Mēneša maksa

Sveiki! Iespējams kaut kur rakstīts, bet nevarēju atrast.

Jautājums: Ja samaksāju abonēšanas maksu, bet pēc kaut kāda laika nevēlos turpināt abonēt, kāda iespēja atteikties (nemaksāt par nākamo mēnesi) ?  Cik sapratu 1€ automātiski tiks novilkts no maksājumu kartes. 

15 Atbildes

Tur kur jusu profils,pasa leja,var atcelt automatisko samaksu,paskataties. :) 

Esošie sludinājumi, ja tādi būs, tiks paslēpti līdz nākamajam apmaksas periodam. Nebūs kā tagad, kad var 90 dienas vēl tirgot bez maksas iepriekš ievietotās 30 vienības.

Tas kaut kur bija rakstīts...

es nesaprotu kur un ka dabut abonesanas maksu.man ritdien beidzas ieprieksejais makajums.

Ilzite 34...pie profila iestatījumiem.

Nesanāk apmaksāt abonēšanas maksu, izmēģināju visus variantus - no profila iestatījumiem, no "mana skapja", verificēju kontu, rakstiju uz pasts@atverskapi.lv, no administrācijas atbildi neesmu saņēmusi.

Pēc savas bankas kartes datu ievadīšanas, uzspiežot "apmaksāt", paradās balta lapa bez kādiem ziņojumiem. No bankas konta maksājuma summa netiek atskaitīta.

Rakstiet projektu vadītajai https://atverskapi.delfi.lv/lv/user/96190

Nesanāk apmaksāt abonēšanas maksu, izmēģināju visus variantus - no profila iestatījumiem, no "mana skapja", verificēju kontu, rakstiju uz pasts@atverskapi.lv, no administrācijas atbildi neesmu saņēmusi. Pēc savas bankas kartes datu ievadīšanas, uzspiežot "apmaksāt", paradās balta lapa bez kādiem ziņojumiem. No bankas konta maksājuma summa netiek atskaitīta.

Un nebūs lieki pārbaudīt, vai ievadāmā karte vispār ir atvērta Interneta maksājumiem.

Īsti nesaprotu, vai abonēšanas maksa ir obligāta, nevar tā, kā iepriekš-samaksāju, kad beidzas mēneša termiņš?

Un ko nozīmē tas, ka manā maciņā ir ievietoti € 5,05? Tā bija mana iepriekšējās reizes mēneša maksa.

Ko ar to darīt? No tās nevar samaksāt par mēnesi?

Jums atgrieza  iepriekšējo abonēšanas maksu 5 eur,bet ar mansmaciņš naudu nevar apmaksāt abonēšanu.Jāpērk abonēšanas maksa par 1 eur.

Īsti nesaprotu, vai abonēšanas maksa ir obligāta, nevar tā, kā iepriekš-samaksāju, kad beidzas mēneša termiņš? Un ko nozīmē tas, ka manā maciņā ir ievietoti € 5,05? Tā bija mana iepriekšējās reizes mēneša maksa. Ko ar to darīt? No tās nevar samaksāt par mēnesi?

Ko tad man darīt ar to naudu? Nemitīgi celt sludinājumus un viss?

1 - 10 no 15