FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Sēšana

Sveikas :)

Tā kā sanāk biežāk būt mājās, esmu izdomājusi šo to iesēt podiņos uz palodzes.

Varbūt kāda no Jums var padalīties ar info, kas tieši labāk ir domāts sēšanai un, kas labi aug telpās?

Pagājušo gadu bija zemenes. Izauga un ražoja arī ogas.

Šogad bez redīsiem, zemenēm un tomātiem gribas arī kādu puķīti :D Tikai nezinu, kuras augtu istabā uz palodzes.

Gaidīšu info :)

Paldies

23.03.2020 22:07

uz palodzes var audzēt pelargonijas, ziedēs visu vasaru, un varēsi pārziemināt un priecāties arī nākamgad. Bet stādiņu vietā iesaku diedzēt dīgstus, vismaz pašlaik, jo baziliks noteikti var gaidīt. Padiedzē kressalātus vai dīgstu redīsiņus - ātrs rezultāts un vitamīnu bumba, un cenas ziņā arī izdevīgāk, kā lielveikaru mikrosalāti.

23.03.2020 22:17

Es arī vēlos zināt ko var sēt tagad un pec tam pārstadit.Otrais gads būs siltumnicai.Pirmais gads bija razens,bet tomatu stadus pirku,sogad seju pati,nezinu kadi bus kad izaugs,bet jau divas lapińas ir.

23.03.2020 22:32

Labots 23.03.2020 22:35

Kā jau augstāk minēju tad man oma un drauga mamma saka ka šogad sejas laiki ir no 25 līdz 27 martam, tātad šonedēļ droši var stādīt gan puķes, gan dārzeņus, ko vēlāk pārstādīt siltumnīca vai dobes. Pati šonedēļ Sēšu samtenes, asteres, lauvmutites, dekoratīvo saulespuķi, arbūzu, kāpostu, puravus un domā ka tomātus, bet par tomātiem cik sapratu tos var arī vēlāk. 

Pārējie jau vēlāk ko var no sēklām. 

Pagājušajā gadā tikai sēklas pa taisno dobes, šogad esmu saņēmušies no stādiem izstādīt ārā, redzēs kas sanāks. Siltumnīca šogad būs pirmo gadu, bet pagājušā gada siltumnīcas tomāti visu vasaru ārā auga un bija bagātīga raža. 

Dress VIP pirms 11 minūtēm Es arī vēlos zināt ko var sēt tagad un pec tam pārstadit.Otrais gads būs siltumnicai.Pirmais gads bija razens,bet tomatu stadus pirku,sogad seju pati,nezinu kadi bus kad izaugs,bet jau divas lapińas ir.

Papildināts 2020-03-23 22:03:03:

Un dobes no sēklām šogad gurķi, salāti, dilles, burkāni, zirnīši un puķzirniši. Tas pagaidām, viss apstājas dēļ ārkārtas situācijās un nespēju kārtīgi izpētīt sēklas, lai izdomātu ko vēl gribētos iestādīt 

24.03.2020 08:41

Pelargonijas nē, viņas ož dīvaini. Vienu gadu vīrs izmeta ārā viņas :D Bērnam arī nepatīk!!

24.03.2020 18:36

Tad var audzēt orhidejas, viņas nekā neož. :-) Ziemassvētku kaktusi ir skaistii ziedu laikā 2X gadā. Man personīgi fuksijas patīk. Petūnijas vairāk der balkonam, bet var jau uz palodzes arī audzēt. Begonijas tagad ir nopērkamas - dažādas un skaistas šķirnes. Būtībā jau - kas kuram patīk. Tās pašas pelargonijas, lai gan smaržo specifiski, bagātina gaisu ar ēteriskajām eļļām.

25.03.2020 13:35

Agnese,paldies:)

26.03.2020 20:09

Vairs neviena neko interesantu nesēj?

26.03.2020 20:24

Labots 26.03.2020 20:26

2019 gada bildes.Neesmu profi,bet loti patik audzēt,garšot...

Papildināts 2020-03-26 20:03:23:

Šogad

27.03.2020 06:29

Es nesēju, bet iestādu - man ļoti labi lilijas uz palodzes aug. Un vasarā ir riktīgs skaistums 

27.03.2020 12:02

Es pagājušogad iesēju lobēlijas un matiolas, katru vasaras vakaru man bija matiolu smarža viegla; puķu kaste gan bija ārpusē pie loga. 

11 - 20 no 20