FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Kāpēc AS nav apmeklētāju?!..

... Parasti AS ieeju automātiski atvērtā savā profilā, zinu ko kur meklēt un kā viss te darbojās. Par cik sen te esmu - zinu visu jau no galvas.

BET - šodien iegāju AS sākumlapā un mani tas samulsināja- pat es neko te nevaru saprat un tas mani kā lapa absolūti neuzrunāja, lai es te ko meklētu un censtos saprat, gluži pretēji, vēlējos tikt prom ārtāk no šī nepārskatāmā, statiskā haosa. Bet  vienu gan sapratu - proti, manuprāt, pašu galveno iemeslu ,kāpēc te vairs nekas nenotiek! -Portāla noformējums, titullapa absolūti neuzrunā, te uzkavēties. 

Jauni lietotāji te tāpēc nenāk iekšā, un vecie pamatā jau aizbēguši, jo te tiešām maz kas notiek. Pat titullapa nerada dinamikas iespaidu! Vienīgā dinamika redzama - forumā, nu ja to māk atrast jaunpienācējs - kur katrs cīnas, lai to pamanītu... Bet kas arī ir briesmīga, kas rada sliktu, iespaidu par to, kas te notiek... 

Es pavisma nesen pamēgināju AM un lapa mani piesaistīja ļoti ātri un uz palikšanu. Tur viss notiek, tur atver pamatlapu, nospied sadaļu , kas interesē - un redzi visu jaunāko hornoloģiskā kārtībā. Redzi pieteikumus, redzi mainību, redzi visu laiku, izvēlētās  tēmas superpērles, ko pats portāls izvēlās un uztur pareizo stilu. ..utt.

Un jā tiešām,ja te ielieku to pašu ko tur - tad te,  labākajā gadījumā, atzīmē favorītos, ko redzu tikai es, bet tur izdara pieteikumus, ko redz visi un tiešām pērk un arī es kā traka pērku.... Uztaisiet lapu kā AM un viss Te notiksies + vēl lābāku var to uztaisīt, jo praugs jau priekšā! 

03.05.2020 10:37

Labots 03.05.2020 11:06

Nākamais - krāsas .. Jau tad, kad mainīja portāla seju un nomainīja arī krāsas uz to "vecas izbalējušas Bārbijas toni", par to runājām forumā, bet uz to nereaģēja.. vecais pat bija labāks. Te pat protāla izvēlētās krāsas rada veca, noplukuša, mazapmeklēta, humpalu bodes iespaidu, kur kaudzē samestas lupatas. Pērles , ja ir tad - dziļi un ilgi jārok. Nu kam tas interesē?!

Papildināts 2020-05-03 10:05:07:

Portālam būtu sevi jāreklamē, nevis kā lielāko, bet gan kā labāko un tādu to arī jārada. Ir jāliek klāt sadaļas - mēbeles, grāmatas, interejera priekšmeti utt.( bet nekādā gadījumā- mašinas, nekustamie īpašumi - tos vajadzētu aizliegt te potālā ievietot, jo tiem ir citi portāli) - lai portālā ienāktu arī cilvēki, kas spēj maksāt arī 100 - 1000 eur par pirkumu, un meklē ne tikai pirmās nepieciešamības lietas. Nu nevajadzētu forumā bez maksas atļaut likt pa vienai grāmatai no grāmatu skapja -- ko tas dod? Ne tā var ko pārdot, ne nopirkt, ne ari forums  kādu piesaista! 

Atveriet beidzot citas sadaļas. Es piem. visu to lieku Sievietes - cits - tad vintage/retro :D, jo nav citas sadaļas ;) ... Tur jau arī neviens nevar atrast, jo tur viss vienā putrā... varu jau, protams, vērt forumā katrai lietai 1 tēmu un to visu laiku turēt 3x dienā- bet tad viss formums sastādītu tikai šo informāciju - un būtu vairāk kā bezjēdzīgs un antireklāma portālam. 

Papildināts 2020-05-03 10:05:26:

Forums būtu stingri jākonrolē, administācijai vajadzētu rupji dzēts visas "meklētāju" pircēju tēmas, kas nav konkrētas, bet iemācīt  izmantot filtra funkciju. Rupji dzēst un izteikt brīdinājums, tiem piedāvātājiem,kas saliek visas savas lupatas, neatbilstošā tēmā, Piem. J ja cilvēks meklē sarkanu, tad visus piedāvājumus , kas tādi nav - dzēst, izteikt brīdinājumu un pie atkarotiem prkāpumiem bloķēt šos lietotājus. Jo tā ir portāla seja, kas ir attiecīji jāuztur, lai nerādītu miskastes iespaidu! 

