FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Kāpēc AS nav apmeklētāju?!..

... Parasti AS ieeju automātiski atvērtā savā profilā, zinu ko kur meklēt un kā viss te darbojās. Par cik sen te esmu - zinu visu jau no galvas.

BET - šodien iegāju AS sākumlapā un mani tas samulsināja- pat es neko te nevaru saprat un tas mani kā lapa absolūti neuzrunāja, lai es te ko meklētu un censtos saprat, gluži pretēji, vēlējos tikt prom ārtāk no šī nepārskatāmā, statiskā haosa. Bet  vienu gan sapratu - proti, manuprāt, pašu galveno iemeslu ,kāpēc te vairs nekas nenotiek! -Portāla noformējums, titullapa absolūti neuzrunā, te uzkavēties. 

Jauni lietotāji te tāpēc nenāk iekšā, un vecie pamatā jau aizbēguši, jo te tiešām maz kas notiek. Pat titullapa nerada dinamikas iespaidu! Vienīgā dinamika redzama - forumā, nu ja to māk atrast jaunpienācējs - kur katrs cīnas, lai to pamanītu... Bet kas arī ir briesmīga, kas rada sliktu, iespaidu par to, kas te notiek... 

Es pavisma nesen pamēgināju AM un lapa mani piesaistīja ļoti ātri un uz palikšanu. Tur viss notiek, tur atver pamatlapu, nospied sadaļu , kas interesē - un redzi visu jaunāko hornoloģiskā kārtībā. Redzi pieteikumus, redzi mainību, redzi visu laiku, izvēlētās  tēmas superpērles, ko pats portāls izvēlās un uztur pareizo stilu. ..utt.

Un jā tiešām,ja te ielieku to pašu ko tur - tad te,  labākajā gadījumā, atzīmē favorītos, ko redzu tikai es, bet tur izdara pieteikumus, ko redz visi un tiešām pērk un arī es kā traka pērku.... Uztaisiet lapu kā AM un viss Te notiksies + vēl lābāku var to uztaisīt, jo praugs jau priekšā! 

22.05.2020 13:33

Te noteikti pamata mērķis ir tikt vaļā no visām lietām pēc iespēlējis ātrāk nevis taisīt biznesu. Ja gribat taisīt to tad lūdzu durvis uz AM ir atvērtas Jums un variet nodzēst profilu un nekad šeit vairāk neatgriezties. Tur nav vairāk jēgas bāzt savas lietas iekšā tikai atdošanai drīzāk katra taisa savējo. Šeit ir vis. 

22.05.2020 13:43

Labots 22.05.2020 13:43

AdrijaKā piemērs,  sūtu screen, kur ir redzams, ka prece ir pārdota vai rezervēta 

22.05.2020 14:07

Cits variants ka noņem nost pajautā pogu jeb arī izmet ārā preci no pārdošanas sadaļas bet atstāj pārdevējam. Kāpēc nodzēst nost nevar no pārdošanas un problēma atrisināta? Diezgan nejēdzīgi sataisīts šeit viss. 

22.05.2020 15:21

Es, personīgi, neredzu jēgu uz sludinājuma likt PĀRDOTS un tad šo sludinājumu turēt nejēdzīgi ilgi. Lai visi redz, ka kāds to nopircis? Es pārdodot preci, to uzreiz izdzēšu un miers. Prece ir pārdota un neredzu jēgu to vēl turēt. Ar REZERVĒTS gan ir cita lieta! 

22.05.2020 20:04

Es daudz šeit redzu, ka ir rezervēts un pardots. Bet ko darīs ja uzliek slud rez tad zaudr klientus,ja vienīgi kāds jau nav par to samaksājis iepriekš un sūtījums ir nosūtīts, lūk, tam šitajai piezīmei ir kaut kāda jēga. Nu runājot par pārdots, uzskatu, ka jāņem nost šāda opcija, atstājam tikai rezervēts un attiecīgi ieviesām jaunu sistēmu un automātisko sludinājumu dzēšanu attiecīgi ja tas ir tad notrikt ka tada tāda darbība attiecīgi panākt vēlēto rezervātu. Lūk tā. Administrācijai vakag mazliey pārkrāsot matus. Piedod, Elina. 

22.05.2020 21:52

Kā atzīmēt preci, ja pārfota citur? Es dzēšu ārā šeit, nevis atzīmēju kā pārdota, jo tā nav šī portāla statistika. Vai es kļūdos?

22.05.2020 23:36

Es arī parasti lieku pārdots Ja pārdevu preci šeit.Un arī to var redzēt pēc atsauksmēm Cik reāli ir pārdots.

22.05.2020 23:50

Labots 24.05.2020 14:01

Vienmēr atsauksmes neliek, labāk dzēst ārā to sludinājumu nekā vilkt vinju sazin cik ilgi pa pie portalu. Dažreiz arī pārdevējas jautā par jau tam precēm kuras jau ir pārdotas un tas jau arī nekad nebeigsties arī rez precēm. Kādēļ tas vispār ir ievests nav spirāles saprotams. 

Izl

24.05.2020 17:05

Es atzīmēju kā pārdots, lai gadījumā, ja pircējam ir šaubas par to, vai prece atbilst aprakstam, tas vēl nedēļu ir pieejams salīdzināšanai. 

24.05.2020 17:40

Njā un PLUS vēl tā abonimentmaksa...

51 - 60 no 61