FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Dzīve skapī epidēmijas laikā

Cik saprotu, daudzas/i no mums tagad ir mājās, bauda akciju laikā veiktos pirkumus t.sk. tualetes papīru un griķus ar konserviem. Kamēr ASV, Ķīna, Irāna sadala tirdzniecības zonas un UK sakārto ar Brexitu saistītos jautājums, cilvēki Latvijā un visā pasaulē paniko par Corona virus 19 teātri. Kādas Jūsu domas, atziņas un novērojumi šajā laikā?

18.03.2020 16:13

Man personīgi ir jastrāda,nav laika panikai.Ja tiesa ka neieperkos veikalos tagad.Brivdienas sežu mājās.Šeit tirgojos reti tagad,liekas ka tauta te nemaZ nav:)

18.03.2020 16:28

Tautas šeit pirms vīrusa arī daudz nebija. )) Man tagad daudz drēbju vajag pirkt,bet uz veikaliem braukt negribas,bet šeit galīgi nekā nav.. Ceru ka tagad cilvēkiem brīvāks laiks būs un papildinās skapī ar skaistām drebitēm. ))) 

18.03.2020 16:43

Izskatās, ka cilvēkus šeit vīruss ietekmē, ja pirms tam nebija daudz, tagad vispār nav neviens. Tāpēc pēdēja laikā bērnu drēbes iepērku bērnu apģērbu komisijas veikalā www.beeboo.lv Cenas demokrātiskas un noteikti zinu, ka nebūs nekādu negaidītu caurumu un šuvumu, par kuriem netīšām netiku brīdināta. 

18.03.2020 16:53

Man ir atvaļinājuma nedēļa. 

Kad tika paziņota tā visa situācija utt., biju darbā. Skatos un nevaru saprast, ko tie cilvēki tajā rimītī drūzmējās!? Ok, nepievērsu baigo uzmanību, pēc darba laika beigām eju uz to pašu rimi nopirkt kaut ko vakariņām. Maize tukša..ok. Makaroni, rīsi - tukši....vēlreiz ok.. Tiku līdz veikala otram galam un skatos, tāāādas rindas WOOW. Lielie rati katram otrajam piekrauti ar tualetes papīru, čipšu pakām utt. Stāvu un nevaru saprast, kas notiek!? Kamēr stāvu, atveru telefonā tvnet. Aaa nu viss skaidrs. Un nevaru izlemt - smieties vai dusmoties. Turklāt man pašai pirmā diena ar iesnām. Aizgāju ar smaidu un savu mazo groziņu uz info kasi, kura arī ar rindu, bet kustās ātrāk uz priekšu. Kamēr stāvu, klausos jauniešos ar humora izjūtu un saldējumiem rokās! Vīrs atraksta sms - nošķaudies skaļi un sāc klepot, ātrāk tiksi mājās :D

[...]

Trešā diena. No rīta viss ok. Pēc divām stundām sataisījusies uz darbu, sajūtos kaut kā dīvaini. Jā, ok kakls drusku aizsmacis, mazliet tek deguns. Bet nu nebūtu pirmā reize, kad uz darbu eju ar iesnām.

Turklāt, pirmstam bija trīs brīvdienas, biju laukos (kur uz mājas durvīm zīme ar uzrakstu - KARANTĪNE :D), kāds pārtikas veikals pa vidu, ģimenes ārsts bērnam. Divas darba dienas veikalā, kurā uz katra stūra dezinfekcijas līdzekļi. Nav vērts panikot.

Bet....temperatūra 37.

Zvanu visiem. Tajā skaitā arī 113. Tie man prasa - vai esmu bijusi ārzemēs, vai esmu kontaktējusies ar Covid 19 slimnieku? Es saku - ārzemēs neesmu bijusi, bet strādāju veikalā un nezinu kurš tur slims staigā un kurš ne. Un man atbild - ja nav augsta temperatūra, drošības dēļ sēdi mājās. Ok. Panika....nuuu it kā nav, vienīgi tas, ka bērns blakus man slimai.

[...]

Mamma zvana ik pēc stundas. Turklāt dod padomus no interneta (jā, jā, tos pašus fake) it kā man būtu covid 19 :D Bet nu cer, ka vainīgs tikai kakla iekaisums.

[...]

Zālēm pakaļ tieku tikai nākamajā dienā. Kakls ciet, parunāt varu tikai čukstus.

Kamēr aptieka vēl ciet, ieeju maximā. Pēkšņi uznāk klepus. Noklepojos virsjakas apkaklē. 

Pagriežos.....un tur stāv vīrietis, kurš gandrīz vai galvu iebāž savā virsjakā sargoties no kaut kā :D nu sorry, no malas tas bija smieklīgi :D

Aizeju uz aptieku. Mirklī, kad prasīju zāles (protams, čukstus, jo skaļāk parunāt nevarēju), jauniņā farmaceite sastings un acis kļūst 5x lielākas :D Laikam pārbijās nabadzīte :)

[...]

Visā visumā...trīs dienas ar temperatūru biju. 

Tā arī nezinu, kas tieši man bija. Angīna, varbūt maza gripa... Analīzes arī netaisīju.

