FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Kāpēc AS nav apmeklētāju?!..

... Parasti AS ieeju automātiski atvērtā savā profilā, zinu ko kur meklēt un kā viss te darbojās. Par cik sen te esmu - zinu visu jau no galvas.

BET - šodien iegāju AS sākumlapā un mani tas samulsināja- pat es neko te nevaru saprat un tas mani kā lapa absolūti neuzrunāja, lai es te ko meklētu un censtos saprat, gluži pretēji, vēlējos tikt prom ārtāk no šī nepārskatāmā, statiskā haosa. Bet  vienu gan sapratu - proti, manuprāt, pašu galveno iemeslu ,kāpēc te vairs nekas nenotiek! -Portāla noformējums, titullapa absolūti neuzrunā, te uzkavēties. 

Jauni lietotāji te tāpēc nenāk iekšā, un vecie pamatā jau aizbēguši, jo te tiešām maz kas notiek. Pat titullapa nerada dinamikas iespaidu! Vienīgā dinamika redzama - forumā, nu ja to māk atrast jaunpienācējs - kur katrs cīnas, lai to pamanītu... Bet kas arī ir briesmīga, kas rada sliktu, iespaidu par to, kas te notiek... 

Es pavisma nesen pamēgināju AM un lapa mani piesaistīja ļoti ātri un uz palikšanu. Tur viss notiek, tur atver pamatlapu, nospied sadaļu , kas interesē - un redzi visu jaunāko hornoloģiskā kārtībā. Redzi pieteikumus, redzi mainību, redzi visu laiku, izvēlētās  tēmas superpērles, ko pats portāls izvēlās un uztur pareizo stilu. ..utt.

Un jā tiešām,ja te ielieku to pašu ko tur - tad te,  labākajā gadījumā, atzīmē favorītos, ko redzu tikai es, bet tur izdara pieteikumus, ko redz visi un tiešām pērk un arī es kā traka pērku.... Uztaisiet lapu kā AM un viss Te notiksies + vēl lābāku var to uztaisīt, jo praugs jau priekšā! 

24.05.2020 19:37

Labots vakar, 16:15

Jums nepatīk tā maksa, tad, nu, AM būs tas pats, tikai maksa par sludinājumu, šeit atkal citas lietas notiek, kā kuram nu tas kaut ko nozīmē, visi tikai vārās par to un tā tālāk. Wa

61 - 61 no 61