FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Kāpēc AS nav apmeklētāju?!..

... Parasti AS ieeju automātiski atvērtā savā profilā, zinu ko kur meklēt un kā viss te darbojās. Par cik sen te esmu - zinu visu jau no galvas.

BET - šodien iegāju AS sākumlapā un mani tas samulsināja- pat es neko te nevaru saprat un tas mani kā lapa absolūti neuzrunāja, lai es te ko meklētu un censtos saprat, gluži pretēji, vēlējos tikt prom ārtāk no šī nepārskatāmā, statiskā haosa. Bet  vienu gan sapratu - proti, manuprāt, pašu galveno iemeslu ,kāpēc te vairs nekas nenotiek! -Portāla noformējums, titullapa absolūti neuzrunā, te uzkavēties. 

Jauni lietotāji te tāpēc nenāk iekšā, un vecie pamatā jau aizbēguši, jo te tiešām maz kas notiek. Pat titullapa nerada dinamikas iespaidu! Vienīgā dinamika redzama - forumā, nu ja to māk atrast jaunpienācējs - kur katrs cīnas, lai to pamanītu... Bet kas arī ir briesmīga, kas rada sliktu, iespaidu par to, kas te notiek... 

Es pavisma nesen pamēgināju AM un lapa mani piesaistīja ļoti ātri un uz palikšanu. Tur viss notiek, tur atver pamatlapu, nospied sadaļu , kas interesē - un redzi visu jaunāko hornoloģiskā kārtībā. Redzi pieteikumus, redzi mainību, redzi visu laiku, izvēlētās  tēmas superpērles, ko pats portāls izvēlās un uztur pareizo stilu. ..utt.

Un jā tiešām,ja te ielieku to pašu ko tur - tad te,  labākajā gadījumā, atzīmē favorītos, ko redzu tikai es, bet tur izdara pieteikumus, ko redz visi un tiešām pērk un arī es kā traka pērku.... Uztaisiet lapu kā AM un viss Te notiksies + vēl lābāku var to uztaisīt, jo praugs jau priekšā! 

06.05.2020 07:22

Gudrajām....jau februārī noņēmu ķeksi no aut.maksājuma.Martā pati veicu pagarinājuma maksājumu.Un pēkšņi aprīlī ķeksis atkal vietā un nauda nost no konta.AS atbildēja ka gļuks un piedāvāja naudu atgriest...

06.05.2020 07:32

Labots 06.05.2020 07:33

Līdz ar nakamo pagarinājumu tas ķeksis ielec pats vietā. T.i., pēc katras pagarināšanas atkal tas ķeksis jāizņem. Man bija līdzīgi- pēc pirmās pagarināšanas ķeksi izņēmu, tad man nepagarinājās, pēc tam vienreiz atkal iegādājos abonēšanas maksu, pēc kuras ķeksi neizņēmu (neiedomājos, ka šis atkal vietā), un- mēnesim paejot, nākamā reize jau bija automātiskā abonešana. 

Par gļuku gan es to nesauktu, bet par atstrādātu sistēmu, lai neviens eiriks no neuzmanīgajiem neietu portālam secen...

Jā,  es arī šo piefiksēju- ja nevēlas automātisko abonēšanu, tad katru mēnesi jāatceras to ķeksi izņemt laukā...

06.05.2020 08:55

No gudrajām - pašām jāsaprot, ka katru reizi, veicot abonēšanas maksu, beigās jāpārliecinās, ka ķeksis ir izņemts.

06.05.2020 11:01

AS atkal izceļas ar oriģinalitāti!! Aptauja kurā cenšas noskaidrot vai pircējs ir saskāries ar krāpniecību....kādēļ netiek uzdots jautājums , vai pārdēvējs nav/ir saskāries ar krāpniecību? Kāds mērķis šādai aptaujai? 

06.05.2020 12:54

Aptauju korekta izveide vispār ir vesela māksla, bet šis pasākums ir kārtējā bezjēdzība ar dīvainām rādītāju korelācijām un laika izšķērdēšana gan respondentiem, gan pašam jautātājam. Kā lietotājs var atbildēt uz jautājumu, kā abonēšanas maksa ir ietekmējusi krāpšanas gadījumus portālā? Ja pat viņš analizē savu personīgo pieredzi, viņš nevar patstāvīgi noteikt korelāciju starp abonēšanas maksu un viņa situācijas uzlabojumiem, jo tos var ietekmēt lērums faktoru, kaut vai paša piesardzības pasākumi un banāla dzīves loterija.

Pats lūgums arī fascinē, frāze "kā kaut kas ietekmē UZ krāpšanas gadījumiem", nevis "ietekmē krāpšanas gadījumus" pati par sevi jau ir šedevrāla.

Neko absolūti nespēj dot šāda aptauja, tikai kaut kādus subjektīvos spriedelējumus.

07.05.2020 15:28

Kur keksis bija janonem?

07.05.2020 15:43

Dress VIP...pašā apakšā sarkanā krāsā uzraksts- atcelt automātisko abonēšanu.

09.05.2020 14:36

Kad nomaina cenu, tad pārdošanas datums pagarinās.

holiday 03.05.2020 21:42 Pēc 20. Maija, kad beigsies 3 mēnešu bezmaksas periods būs redzama reālā sludinājumu/ apmeklējumu bilance :-) 

09.05.2020 14:43

Labots 12.05.2020 14:42

Vakar redzēju piecus lietotājus online, normāli. AS vajadzētu padomāt par mārketingu un izslēgt arī vecos lietotājus, kas traucē portālā darbību tikai, ja neatsaucās divu nedēļu laikā, tādus vajadzētu likvidēt, lai gan AS jau ta it maz lietotāju, tomēr vajadzētu padomāt par jaunu piesaisti. Pēdējā laikā šeit valda klusums, laikam visi aizbēga uz AM un citiem portāliem, atvainojos par AM pieminēšanu. Labi. 

31 - 40 no 83