FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Vajag padomu

Sveikas. Esmu apmulsusi un nezinu vai piekrist. Viena sieviete gados no facebook vēlas iegādāties preci. Bet vēlas maksāt caur pastu, jo nav internetbanka. Man jāsūta savs bankas konts, personas kods, lai pēc tam pasts man pārskaitītu uz kontu. Nekad man nav bijis šāds piedāvājums. Kāda ir pieredze, vai šādi tas notiek caur pastu? Svešam cilvēkam savu personas kodu dot.

Tas saucās sūtīšana ar pēcmaksu, pāris gadus atpakaļ šo opciju sanāca pāris reizes izmantot- viss bija veiksmīgi, bet nu process salīdzinoši  ļoti "čakarīgs"...

09.05.2020 20:59

Nē, sūtīt caur omnivu. Tikai naudu pārskaitīs uz pastu un pasts man.

Cik zinu, tad Omnivā ar pēcmaksu var sūtīt tikai e-veikali, bet  varbūt kaut kas mainījies, to tad Omnivai var uzjautāt detalizēti, kāds tas process ir un kādus datus vajag.

Ar pēcmaksu caur Omniva saņēmusi/sūtījusi neesmu, bet veselas 2x ir bijusi situācija, ka cilveks pirms manis "nokauj" pakomātu n-tās reizes mēģinot veikt apmaksu un tikt pie sūtījuma...

09.05.2020 21:13

Viņa man skaidro tādu procesu:viņa pārskaita caur pastu man naudu, tad es sūtu ar omnivu. Vienīgais, kas mulsina ir personas koda un bankas konta vienlaicīga došana.

09.05.2020 21:15

Man arī ir bijuši līdzīgas formas piedāvājumi.tā kā, tas viss izklausās aizdomīgi un dīvaini, - atteicos no darījuma. 

09.05.2020 21:17

Patrīcija...vai nav iespējams, ka pastā skaidrā naudā saņemat? Vismaz kādreiz bija tāds pakalpojums.

Jā, beidzot sapratu :D Tas ir vienkāršs naudas pārskaitījums (process tāds  pats kā caur banku), bankas konta nr. un vārds uzvārds jau jebkurā gadījumā, arī ja maksā caur internetbanku. Es ieteiktu uzzvanīt pastam un uzprasīt, vai personas kods šajā situācijā ir obligāts (nezinu, kā tagad, bet senāk sūtot jebkuru pacinu personas kods bija jānorāda). Bet visādi citādi uzskatu, ka satraukumam nav pamata.

09.05.2020 21:27

Nekā tur dīvaina nav. Pasta Norēķinu Sistēma (PNS) darbojas pēc vecās sistēmas, kad vajag arī personas kodu. Tas ir norādīts maksājuma noteikumos.

https://www.pasts.lv/files/pakalpojumi_jp/Maksajumu_noteikumi_2019.pdf

09.05.2020 21:35

Apkrāpt jau nevar, jo preci sūtītu tikai pēc naudas saņemšanas. Vienīgi tas personas kods. Pirmdien piezvanīšu pastam.

09.05.2020 23:34

Pastā ir opcija!

Naudas pārvedumu uz pieprasījumu.

Cilvēks Jums nosūta naudas pārvedumu.(Tā saucās).Saņemt varat aptuveni 10 min laikā.Ņemot līdz personu apliecinošu dokumentu.Iesiet uz pastu un jautāsiet,vai ir atnācis naudas pārvedumu uz Jūsu vārda.Saņemsiet naudiņu uzreiz.

Vai arī uz kontu skaita no pasta,tomēr tas aizņems līdz dienām divām.

Tomēr visam vajadzēs Jūsu datus.

Nekas apšaubāms caur pastu sūtot nav.

1 - 10 no 23

Tēma slēgta

Tēmu slēdza: Patrīcija
Iemesls: Vairs nav aktuāli