FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Vēlos brīdināt!

Vēlos brīdināt par pārdevēju Santamagone. Pārdod pazīstamo zīmogu apavus par ļoti zemām cenām. Iegādājos apavus, viss bija kārtība. Uzreiz pārskatīju naudu un ātri sarunājam par piegādi. Nākamajā diena ieraudzīju forumā brīdinājumu par šo pārdevēju bet bija jau par vēlu, jo naudu es jau pārskaitīju, atlika tikai gaidīt. Pēc dažām dienām pajautāju izsekošanas kodu izrādījās, ka SMS ar kodu viņa izdzēsa. Vēl pēc 5 dienām sūtījums beidzot atnāca. Tas bija īsts pārsteigums, jo apavi izskatījas pavisam ne tā ka uz foto. Zole bija jau dzeltena, apavi noburžati. Kaut gan sludinājuma bija atzīmēts, ka apavi ir mazlietoti. Protams es negaidīju par tādu naudu apavus lieliskā stāvoklī, bet vajag brīdināt pircēju par REĀLO svāvokli.Esiet uzmanīgi!

30.03.2020 20:38

Labots 30.03.2020 20:41

Es nepiekritu,ka nav jajauta.Ari jaunai precei varbut defekti.Labak ir 10 reizes parjautat neka nejautat,no uzrakstisanas pirksti nenodils.

Papildināts 2020-03-30 20:03:09:

Un ļoti bieži meitenes ari neapraksta sludinajumā defektus.Es vienmer jautaju,vai nav defektu.Domaju,loti daudzas piekritis.

30.03.2020 20:52

Es domaju, ka bildes ir istas... vnk bildejot, ja kamerai bildi uzliek gaisaku, tad baltas zoles izskatas looti baltas. Vina prot labi nobildet. Par to 10 balles.

Loti daudziem vispar par preci  apraksta nav. Gribi perc, negribi neperc. 

Video butu gatava sutit, ja prece maksa  vismaz 50 eur... par 5 eur ari laikam neņemtos ar video. 

30.03.2020 21:15

Lote - kur jūs redzat īpašu ņemšanos ar video , ja ir videozvans ieslēgts un jūs parādat preci no visām pusēm? 30 sekundes. Bet ja fotogrāfija ir īpaši smuka uztaisīta, tad, protams , video visi defekti būs kā uz delnas.

30.03.2020 22:18

Es arī pa piečuku apaviem nekad neākstītos ar video un vēl visādiem brīnumiem.

30.03.2020 22:52

Nekad nav jauzticas bildem! 

Tikai papildus jautat par trukumiem!

Bildes var but idealas, bet redzot klatiene sausmas, ka ari otradi : neveiksmiga bilde bet isteniba prece laba.

Nolietojuma pazimes katrs trakte pa savam. 

Pielipusi mati kadam bus milzigs trukums, citam savukart soma ar nodilusiem rokturiem bus ideala ka tik brends:D

30.03.2020 23:09

Vēlējos tikties ar šo personu klātienē,jo no paša sākuma jau likās dīvaini,ka viss salikts par tik mazām summām.Itkā jau bija sarunāts uz noteiktu dienu tikties Bauskā,bet tad pēkšņi tiku bloķēta,pat īsti nesaprotu par ko...:-D Laikam tāpēc,ka nobījās parādīt,kādas preces izskatās patiesībā.:-D Neiesaku neko pirkt no viņas!

31.03.2020 07:58

Paskatījos viņas bildes,var jau redzēt ka pārdot nēsātus apavus,un cenu pareizu izvēlējās.Bet uzskatu ka apavus tomēr ieteicams pirkt jaunus.Vecus vai vienreiz vilktas nu neiesaku nav vērts.

31.03.2020 11:11

Ja cilvēks speciāli izskaistina preces bildes, tiešām naivules tic, ka sarakstē gan godīgi stāstīs par defektiem? Ja mērķis ir iesmērēt, vari kaut līdz baltām pelēm izjautāt, tāpat dabūsi to, ko dabūsi. Nevienam ticēt nevar - pat katrs spogulis rāda savādāk. 

31.03.2020 12:02

Tieši tā...naivi ir domāt, ka jau pajautāsi par defektiem, tad visu izstāstīs. Tāpat teiks, ka defektu nav un apavi ideāli.

31.03.2020 12:56

Šodien saņēmu 3 pārus apavu no šīs meitenes. Ir ok. Ja kādu interesē, varu bildes aizsūtīt. 

21 - 30 no 30