FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Kāpēc AS nav apmeklētāju?!..

... Parasti AS ieeju automātiski atvērtā savā profilā, zinu ko kur meklēt un kā viss te darbojās. Par cik sen te esmu - zinu visu jau no galvas.

BET - šodien iegāju AS sākumlapā un mani tas samulsināja- pat es neko te nevaru saprat un tas mani kā lapa absolūti neuzrunāja, lai es te ko meklētu un censtos saprat, gluži pretēji, vēlējos tikt prom ārtāk no šī nepārskatāmā, statiskā haosa. Bet  vienu gan sapratu - proti, manuprāt, pašu galveno iemeslu ,kāpēc te vairs nekas nenotiek! -Portāla noformējums, titullapa absolūti neuzrunā, te uzkavēties. 

Jauni lietotāji te tāpēc nenāk iekšā, un vecie pamatā jau aizbēguši, jo te tiešām maz kas notiek. Pat titullapa nerada dinamikas iespaidu! Vienīgā dinamika redzama - forumā, nu ja to māk atrast jaunpienācējs - kur katrs cīnas, lai to pamanītu... Bet kas arī ir briesmīga, kas rada sliktu, iespaidu par to, kas te notiek... 

Es pavisma nesen pamēgināju AM un lapa mani piesaistīja ļoti ātri un uz palikšanu. Tur viss notiek, tur atver pamatlapu, nospied sadaļu , kas interesē - un redzi visu jaunāko hornoloģiskā kārtībā. Redzi pieteikumus, redzi mainību, redzi visu laiku, izvēlētās  tēmas superpērles, ko pats portāls izvēlās un uztur pareizo stilu. ..utt.

Un jā tiešām,ja te ielieku to pašu ko tur - tad te,  labākajā gadījumā, atzīmē favorītos, ko redzu tikai es, bet tur izdara pieteikumus, ko redz visi un tiešām pērk un arī es kā traka pērku.... Uztaisiet lapu kā AM un viss Te notiksies + vēl lābāku var to uztaisīt, jo praugs jau priekšā! 

03.05.2020 20:02

Nevajag tā iespringt! :) 

03.05.2020 20:34

pareizi teikts ;)

kunkulīts pirms 29 minūtēm Nevajag tā iespringt! :) 

Apmeklētāji ir un pircēji arī ir .Tikai pērk no tiem ,kuri neuzbāžas ...

03.05.2020 21:21

Ja..te vispar klusums...

03.05.2020 21:34

Labots 03.05.2020 21:34

Love Shopping,  - tieši tā - te ar katru dienu  paliek arvien klusāk... Ja neizdarīs kādas  izmaiņas, tad drīz te dienā apmeklētāju skaits būs zem jau zem 100. Var jau būt , ka tāds ir mērķis, ļaut šim portālam nomirt dabīgā lēnā nāvē :)...

03.05.2020 21:42

Pēc 20. Maija, kad beigsies 3 mēnešu bezmaksas periods būs redzama reālā sludinājumu/ apmeklējumu bilance :-) 

03.05.2020 22:51

Cik te tagad sludinājumus bezmaksas var ievietot? Taču bija 30! Tagad kaut kas jāabonē?!?!

03.05.2020 23:10

Labots 03.05.2020 23:32

Ievietot bez abonēšanas, nevar šobrīd nevienu. Tie,kas bija kādam palikuši, tie vēl karājas redzami, bet pēc 20. maija arī tie nebūs redzami. Abonēšanas maksa ir smieklīga 1 eur mēnesī, bet tad vari likt neierobežotu daudzumu. Tā abonēšana, vismaz padara te vidi un pārdevēju attieksmi nedaudz nopietnāku, jo nevarēs vairs kā līdz šim, sataisīt 101 profilu na-haļava, tad kautkādu preci kādam iesmērēt un pazust - dzēšot profilu. Tas kaut mazliet neizdevīgāk būs krāpniekiem, jo lai turētu 10 profilus, par katru vajadzēs to 1 eur samaksāt. Protams, turīgākos krāpniekus, tas neatturēs turēt arī 10 profilus, jo tāpat būs  izdevīgi pārdot cauru kažoku un nozust :) 

Papildināts 2020-05-03 23:05:34:

AM veiksmes stāsts, ir tas, ka padomāts praktiski par visu, tur, gan arī ,ir dažas shēmas, kas ļoti labi darojas krāpnieku labā, bet tās ir mazliet komplicētākas, tur jau selektīvāki tie krāpnieki ;). 

Un protams, tas, ka sludinājumi ir par maksu, nosaka arī to, ka katrs pārdomā - ko liek, un kā pasniedz. Jo reāli tomēr, dara visu, lai pārdotu, ja jau reiz ir samaksājis. Tur ir daudzi, kas ir arī te, bet kā pamanīju, - tur liek labās lietas, bet te, piedodiet, miskasti mēģina notirgot. Pircējs, pāris reizes tādu nopērk, saņem, viņam  pat nedod atstāt pienācīgu negatīvu  atsauksmi par savu pirkumu,jo te ir stulba iespēja, bloķēt- ko izmanto tikai nekrietni/ negodīgi  cilvēki. Tā sakot, kolīdz savu krāmu iesmērē, labi zinot, ko iesmērējis un ,  lai nebūtu sliktas atsauksmes - tūlīt arī savu "laimīgo" pircēju bloķē... un viss.... tirgo tālāk, meklē, kas uzķersies! :( ... 

Pati te pērku tikai no cilvēkiem, par kuriem jau zinu, ko sagaidīt. 

04.05.2020 11:19

Klusums gan.

04.05.2020 12:10

Labots 04.05.2020 12:12

man nepatīk, ka te grūti sameklēt to ko vēlies. Šodien meklēju maxi svārkus, atveru sadaļu, tur pilnīgs bardaks. Kaut kāds incis salicis īsus svārkus, ta vēl kāds. Pilnīgs bardaks, nav nekādas vēlmes tērēt laiku. Nesaku, ka tā administrācias vaina, pašas pārdevējas neciena vnk citus.

04.05.2020 13:10

Zaiga Ja,-tieši tā. Manā skatījumā, admnistrācija - šādus slud., kas neatbilst sadaļai, piem, varētu - vienkārši dzēst un viss. Tad pārdevējas, no tā mācītos, un būtu jau uzmanīgākas. Tas pats ar formu - rupji dzēst tās lietas, kas neatbilst foruma tēmai,piemēram pirkšanas meklējumiem. Bet arī, ja, meklējums ir ļoti pavirši un vispārīgi izteikts, tad arī dzēst, pašu foruma tēmu.

11 - 20 no 83