Pēc atvaļinājuma iešu uz darbu, esmu pēc tā sailgojusies :D Būs jāstrādā ar gumijas cimdiem uz rokām.

Vārdsakot, ir novērojama maza panika varbūt. Veikali kļuvuši drusku tukšāki, aizsargstikli, cimdi...tā visa statistika liek aizdomāties, jo cipari ir milzīgi. Atbildības sajūtas dažiem labiem tādas vispār nav. Staigā atgriezušies no ārzemēm, bērnus laiž uz dārziņiem, par robežu slēgšanu vajadzēja iedomāties ātrāk un, ja slēdz, tad slēdz, nevis joprojām laist iekšā, kā tas šobrīd notiek. Bet nu ir arī tādi viedokļi dzirdēti, jo vairāk iet bojā, jo vairāk naudiņas kabatās...tam es ticu, nebūtu pirmā reize.

Tā ka...sargāsim sevi un savus tuvos :) tikai nevajag krist panikā. Turpiniet iet svaigā gaisā. Ēst veselīgi. Sportot ārā. Uz veikaliem iet reti. Mazgāt rociņas!

18.03.2020 22:21

eju uz darbu,nekas nav mainījies.pārtikas krājumus neiepērku,katru dienu aizeju nopirkt vajadzīgo.

tirdzniecība nulle visos portālos.

19.03.2020 08:16

Pēc tā palielinājuma, kas bija sakarā ar Omnivas lēto sūtījumu akciju, tagad ir kritums. Cilvēki laikam baidās par nākotni, neko vairāk kā pirmās nepieciešamības preces nepērk.

19.03.2020 09:32

Labots 19.03.2020 09:32

Veikali tukšāki, transporti tukšāki, darbā klusums- apmeklētājus iekšā nelaiž, tas patīkami- it kā viss ok. Jā, apzinos, ka pa ielām klīst kāds tūkstotis koronnieku, kas nav izķerti, apzināti, pašizolējušies... Ārā saulīte, pavasaris.

Vai skapī no apmeklētājiem arī tukšāks? Laikam. Pa drusciņai aplūkoju, ko esmu sev favorītos salikusi un ko no tā visa vajadzētu iegādāties, jo drīz jau mēnesis ar abonēšanas maksu būs apkārt un pieņemu, ka daudzi izlems iepauzēt un sludinājumi pazudīs. Man ar pēc pāris dienām abonēšana beidzās, un esmu lielās pārdomās, vai nevajag iepauzēt, darbā vispār ar visu krīzi noslodze lielāka... (automātisko pagarināšanu atslēdzu jau uzreiz pēc pirmā mēneša abonēšanas maksas samaksāšanas, tā kā netīšām pats no sevis nepagarināsies...)

19.03.2020 09:40

Labots 19.03.2020 09:41

Sanācis diemžēl ir tā, ka ilgstoši esmu bezdarbniece (aizgāju personīgas traģēdijas dēļ, nebiju morāli spējīga strādāt). biju izlēmusi pabeigt klātienē bakalauru un tad meklēt darbu. biju sarunājusi labu, apmaksātu praksi augstskolas ietvaros, tūlīt būtu jāsākas. šīs situācijas dēļ prakses man nebūs, uzņēmumā viss slikti. bezdarbnieku pabalsts beidzies, darbu sameklēt grūti. un krīze jau pie durvīm sāk klauvēt.

tā ka, godīgi sakot, nenormāli iegrieza viss šis pasākums.

ja kāda varbūt var piedāvāt kādu darbu, būtu baigi forši. piramīdas neinteresēs :) 

ceru, ka pārējos tik negatīvi situācija neietekmēs.

skapī arī grūti - drēbi par 3 eiro visi liek favorītos, bet nepērk neviens. lai gan tas šeit vairs nav nekas jauns :D 

Atrodos BKA, jau vairāk kā gadu lielveikalos principā neesmu bijusi un arī pārtiku 90% gadījumu piegādāja Barbora. Visas šīs situācijas dēļ manā dzīvē mainījies tikai tas, ka lielākie bērni pa dienu jāmēģina nodarbināt un diemžēl Barborā visi laiki tiek ļoti ātri aizņemti un šonedēļ būs jāiet uz veikalu pēc pārtikas (vairāķ kā mēnesi nav būts :D). Pagaidām šķiet, ka šeit un Andelē viss apmēram kā parasti...

19.03.2020 20:48

Mani visvairàk kaitina tie cilvèki , kas neievèro pasizolèsanos . It kà viñiem bùtu uz apkàrtèjiem uzspĺaut un pàrkàpt pàri . Kaut kàdai apzinìguma kripatiñai tak jàbùt ! 

Covid-19 . . . Nu sķiet , ka tas tiesàm ir nopietni . It sevisķi , ja esi gados vecàks cilvèks un pie tam ar savàm hroniskajàm slimìbàm . 

Bet nu tà panika veikalos ! Sausmas ! Beigàs jau nàcàs man arì nopirkt kàdas liekas griķu , makaronu , sàls pakas .

Cerèsim , ka drìz viss sitas trakums beigsies !

1 - 10 no 30