FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

par bērnu apģerbu izmēru aliexpress

sveikas, vai te ir kādas māmiņas kas varētu pateikt kā var saprast ar bērnu izmēriem ? gribu uz 2 gadīgu meitenīti pasūtīt kleitiņas nesu tur sūtījusi, nevaru saprast, varbūt kādas sūtija pastāstiet kā tur?

22 Atbildes

super liels paldies par informāciju meitenes , būs jameigina sūtīt!!

Un kaa ir ar pieaugušajiem?

Vai var buut taa, ka muusu  s/m izmers peec vinju tabulaam atbilst XL izmeram?!

> Mhm..

> IngunaS

> Mhm..

Apavus esmu sūtījusi, atbilst, tik ar platumu gan rūpīgi jaskatas, tas daudz ko maina.

Skaidrs :)

Tur pārsvarā šauras vai platas? ;)

šauras.

> d_skapis

Man sanaca L izmērs(man ir S), pēc viņu mēriem.

Par drebem,sutiju jaku M izmeru,bet atnaca pec vinju izmeriem uz S,skatos tagad pilns nets ar tadam jakam,jo pa mazu.Kautgan tur var teikt visam smuki sarakstiti cm klat,tapec kartigi vajag sevi nomerit,tad jau bus labi.Tik tie cm izmeriem pardevejiem ari atskjiras vai dazadam precem.Tapec pirms ko sutiet,viss jaaizmeera kaartiigi.;)

> d_skapis

nepeerc peec izmeera,skaties zemaak noraadiitos meerus,peerc peec tiem.

> zaiza

> d_skapis

nepeerc peec izmeera,skaties zemaak noraadiitos meerus,peerc peec tiem.

es peec tas tabulas skatijos, kur  visi garumi cm noraadiiti - un sanaak, ka XL, un pat liekas ka vel lielaaku vajadzetu :D

> sollo23

Par drebem,sutiju jaku M izmeru,bet atnaca pec vinju izmeriem uz S,skatos tagad pilns nets ar tadam jakam,jo pa mazu.Kautgan tur var teikt visam smuki sarakstiti cm klat,tapec kartigi vajag sevi nomerit,tad jau bus labi.Tik tie cm izmeriem pardevejiem ari atskjiras vai dazadam precem.Tapec pirms ko sutiet,viss jaaizmeera kaartiigi.;)

mērīju savu žaketi - plecus, garumu, piedurknes...noriskēju, pasutiju to XL (kaut gan kruushu dallaa tie cm ir ljoti mazi).tad jau redzes, kas atnaks. :)

Pastāsti gan. es arī plānoju tur kleitiņas pasūtīt.

> tornado17

Pastāsti gan. es arī plānoju tur kleitiņas pasūtīt.

aizmirsiisi,kameer sagaidiisi atbilldi,kameer meenesis kaa minimums paies,kameer sanjems :D

11 - 20 no 22