FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Kāpēc AS nav apmeklētāju?!..

... Parasti AS ieeju automātiski atvērtā savā profilā, zinu ko kur meklēt un kā viss te darbojās. Par cik sen te esmu - zinu visu jau no galvas.

BET - šodien iegāju AS sākumlapā un mani tas samulsināja- pat es neko te nevaru saprat un tas mani kā lapa absolūti neuzrunāja, lai es te ko meklētu un censtos saprat, gluži pretēji, vēlējos tikt prom ārtāk no šī nepārskatāmā, statiskā haosa. Bet  vienu gan sapratu - proti, manuprāt, pašu galveno iemeslu ,kāpēc te vairs nekas nenotiek! -Portāla noformējums, titullapa absolūti neuzrunā, te uzkavēties. 

Jauni lietotāji te tāpēc nenāk iekšā, un vecie pamatā jau aizbēguši, jo te tiešām maz kas notiek. Pat titullapa nerada dinamikas iespaidu! Vienīgā dinamika redzama - forumā, nu ja to māk atrast jaunpienācējs - kur katrs cīnas, lai to pamanītu... Bet kas arī ir briesmīga, kas rada sliktu, iespaidu par to, kas te notiek... 

Es pavisma nesen pamēgināju AM un lapa mani piesaistīja ļoti ātri un uz palikšanu. Tur viss notiek, tur atver pamatlapu, nospied sadaļu , kas interesē - un redzi visu jaunāko hornoloģiskā kārtībā. Redzi pieteikumus, redzi mainību, redzi visu laiku, izvēlētās  tēmas superpērles, ko pats portāls izvēlās un uztur pareizo stilu. ..utt.

Un jā tiešām,ja te ielieku to pašu ko tur - tad te,  labākajā gadījumā, atzīmē favorītos, ko redzu tikai es, bet tur izdara pieteikumus, ko redz visi un tiešām pērk un arī es kā traka pērku.... Uztaisiet lapu kā AM un viss Te notiksies + vēl lābāku var to uztaisīt, jo praugs jau priekšā! 

04.05.2020 13:26

Trūkst moderatori - kamēr kāds nepasudzas, nekas nenotiek ne sludinājumos, nedz forumā. Vienmēr tos var atrast lietotāju vidū, maksājot ar portāla maksas pakalpojumiem. Daudz kur tiek praktizēts, un efektīvi. Bet te pašiem laika nav visur paspēt, moderatoru nav - tāpēc bardaks. 

04.05.2020 23:17

AS manāmi nav ieintresēti veikt uzlabojumiem interfeisā jo ļoti labi zin Pareto principu - 80% no uzņēmuma ienākumiem nāk no 20% klientu - šajā gadījumā to sastāda pārdevēji, kuri tirgo preces vairumā. Tad, kādēļ būtu jāiespringst ja var pelnīt uz reklāmām. Abonēšana pa 1 eiro ir spēle vienos vārtos, proti, pārdevēju vārtos, neredzu neko, kas tiktu darīts, lai pircēju rosinātu uz darījumu.

04.05.2020 23:31

Man sāk likties,ka sludinājumus lieku priekš sevis

Redzēs ,ko admins man atbildēs,kāpēc man pēkšņi tika pieslēgta automātiskā sludinājumu apmaksa un bez manas atļaujas noņemts 1 €

05.05.2020 00:21

Labots 05.05.2020 00:22

Holiday un Alda - gandrīz pilnībā Jums piekrītu :D, gan par %, gan tas, ka vairāk liek priekš sevis, lai sapratu, kas mājās sakrājies ;))).

05.05.2020 08:09

AM viss notiek, šeit kau sen kapa klusums

05.05.2020 08:17

Alda, kā tas iespējams? Vajag taču Jūsu konta nr, lai kaut ko novilktu? Tad jau pati to norādījāt...

05.05.2020 09:33

Tā "pēkšņi" ir pieslēgta visiem, kas aizpildīja profila info atbilstoši jaunajiem noteikumiem. Un par automātisko abonēšanu viss ir paskaidrots, tikai jāprot lasīt. Adminam nekas nav jāatbild tam, kas banāli nelasa noteikumus. 

05.05.2020 10:43

Nu nav gan tā,ka slavenajā andelemandele viss notiek.Tur arī visas čīkst,pat skuķi sāk privāti visiem savus lupatu kalnus sūtīt un uzbāsties.

05.05.2020 13:31

Neko automātiski atvilkt nevar, ja profilā cilvēks pats nav ielicis "ķeksi" automātiskajai abonēšanai.

05.05.2020 13:37

Paldies, Alina.Ki - par grāmatu foruma tēmas izveidi ;) !!! Varbūt to var vēl papildināt, un tur varētu likt arī - plates, diskus, kasestes - kas pēc būtības un pielietojuma ir tas pats?.

21 - 30 no 83