AM - ļoti stingri to dara, un ļoti pareizi!!! 

Forumu tēmas - pirkt un pārdot vajadzētu tikai par maksu! Tad domātu pirms, ko liek tur ! Tad neveidotu slēpto reklāmu, it kā ko pērkot un it kā ko piedāvājot! Ja gribi ko nopirkt, tad meklē to ar filtru iedāvājumā - ja netarodi,un vēl gribi;)... tad maksā par tēmu un liec aktualitāšu rullītī. 

03.05.2020 11:35

piekritu..ir te neliels haos,,

03.05.2020 15:44

Arī sludinājumu lai izdzēst ir visu skapi japarskir lai atrastu to preci.kadel nevar caur filtru to darīt..vienkarsi atvērt sadaļu kleitas un izdzēst pārdoto kleitu.teju visu skapi pāršķirt lai atrastu to preci

03.05.2020 15:48

Jā, pievienojos par sadaļām. Cik reizes ieteikumos jau lūgts atvērt sadaļas saimniecības precēm, grāmatām, gultasveļai un citām lietām, ar ko tagad piesārņo forumu vai vienkārši ieliek kaut kur, neatbilstošā vietā. Un tad rodas sajūta, ka te nav kārtības. 

Un ja iepriekš varēja atrunāties- ko tad var gribēt no bezmaksas portāla-... tad tagad, kad jāmaksā, var taču vēlēties, lai portāls tiktu pieskatīts?

03.05.2020 17:47

Tak sen jau skaidrs ka AS netiek veikta sludinājumu plūsmas kontrole, pārbaude utt. 

Maximums ko var - uzlikt abonēšanas maksu un maksas sludinājumu pacelšanu.

Ar Facebook marketplace palīdzību var pārdot ātrāk, tur apmeklētāji vairāk un profili apskatāmi, kā arī uzlabojumi drošības pasākumiem tiek veikti.

03.05.2020 18:13

Un jāieliek sludinājumi sieviešu žurnālos, piem., "Ieva", "Mans Mazais" u.c. Arī žurnālos krievu valodā.

03.05.2020 19:19

Nu, Jums vajadzētu kļūt par PR speciālisti! Te taču tāda Andele Mandele reklāma nospīdēja! Protams, ka portālam vajag savus uzlabojumus, bet nu tik dvēseliski visu izcēla un tajā pat laikā forumā reklamējas ar savu skapi... Hmmm... Varbūt labāk tad uztaisīt copy-paste un šo pašu ierakstīt Andelē? Vismaz pārdošana uzlabosies! :D

03.05.2020 19:46

Kukulīti, es izsaku savu viedokli, Jums aŗi var būt savs viedoklis. Ja es reklamēju forumā, tad atbilstoši noteikumiem- maksāju par to! Tāpat lieku lietas, kam nav te savas sadaļas - kas pēc AS noteikumiem, ir jāliek forumā!  

Esmu gana ilgi bijusi  AS un joprojām esmu te, un varu izteikt savu viedokli,par to kas šeit noticis laika gaitā un kāpēc šeit viss ir tik mazaktīvs. 

Jums arī var būt viedoklis par AS - tad paudiet to, reklamējiet ko gribiet, iesakiet kā labāk vai sliktāk. Dariet to kas Jums jādara. 

Es par Jums viedokli neizsaku, jo esat man pilnīgi nezināms cilvēks, un man arī neinteresē jūsu viedoklis par mani. 

To, ko man darīt  vai nedarīt, laikam zināšu pati, bet paldies, par padomu, bet nenoderēs. 

03.05.2020 19:50

Man Jūsu viedoklis neinteresē, bet atbildi piecās rindkopās gan atbildēšu. :) Nu lai jau! Katram savs! :) 

03.05.2020 19:56

Kunkulīti, ja nepamanījāt, tad mans viedoklis, nav jums adresēts, ja vien neesat AS aministrācijas komandā! Lasiet varbūt foruma tēmu sadaļu  virsrakstus, tas Jums atvieglos dzīvi! 

1 - 10 no 83