FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

^^Paldies par visu :-):-):-) Laba mājaslapa bija

Laba mājaslapa bija:)

Kam ir prieks davināt reģistr darudar.org☀️

Paliksim vairāki no šī vietas un iepazinamies☆☆☆

48 Atbildes

Bija.

Jā, bija ļoti laba.

Precīzi neatceros vairs, bet kādus 5-6 gadus stabili šeit esmu. Un ļoti skaisti var redzēt, cik drausmīgi ir kritusies portāla aktivitāte. 

Protams, ja ir daudz pircēju un pārdevēju, tā maksa nav kosmiska, bet šobrīd esmu lielāko daļus salikusi zem 5€, lai atbrīvotu vietu, visi tikai ķeksē favorītos. Nu cenas it kā nav vainīgas. Skatījumi jaunai precei kādreiz jau pirmajā dienā bija simtos, tagad labi, ja 7-8. 

Manā uzskatā šeit vienkārši nav, par ko maksāt. Līdz ar portāla lietotāju aizplūšanu prom, arī aktivitāte ir super zema. Diemžēl.

Labots 20.02.2020 14:16

Jap,es arī te gadus 5-6,bet pēdējā gada laikā,te viss jau bija panīcis. Maksa par sludinājumiem,cilvēkus nepiesaistīs. Jēga maksāt par tiem pašiem "kapiem" ?  

7 gadus šeit. Iegūtas pat dažas paziņas :)

Agrāk kā studente piepelnījos , bija otra “stīpa” caur šo vietni. Un tagad... man šķiet, ka pēdējo reiz šeit ko pārdevu 2016. gadā... skumji. Viss caur Andeli, bet laikam arī labāk tā.

Esmu seit ap 7 gadiem. Loti man patika agrak,daudz ko tirgoju un pirku,bet tagad diemzel nav tik viegli kaut ko pardot,par 5 eur pat ne viss iet prom. ) Vajadzeja to abonimesanu ievadit pa lenam,vai kaut ka citadi,nezinu... 

Piekrītu, nav vērts šeit vairs palikt. Jau tagad aktivitāte maza, tad pēc piespiedu abonēšanas maksas vispār te nebūs nekā prātīga. Diemžēl...

Mani vairāk par to 1 eiro neapmierina tas, ka kārtējās izmaiņas ir nepārdomātas un pilnas ar kļūdām, kā vienmēr visādi nepatīkami pārsteigumi, paši nezin, kā izdomāto ieviest portālā. Nevar te ne uz ko paļauties. Viss mainās un ne uz labo pusi. 

Labots 20.02.2020 22:18

Diemžēl bija....

nav jēgas maksāt abonēšanas maksu,ja pārdošu  2 drēbītes gadā.

Logikas nav.

tanulka2@inbox.lv logjika nav  lietot portalu ja gada gribas 2drebes pardot :DD atverskapis nav vainiigs :DDD

Tas bija - bija jau sen...

1 - 10 no 48