, ja pircēja kura džemperi nopirka  to ievietotu savā profilā kā jaunu sludinājumu,nevis kaut kādā citā, ko iespējams izveidojusi un kā profila attēlu ielikusi citas sievietes foto 

Dīvaini, bet nu katrs dara kā grib un māk

Papildināts 2019-12-20 15:12:08:

Pajautāju tikai vienkāršu jautājumu, dēļ tā jau nav jāblokē 

Papildināts 2019-12-20 15:12:22:

Un pati šim profilam rakstītu atsauksmes 

1 - 10 no 10

Tēma slēgta

Tēmu slēdza: wildkitty
Iemesls: