FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

SVARĪGA INFORMĀCIJA (Izmaiņas)

Cienījamie lietotāji!

Pēdējo mēnešu laikā mēs visi esam saskārušies ar ļoti nepatīkamu un akūtu problēmu portālā - krāpšanu. Šo personu identificēšanas un likvidēšanas process bija ļoti grūts. Pirmkārt tāpēc, ka pēc profila bloķēšanas tika izveidoti jauni, un otrkārt tāpēc, ka lielākā daļa neziņoja par notikušo, un mēs neapzinājāmies patiesos problēmas apmērus.

Pateicoties tiem, kas aktīvi piedalījās kopējās problēmas aktualizēšanā, rakstīja mums idejas un padomus, mēs varējām rast risinājumu, kas palīdzēs aizsargāt portālu un tā lietotājus no kaitniekiem. Zemāk mēs detalizēti aprakstījām procesu un jau iepriekš atbildējām uz iespējamajiem jautājumiem.

Pēc mēneša (17.02.2020) portālā tiks ieviesta automātiska abonēšanas maksa 1 EUR / mēnesī visiem tā lietotājiem, kuri vēlas pievienot jaunus sludinājumus. 

Ko es iegūšu, piekrītot automātiskai mēneša maksai?

- Verificēts profils, kas apliecina, ka esi godīgs pārdevējs;

-Statistika;

-NEIEROBEŽOTS sludinājumu skaits.

Kā tas strādā?

- Automātiskā abonēšanas maksa ir ikmēneša maksājums, kas tiks noņemts no Tavas bankas kartes katru mēnesi pēc termiņa beigām. (pēc Delfi +, Spotify, Netflix darbības principa);

- Abonēšanas maksa tiek iekasēta automātiski pēc katra perioda līdz brīdim, kad abonents pārtrauc abonēšanu;

- Abonēšanas maksa ir nepieciešama visiem lietotājiem ar statusu “Pārdevējs”;

- Maksājums tiek veikts TIKAI ar bankas karti. (“Mans maciņš” līdzekļus nevar izmantot apmaksai);

- Ja pēc abonēšanas maksas beigām bankas kartē nav naudas, sistēma Tev nosūtīs paziņojumu, ka vajag papildināt karti lai turpināt izmantot portālu; 

- Automātisko abonēšanas maksu var atcelt profila iestatījumos.(Visi iepriekš pievienotie sludinājumi būs paslēpti līdz mēneša maksas atjaunošanai).

Kā tas palīdzēs atrisināt krāpšanas problēmu?

- Pateicoties automātiskai abonēšanas maksai, pārdevējs sniedz savus bankas un identifikācijas datus trešai personai “Paysera” (uzņēmumam, kas sniedz elektronisko norēķinu pakalpojumus);

- Ar profilu var savienot tikai VIENU bankas karti;

- Kad karte ir pievienota, to vairs NEVAR izmantot citu profilu izveidošanai;

Kas notiks ar maniem jau pievienotajiem sludinājumiem?

-  No 17.02.2020 visi iepriekš pievienotie sludinājumi būs aktīvi un pieejami. Jūs varēsiet izpārdot visu, ko esat pievienojuši iepriekš.

- Iepriekš pievienotajiem sludinājumiem varēsiet mainīt cenu, bet ne sludinājuma saturu kopumā.

- Pievienot jaunu sludinājumu būs iespējams tikai pēc abonēšanas maksas veikšanas.

- Ja pēc abonēšanas maksas beigām Tavā kartē nav naudas, sludinājumi būs pieejami 24h un vēlāk būs paslēpti līdz mēneša maksas apmaksai.

Kas jādara, ja es jau esmu iegādājies iepriekšējo abonēšanu un derīguma termiņš nav beidzies?

- Iemaksātā nauda tiks pārskaitīta uz Tavu “Mans maciņš”.

Ja es izmantoju portālu kā pircējs un neplānoju izvietot sludinājumus?

- Tu turpini lietot portālu tāpat kā iepriekš - bez maksas.

- Ja vēlies parādīt lietotājiem, ka esi godīgs pircējs, vari verificēt savu profilu, kā tas bija līdz šim, par 0.01€.

Katram lietotājam atkārtoti būs nosūtīts paziņojums ar visu iepriekš minēto informāciju.

Mēs ceram uz jūsu atbalstu un, ka jaunievedumi tiks uztverti pozitīvi. :)

mani neapmierina un nešķiet droša automātiska naudas noņemšana no konta,kāpēc

“Mans maciņš” līdzekļus nеvar izmantot apmaksai?

30.01.2020 00:53

Man arī 1e liekas pārāk daudz. To sistēmu varēja izdomāt savādāku. 

