FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

par bērnu apģerbu izmēru aliexpress

sveikas, vai te ir kādas māmiņas kas varētu pateikt kā var saprast ar bērnu izmēriem ? gribu uz 2 gadīgu meitenīti pasūtīt kleitiņas nesu tur sūtījusi, nevaru saprast, varbūt kādas sūtija pastāstiet kā tur?

22 Atbildes

Mana māsa mēdz tur bērniem šo to pasūtīt. Viņa bija sabijusies, ka atnāks kaut kas mazs. Tāpēc vienmēr  pasūtīja lielāku, nekā norādīts, un viss atnāca...par lielu. Viņa secināja, ka norādītie mēri- tomēr atbilst.

Nu ar tiem izmeriem vinniem ir visaadi.Vismaz beerniem.Piemeeram pasuutiiju savai meitinna 2 komplektinnus nesen,abiem peec Kjinas izmeeriem 90.izmers.Bet viens skaitiijaas 13-18 meenessiem,mums tagad gads un 2 menessi.Otrs,kurs ari 90.izmers bet jau pie 7-9 meenessiem.Mani tas paarsteidza jau tad,kad suutiiju,taadeell rakstiiju paardeveejam,pajautaaju meerus,cik garas bikses,atsutija man visus meerus gan bikseem gan jacinnai gan kreklinnam.Atnaaca,komplektinns kurs domaats 13-18 meenessiem der forssi.Komplektinns,kurss 7-9meenessiem,derees uz veelaaku laiku,uz kaadu 19-24 meenessiem:D taa kaa tur visu vajag labaak pajautaat vinjiem;) Ir gan ari tadi pardeveji,kuri neatbild,man ta bija,bet par laimi ari no ta pardeveja viss superigs atnaca;)

Vel meedz gadities,ka atsuta ne tos izmerus.Man mazajai piemeram pasutiju bikses uz 13-18menessiem,atnak,skatos parak garas,pectam pamaniju,ka atsutitas uz 19-24 vecumu.Tad vel sutiju komplektinnu,bikses atnaca uz isto vecumu,a dzemperitis uz kadiem 3 gadiem :D Bet tur isti nesapratu,vai sajauca izmerus,vai ta tas domats:D

Bet visa kopuma esmu apmierinata ar sutijumiem no turienes,viss ir atnacis,un pa tadam cenam,vnk super.Mums te nav tadas izveles,mums vienkarsas neinteresantas bernu drebites ir pa dargam naudam:(

Labots 20.02.2014 23:22

Man ar te jautājumiņi..Smaidīgs

Kāds izmērs būtu 8, 9, 10 gadi? :)

Un cik Jums ilgā laikā uz LV atsūta?  :))

Piemeeram,man viss atnaacis meenessa laikaa.Bet var nakt ari lidz 2 menesiem.Es vienmer sabijos,ka velu atnaks un sutiju jau citai sezonai.Iepriekss pasuutiiju sev jauku pavasarim,bet atnaaca jau ziemaa:D

Smejošs

> sollo23

Piemeeram,man viss atnaacis meenessa laikaa.Bet var nakt ari lidz 2 menesiem.Es vienmer sabijos,ka velu atnaks un sutiju jau citai sezonai.Iepriekss pasuutiiju sev jauku pavasarim,bet atnaaca jau ziemaa:D

Skaidrs.. :)

Es arī ned. atpakal pasūtīju drēbītes vasarai.. :D

Neesi sūtījusi apavus? Tur tiem norādītajiem garumiem (cm, mm pēdiņa) arī atbilst? :)

mana 2 gadniece ir 87 cm un visu sūtu uz 100 . Tur jāseko līdzi tām tabulām un atbilstibai .  citreiz tas atbilst norādei 3T vai 4. Tur jāskatās . bet vnm viss atnācis kā vajag  aptuveni 1-1.5 mēnešos . :)

> Mhm..

Smejošs

> sollo23

Skaidrs.. :)

Es arī ned. atpakal pasūtīju drēbītes vasarai.. :D

Neesi sūtījusi apavus? Tur tiem norādītajiem garumiem (cm, mm pēdiņa) arī atbilst? :)

Nu par apaviem nezinaassu,neesmu suutiijusi,neriskeejo jo man 41.izm :D

> Mhm..

Apavus esmu sūtījusi, atbilst, tik ar platumu gan rūpīgi jaskatas, tas daudz ko maina.

> IngunaS

> Mhm..

Apavus esmu sūtījusi, atbilst, tik ar platumu gan rūpīgi jaskatas, tas daudz ko maina.

Skaidrs :)

Tur pārsvarā šauras vai platas? ;)

neskataties gadus-meeneshus,skataties auguma cm!!!!tachu nav divu vienaadu beernu uz gada vecumu,taapat kjiinieshi aug savaadaak,nekaa muusu beerni! es parasti njemu 10cm lielaaku-par izmeeru lielaaku,jo 80% no suutiitajaaam dreebeem,izmeers ir mazaaks,reti kad izmeers atbilst.

1 - 10 no 22