FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

^^Paldies par visu :-):-):-) Laba mājaslapa bija

Laba mājaslapa bija:)

Kam ir prieks davināt reģistr darudar.org☀️

Paliksim vairāki no šī vietas un iepazinamies☆☆☆

48 Atbildes

Iegadajos abonimentu,paskatijos ka jebkura bridi var parstraut abonimesanu.  Paskatisos ka talak ies ar tirgosanu,ceru ka drebes nestaves gadu )) 

Labots 21.02.2020 17:13

Es nesaprotu kapēc tā jāsatraucas par 1 Euro mēnesī un jābēg kaut kur citur? Kaut vai uz to pašu Andelimandeli, tur tak katrs sludinājums maksā naudu! Gribēju tur ielikt pārdošanā kleitiņu par 3 Euro, bet viņi par to prasa 0,50 centi. Vai tas ir normāli? Tad jau labāk samaksā šeit to 1 Euro mēnesī un pārdod cik vien daudz gribi bez limita. Es protams saprotu, ja jums ir 2-3 lietiņas kas ir par mazām naudiņām tad protams Skapis nav priekš Jums! 

Vēlu veiksmi Skapim un lai pie iespējas vairāk ir pārdevēju un pircēju!:)

Seit ir loti gruti pardot lietas pari 5 eur. It ipasi ja vini nau jauni. Varu teikt par sevi,viss kas maksa dargak,skatos ka pievieno favoritos un viss. Pat ja nometu cenu. Nerunaju par visiem,bet ir loti reti kad pirceji tiesam ko perk. Bet nu tomer ari neuzskatu ka 1 eur tas ir dargi par sludinajumiem,vienkarsi gruti uzreiz pierast pie jaunumiem )) Lai visiem veiksimiga pardosana ))

Viktory... pilnībā Jums piekrītu! Un lai mums visām veicas!:)

Cik nav skumji, bet tiešām aktivitāte šeit ļoti zema un tam noteikti ir dažādi iemesli ( vismaz pēc manas pieredzes)..

Noteikti kas atbaidīja lietotājus t.i. visādi krāpšanas veidi (bet administrācija "cīnās" - paldies!)

Tad kā jau bija minēts švaks, lēts un nepievilcīgs  preču sortiments..bet pie tā  šķiet, ka vainīgas mēs pašas portāla lietotājas:( diemžēl. Jo, pārsvarā vēlās notirgot lietotas un pat sen jau NOlietotas drēbes un apavus (bija rūgta pieredze:). Ļooti reti, kad var atrast ko tiešām kvalitatīvu un labu. 

Konkurence ar citiem portāliem protams. Parādījās vairākas vietas kur pirkt, pārdot un mainīt. Daļa aizgāju citur.

Vainot administrāciju nu nevar, nav pareizi.  Šeit tā atšķirībā piemērām no AM - strādā. Veikti dažādi uzlabojumi, ir atgriezeniskā saite. Cik es esmu griezusies ar jautājumiem, vienmēr palīdzēja atrisināt ( par visiem protams nemācēšu teikt)! 

Izteicu tikai savu viedokli, saprotams tas atšķirsies no kāda cita, bet tomēr....

Gribēju pateikt, ka viss mūsu pašas rokās! Varbūt rīt vai aizparīt ienāks kāda prātīga domā par MŪSU mīļo, labo,  veco AtverSkapi. Noteikti uzrakstīšu.  Un būtu forši, ja citi ieteiktu ko lietderīgu. Kopā esam spēks! tā bija, ja?! :):).

Pagaidām visiem veiksmīgu tirgošanos un prom pesimismu!

Loti žēl,ka šeit ir kritusies preču kvalitāteun sortiments ir palicis neinteresants,tādēļ ir maz lietotāju un pircēju. Par ko maksāt???

sajūta ka krāmu tirgus šeit. Arī es pametīšu šo lapu,vēl tikai palikušies iepriekš liktie sludinājumi. žēl

Praktiski visas,kas tirgojas šeit ir arī andelemandele.lv un otrādi.Vieni un tie paši sludinājumi,tikai niki atšķiras.

https://atverskapi.delfi.lv/lv/user/92442

Kas tad ir vainīgs ?!Ja tas pašas drēbītes 10x ātrāk tirgoju andelemandele:)))))

Nu man arī nav izdevīgi abonēt mēnešiem, ja ir tik pāris lietas ko pārdodu, nepērk vairākus mēnešus- tik mīnusā iebraukšu.. 

Labots 22.02.2020 10:10

It kā jau tas 1 eur mēnesī nebūtu daudz. Ja būtu atdeves. Bet te jau ilgāku laiku šķiet, ka puspamiris. Un tam pat nav īpasi saistības ar piedāvājumu. Jo tas pats piedāvājums citos portālos aiziet. Un tad pat andelemandele 50 centi par sludinājumu nešķiet daudz. 

Ja tā abonentmaksa butu ieviesta laikā, kad te vēl bija dzīvība, drošvien būtu lielāks atbalsts. Un ja kaut daļa no iekasētās abonentmaksas tiktu virzīta jau tad portala uzlabošanai. Ieviest abonentmaksu tagad, kad viss jau nolaists līdz kliņķim?... nu nezinu, vai kas atdzīvosies. Cerēsim. Nedomāju, ka jaunizveidotie konkurenti uzplauks (kunde.lv utml)- cilvēku ieradumiem ir liels spēks. 

Un laba poga ir tā "atteikties no automātiskās pagarināšanas". Pēc 1 eur ziedojuma portālam uzreiz steidzu to izmantot- nepatīk nekādi automātiskie maksājumi, un, ja arī turpmāk būs tā, kā ir tagad, process izbeigsies automātiski. 

11 - 20 no 48