+ man nu galīgi nepatīk, ka var neierobežotu skaitu likt, tracina tie profili ar 100lpp. Katrs sludinājums pa 50centiem. Atkal būs pilns ar lupatām.

ļoti patika veiktās izmaiņas pēdējā laikā-ka jāatjauno sludinājums, citādi mirušie profili/sludinājumi gadiem stāvēja ; ka ir ierobežots bezmaksas sludinājumu skaits, tad beidzot izkristalizējās sludinājumi, un tagad atkal pa vecam būs, pa eiro varēs 500 lupatu sludinājumus likt. nesaprotu kāpēc neliek kā komplektus

šeit vienā lapā ir salīdzinoši maz sludinājumu, un tad nu tik šķirsti tās lapas. Tagad bij ok, bet pēc šiem neierobežotajiem atkal būs simtiem lapas.

būtu ok-ja līdz 30sludinājumiem mēneša maksa ir piem. 30centi; līdz 50-50centi utt.  Nevis visiem viens. Pēc šāda principa.

Savulaik šim portālam, manu prāt, tā bija arī krīzes problēma, jo sāka vienkārši visu pēc kārtas

likt, ienāc meklēt kaut ko, un tad nu tik šķirsti starp tām simts lapām un ne tām labākajām izvēlēm. 

Ar veiktajām izmaiņām atguvāt kādu daļu auditorijas, bet tagad, nezinu cik lielai daļai būs interese. 

Principā, ja man katru mēnesi ir jāmaksā eiro, un šeit esmu pēdējo 2/3gadu laikā, ja ne vairāk, esmu pārdevusi 2-3lietas, visticamāk es šeit neko nelikšu. Manu prāt, šādi iezīmēsies kopējā aina. 

Un otra daļa būs, kuri liks 100+ sludinājumus pa 50centiem un mierīgi maksās eiro mēneša maksu.

rezumē, mēneša maksa attiecīgi sludinājumu skaitam!

30.01.2020 10:31

Labots 30.01.2020 11:41

To Helia

Abonēšanas maksa 1€ par neierobežotu skaitu sludinājumu tas tikai tā,- ievilināšanai :-) pēc tam uzliks skaitam ierobežojumus :-)

Acīmredzami AS profilam būs jāpiesaista konts/ karte kurā atrodas ne vairāk par 1€

Abonēšanas maksa tagad kļūst par modes lietu , arī Kundei tāda drīz būs :-) un pat tāds krāmu saits kā maiņaspunkts.lv lepojas ar 2€ abonamenta maksu:-)

30.01.2020 15:30

Labots 30.01.2020 15:32

Ja jau obligāti  jāmaksā. man  labāk patiktu sistēma kā Andelē-mandelē -  noteikta maksa par sludinājumu.  Kartes piesaistīšana mani nevilina.

30.01.2020 17:36

Ko darīt, ja nav Latvijas karte? Dzīvoju pagaidām Anglijā, man ir tikai UK kartes.

Un vispār, tagad visi tik izdomā veidus kā pieprasīt naudu par katru sīkumu. Es esmu pārliecināta, ka zaudēsiet daudz lietotājus.

30.01.2020 18:03

Sofija...gan jau derēs arī tāda. 

30.01.2020 21:50

Es, piemēram, šeit ko pārdot ielieku ļoti reti. Tad jau jāsāk labāk izmantot fb pārdošanas grupas. :) 

31.01.2020 06:06

Pa visu mēnesi pārdevu 1 blūzi par piečuku,tātad abonešanas maksai nopelnīju.SATRIECOŠI!!!

31.01.2020 08:57

Nekad nebiju dzIrdējusi par maiņaspunkts.lv

Paskatījos, pirmais iespaids - ģeniāli!!! Vienā reizē varu nodot visu, kas man pārdodams, nav jātirgojas, jāved sarakste, jāskrien uz tikšanos, problēma ar pakomātu gļukiem, ka nedrukājas uzlīmes, nestrādā kartes termināls noveļas no maniem pleciem. Trešā persona - maiņas punkts novērtē apģērbu, izsūta manā vietā. Un kā pircējai arī ērti zinu, ka neapkrāps, neatsūtīs ar defektiem utt. Un vēl 14 dienu atgriešana, ja nu kas patiešām neder. Wow! 

Komisijas maksa par darījumu šajā gadījumā ir ok. :)

31.01.2020 09:17

Skumji, ka daudzi joprojām tikai Rīgu uzskata par Latviju. Bet šeit ir pārdevējas no visiem rajoniem un ja man ar savām mantām jādodas uz Rīgu, lai maiņaspunktā nodotu kaut ko, nu sory! Un tomēr izskatās, ka AtverSkapi pamazām iet uz leju... Žēl.

181 - 190 no 191

Tēma slēgta

Tēmu slēdza: Alina.Ki
Iemesls: