FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Kāpēc AS nav apmeklētāju?!..

... Parasti AS ieeju automātiski atvērtā savā profilā, zinu ko kur meklēt un kā viss te darbojās. Par cik sen te esmu - zinu visu jau no galvas.

BET - šodien iegāju AS sākumlapā un mani tas samulsināja- pat es neko te nevaru saprat un tas mani kā lapa absolūti neuzrunāja, lai es te ko meklētu un censtos saprat, gluži pretēji, vēlējos tikt prom ārtāk no šī nepārskatāmā, statiskā haosa. Bet  vienu gan sapratu - proti, manuprāt, pašu galveno iemeslu ,kāpēc te vairs nekas nenotiek! -Portāla noformējums, titullapa absolūti neuzrunā, te uzkavēties. 

Jauni lietotāji te tāpēc nenāk iekšā, un vecie pamatā jau aizbēguši, jo te tiešām maz kas notiek. Pat titullapa nerada dinamikas iespaidu! Vienīgā dinamika redzama - forumā, nu ja to māk atrast jaunpienācējs - kur katrs cīnas, lai to pamanītu... Bet kas arī ir briesmīga, kas rada sliktu, iespaidu par to, kas te notiek... 

Es pavisma nesen pamēgināju AM un lapa mani piesaistīja ļoti ātri un uz palikšanu. Tur viss notiek, tur atver pamatlapu, nospied sadaļu , kas interesē - un redzi visu jaunāko hornoloģiskā kārtībā. Redzi pieteikumus, redzi mainību, redzi visu laiku, izvēlētās  tēmas superpērles, ko pats portāls izvēlās un uztur pareizo stilu. ..utt.

Un jā tiešām,ja te ielieku to pašu ko tur - tad te,  labākajā gadījumā, atzīmē favorītos, ko redzu tikai es, bet tur izdara pieteikumus, ko redz visi un tiešām pērk un arī es kā traka pērku.... Uztaisiet lapu kā AM un viss Te notiksies + vēl lābāku var to uztaisīt, jo praugs jau priekšā! 

14.05.2020 15:36

Laiks būtu sakārtot šo portālu. 

19.05.2020 12:45

Domāju ka portālam nav ne vainas,cilvēki nepērk,jo nav naudas.

19.05.2020 13:06

Labots 21.05.2020 19:06

Šķet, ka apmeklētāju ir pietiekoši (salīdzinot ar to pašu AM atsevišķām lietām šeit skatījumi pat vairāk).

Bet  pirkšanas-pārdošanas kontekstā diezgan atbilstošs ir jociņš, kas pirms kāda laika klejoja apkārt, precīzi neatceros, bet kaut kā tā:

"Pavasarim jaunu apģērbu nav jēgas pirkt, jo pa māju jaunu nevajag. Bet, vasaras apģērbu vēl nav jēgas pirkt, jo nezinu kāds būs izmērs." :D

21.05.2020 20:15

Muļķības, ka nav naudas . Cilvēki pērk...bet citur . Bērnu drēbes pērk visos laikos, jo bērni aug . Ienākot šeit jebkurā sadaļā , skats ir ļoti nebaudāms , vienas vienīgas miglas bildes . Pie tā, protams ir vainīgi lietotāji , nevis administrācija . Bet varbūt tādus sludinājumus vajadzētu dzēst , lai negrauj portāla prestižu .

21.05.2020 20:35

Mani arī AM vairāk uzrunā, lielākas iespējas kaut ko pārdot! Ļoti nepatika viena lieta, biju nopirkusi abonementu 1 mēnesim, par 1€ varu likt sludinājumus tik cik gribu 1 mēneša laikā. Visu saliku, un domāju, tagad kādu laiku šo pakalpojumu man nevajadzēs. Bet šie paši kā mēnesis paiet, automātiski noņem 1€ atkal un pagarina abonēšanu vēl par 1 mēnesi! Man to nemaz nevajadzēja!!!!

21.05.2020 21:11

Jums to nevajadzēja, tad kādēļ Jūs to neatsledzāt sistēmu savā profilā? Jums vajadzētu zināt, ka par abonēšanu novilks nost uzreiz un katru mēnesi. 

21.05.2020 23:22

Būtu intetesanti zināt cik šeit pa dienu nopērk apģērbu,  AM to var redzēt. Parasti 2tūkst.vai mazliet zem. Patīk paskatīties ko cilvēki izvēlējušies. 

22.05.2020 07:25

Kurš ir teicis,ka AM tie skaitļi ir pztiesi? Rakstīt var visu ko.Ne šeit,ne AM,ne FB neko nepērk,tik redzu ,ka visi liek sludekļus,ka grib pirkt ,bet vai nopērk,nezinu? Un lielais vairums diedelē atlaides un ne pāris eiro.

22.05.2020 10:25

Es gan esmu nedaudz mainījusi domas ar šo, jo saņēmos, saliku jaunas bildes un tagad gandrīz katru dienu esmu kaut ko pārdevusi,  godīgi sakot, pati mazliet brīnos, ka viss notiek, laikam labas bildes nostrādā. Ja cenas mērenas, labas bildes, veikla komunikācija, tad arī veicas. Tomēr noteikti vēlami daži uzlabojumi, par kuriem esmu rakstījusi Admin-ja prece pārdota, tad tai jāpaliek redzamai vēl kādu nedēļu, lai potenciālie pircēji to redz (jautājumu, atbilžu sadaļā lasu, ka tā arī šobrīd esot, tā nav taisnība, posts pazūd uzreiz). Vēl, kā jau te iepriekš rakstīja, būtu labi, ja redzētu pieteikumus, tas veicinātu populārāko preču pārdošanu. Skatos, ka te parādās aizvien kvalitatīvākas bildes un arī preces, tas ir labi, nav tā, ka pārdod tikai nekur neliekamas lietas. Lai veicas, ja kas uzlabojams, uzreiz rakstām Admin, viņi ātri atbild!

22.05.2020 12:12

Sāku piekrist Adrijai. Es arī pēc gada prombūtnes (vnk nebija laika) atgriezos atverskapī. Tā kā pārdodu/ atdodu bērnu drēbes ar nolūku nevis nopelnīt, bet līdz vasarai atbrīvot istabu remontam, tad pircējas ir.

Protams, ka visas vēlētos lielāku pircēju skaitu. Protams, ka es arī. Bet tas ir neprognozējami. Līdzīgi ir arī ar tirgošanos, piem., AndeleMandele Kids tirdziņos. Atceros, ka citreiz ieņēmumi bija krietni vairāk nekā 100 eiro, bet citreiz knapi sedzu dalības maksu + stāvvietu. Ja tas būtu mans bizness, nevis tikšana vaļā no bērnu mantām, būtu izmisumā.

41 - 50 no 83