FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Kur var pārbaudīt dzimumzīmes

Sveikas!

Varbūt kada var ieteikt dermatologu,kurš pārbauda dzīmumzīmes, ar ģīm.ārsta nosūtījumu,īsti negribas maksāt daudz naudas (no 20 līdz 50 eur), lai varētu pārbaudīt dzīmumzīmes, jo cik kur biju zvanījusi,visūr ir prīvātprakse ar šādiem ceņikiem..

35 Atbildes

Precizēšu, ka tas kupons bija uz videodermatoskopiju (dzimumzīmju un ādas veidojumu videopārbaude) un onkologa konsultācija. Bet tikko parbaudiju-viss jau izpirkts. Ja aktuali-var gaidit nakamo akciju. 19.maija, ja nemaldos vareja pierakstities uz parbaudi par brivu- euromelanomas diena-var pameklet googlee vairak informacijas.

Ja tev ir maziņas, tad var mēģināt novākt ar seruma palīdzību (krievu val. сыворотка, nezinu, kā latviešu). Ja ir lielas, izlīdušas dzimumzīmes, tad tikai ar ķirurģisko iejaukšanos =( tas nu gan ir sāpīgi!

Labots 13.05.2014 22:53

Man viru sutija uz veselibas centru 4  un  dzimumziimi nonema ar lazeri ar visu atsapinasanu samaksaja 40 ls un reta ir tik liela cik bija dzimumziime :)   un tas ir paris minusu jautajums un sadzija ari atri kada nedela un viss bija sadzijis :) dzimumzime bija diezgan liela uz aru versta  :)  20 ls samaksaja pa konsultaciju un 20 ls pa griesanu ar lazeri :)

Ir arī šāda iespēja - piedalīties pētījumā un saņemt bezmaksas konsultāciju:

http://www.lu.lv/zinas/t/27178/

Vai tā ir taisnība, ka onkoloģijas centra ņemot nost dzimumzīmi, taisa kopējo narkozi???

> Orhideja

Vai tā ir taisnība, ka onkoloģijas centra ņemot nost dzimumzīmi, taisa kopējo narkozi???

Manai mammai bija pilnā narkoze.

> Inky

> Orhideja

Manai mammai bija pilnā narkoze.

Ak šausmasPārsteigts es no narkozes baidosKliedzošs

Es biju VC4 un aplauzos.man ir pretīga dzimumzīme uz sejas un jau sen viņu gribēju likvidēt,bet tur man pateica,ka ja dzimumzīme ir no dzimšanas,tad viņi neņem nost,jo parasti ataugot atpakaļ.

intresejos.

> mad fairy

Es biju VC4 un aplauzos.man ir pretīga dzimumzīme uz sejas un jau sen viņu gribēju likvidēt,bet tur man pateica,ka ja dzimumzīme ir no dzimšanas,tad viņi neņem nost,jo parasti ataugot atpakaļ.

Pie kāda ārsta VC4 biji?

Ja paciets vēlas, lai noņem, tad to var izdarīt. Dažreiz ir medicīniskas indikācijas, kālab labāk ir neaiztikt, bet parasti, ja estētiski traucē, tad var nolikvidēt ar lāzeru. Man pašai arī noņemtas vairākas dzimumzīmes, kas nepatika. Man tās visas noņēma VC4 Dermatoloģijas klīnikā. :)

21 - 30 no 35