FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

pūšamais soārijs

sveikas,vēlētos izmēģināt,bet nav kam pajautāt atsauksmes! Tad padalaties,cik ilgi jums turējies,vai nebija pleķu utt?

5 Atbildes

mana arī interesē....

Es biju pleķaina, vietās, kur vairāk saskarās ar audumu, viss noberzās. Krāsa pretīgi oranža. Nemaz nerunājot par izteikto aromātu. Apģērbs oranžs.

Pēc tam vēl izlasīju, ka paštonējošos krēmos ir daudz kaitīgu vielu. Grūtniecēm pat aizliedzams.

Esmu mēģinājusi 2 reizes. Pirmajā reizē to uzpūsto nedrīkstēja mazgāt nost līdz rītam. Tas viss izskatījās tik šausmīgi,ka tajā dienā vairs negāju no mājas,domāju,ka būs traki,bet no rīta,kad nomazgāju,tad jau,protams cits skats un viss ok. Nekādu pleķu nebija,oranžs nebija,viss smuki nogāja nost pēc pāris dienām. Otrajā reizē tik ilgi nevajadzēja turēt,bet bija pasmērējies apģērbs un arī vietām noberzies,kur saskaras ar audumu,kad nāca nost,bija pleķi. Ja vēl būs vajadzība,iešu tur,kur taisīju pirmo reizi. Smejošs 

nu pameginat es gribetu,bet ja man piemeram uz sejas ir no pumpam dazas retinas,tas lidz ar to neizcelsies vel vairak pec tas appūšanas?

Esmu mēģinājusi kādas 6 reizes, gandrīz visas reizes esmu bijusi apmierināta, pūtos BLUE BOXā, galvenais ir,lai vienmērīgi uzpūš un pietiekoši labu laiku nožūst,un tikai tad drīkst ģērbties, nedrīkst izteikti svīst,karsēties un lietot stipro alkoholu, tad būs sūnu zaļgana krāsa.. Bet kopumā esmu bijusi apmierināta :)

Bet ja gribas fake tan,tad varu ieteikt paštonējošās putas,kuras uzklāj ar speciālu cimdiņu :)

1 - 5 no 5