FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Dzīve skapī epidēmijas laikā

Cik saprotu, daudzas/i no mums tagad ir mājās, bauda akciju laikā veiktos pirkumus t.sk. tualetes papīru un griķus ar konserviem. Kamēr ASV, Ķīna, Irāna sadala tirdzniecības zonas un UK sakārto ar Brexitu saistītos jautājums, cilvēki Latvijā un visā pasaulē paniko par Corona virus 19 teātri. Kādas Jūsu domas, atziņas un novērojumi šajā laikā?

19.03.2020 21:39

Var jau teikt,ka tas viss uzpùsts,BET

Tu nezini,kas bùs rìt!

-Ja veikalà izpirkts viss,kam aizej pakaļ

- ja bèrni nìkst 4sienàs un nezini ,cik vèl ilgi

- ja naudas paliek aiz vien mazàk,èst un ìre jàmaksà un darbs rìt var vairs nebùt

- ja bèrnu tèvs nezinàmi ilgi netiks redzèt bèrnus un bèrni tèvu

Tad JÀ! MANU DZÌVI śì epidèmija IR IESPAIDOJUSI ĻOTI un mès nezinam,kà bùs tàlàk!!!

20.03.2020 08:39

Esmu šeit nesen. Bija pietiekoši darījumu, bet kopš ārkārtas situācijas valstī ir klusums. 

Bija arī viens gadījums kad gribēja apkrāpt. Bet nu neizdevās jo izsūtu tikai tad kad saņemu naudu. 

21.03.2020 16:58

Man radās jautājums - paturpinot tēmu. Drīzāk - kā šī situācija ietekmē skapja dzīvi? Vai jūs būtu gatavas tikties klātienē, vai tomēr pārdotu, izmantojot tikai Omnivu?

21.03.2020 17:43

Man beidzot ir pietiekami daudz laika, lai sāktu kārtot māju. Abas ar meitu pēc gada pārtraukuma pamazām saliksim atverskapi.delfi.lv pārdodamās lietas. 

Secināju, ka meitai pēdai jau 39.izmērs (OMG, kā tie bērni aug!!!!). Nāksies atverskapī nopirkt sandales, botas u.tml.

Bērnudārznieks svētlaimē, jo esot lielās brīvdienas un mamma biežāk mājās.

Toties man laikam sabojāsies redze, jo darbs attālināti nozīmē blenšanu datorā un telefonā.

Sūtīšu tikai ar pakomātiem un pirkšu tikai ar pakomātu starpniecību.

21.03.2020 19:10

Es klàtienè negribu tikties . Ja nu vienìgi kaut kur màjas tuvumà . Lieki negribas nekur braukt .

Izmantotu vienìgi Omnivas pakalpojumus .

21.03.2020 21:19

Tiktos ārā, svaigā gaisā. Kaut kur telpās vai dzīvoklī - nē.

21.03.2020 21:58

Izmantoju pakomātus.

21.03.2020 22:05

Izmantoju pakomatus,no cilvekiem distancejos.

23.03.2020 14:33

Es domāju, ka šajā laikā vislabāk tikai ar pakomātiem. Klātienē netiktos.

23.03.2020 18:26

Labots 23.03.2020 18:33

Man šis mājas sēdēšanas laiks šķiet ļoti noderīgs, var nedaudz restarteties pēc ziemas un tumsā laikā, pavadīt daudz laika svaiga gaisa un beidzot uztaisīt kārtīgu pavasara tīrīšanu visa māja. Salikt šeit lietas kas neatrod pielietojumu mana skapī, ka arī beidzot uztaisīt normālus aprakstus ar mēriem (neuztrauc ka tagad šajā laikā nav pircēju, jo kad viss ieies atpakaļ ierastajās sliedes tad arī parādīsies pircēji), laiks arī pēc lielajiem ziemas vējiem sakopt dārzu un vēja apskadeto siltumnīcu.

Iepriecināt ģimeni ar kārtīgiem un garšīgiem ēdieniem, nevis vakaru burzmā uz ātru roku uztaisitiem. 

Visvairāk patīk ka tagad ir laiks izstaigāt visas dabas takas un pabūt vietas uz kurām sen gribējies aizbraukt, vasarā kad būs pārāk karsti tad varēšu mierīgi laiskoties dārza ar gramatu jo visa apkārtne jau tagad būs apskatīta. 

Tagad esot mājas arī ļoti daudz sev iegūstu, jo sāku kļūt iecietīgaka, daudz labāk saprotu skolotājas un bērnudārza audzinātājas, ka arī labāk izprotu savu bērnu un saprotu uz ko vairāk jāpievērš būs uzmanība arī turpmāk. 

11 - 20 no 30