FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Vajag padomu

Sveikas. Esmu apmulsusi un nezinu vai piekrist. Viena sieviete gados no facebook vēlas iegādāties preci. Bet vēlas maksāt caur pastu, jo nav internetbanka. Man jāsūta savs bankas konts, personas kods, lai pēc tam pasts man pārskaitītu uz kontu. Nekad man nav bijis šāds piedāvājums. Kāda ir pieredze, vai šādi tas notiek caur pastu? Svešam cilvēkam savu personas kodu dot.

10.05.2020 10:45

Labots 10.05.2020 10:45

Un ko tādu ar tavu kodu var iesākt, īpaši vienlaicīgi ar konta numuru? Pasaki kaut vienu sakarīgu argumentu. 

10.05.2020 10:48

Paņemt ātros kredītus, šis ir dzirdēts.

10.05.2020 10:59

Un kā tas ir tehniski iespējams? Dzirdēts daudz kas ir, jautājums, vai pašai prātiņš spēj sūdus atfiltrēt. 

Varu atsūtīt tev visus savus kodus un kontus - paņem kaut vienu kapeiku kredītā. Kur loģika? Ja pat pieņemt, ka izdodas, tas uz manu kontu arī atnāks, tev kāds no tā labums būs? 

Bet ar veceni es nesaistītos tāpat. Facebook viņai ir, bet internetbankas nav - smieklīgi. Bet kopumā nekā tāda viņās piedāvājumā nav, viss kā vienmēr - tev pārskaita naudu, tu izsuti. Kāds tur konts vai banka ir maksātājam, tev pie kājas. Vēl dažus gadus atpakaļ personas kods bija obligāts pie jebkāda pārskaitījuma. Un par masveida kredītiem kaut kā sūdzību nebija. 

10.05.2020 11:08

Saka, ka internetbanka nobloķējusies.Teicu, lai pārskaita caur meitas kontu, jo minēja, ka meitai visu laiku skaitot naudu caur pastu uz banku.Tas likās aizdomīgi, kādēļ negrib tā darīt.

10.05.2020 11:18

Tāpēc arī es ar viņu neielaistos. Ne dēļ kredītiem un bankām, bet besi cilvēki, kuri pašā sākumā karina problēmas savas uz citiem un rāda neērtības. Ja tev vajag, risini problēmas ar banku, tad lien pirkt. Lai gan PNS pārskaitījums ir tāds pats, ka bankā jebkāda, man pēc situācijas apraksta tā vecene nepatīk - pārāk daudz liekos skaidrojumus viņa dod. Saņems mantu un tad smadzenes iznesīs, ka tas nav tā un tur tam vēl bija jābūt. 

11.05.2020 13:09

Labots 11.05.2020 13:09

Gan jau to paku atgriezīs atpakaļ kāda iemesla dēļ jeb pašai par visu nāksies samaksāt paziņo adminiem lai pārbauda info un dabūsi kādu ieteikumu varbūt jēdzīgāku par visiem es ieteiktu neiegrābties izklausas pārāk aizdomīgi es ta savējiem ar karti online varu piedāvāt apmaksāt a sis jau ir cits gadījums. 

11.05.2020 14:42

ES NESŪTĪTU. RUNA NAV PAT PAR PERSONAS DATIEM. VAI SIEVIETE REĶINĀS AR PĒCMAKAS PASTA SŪTĪJUMIEM? KLĀT PIE CENAS NĀKS AP 7-8EURO. UN JA PACIŅU PASTĀ NEIZŅEM, TAD TĀ STĀV VIŅAS PASTA NODAĻĀ VIENU MĒNESI, UN PĒC TAM ATGRIEZAS PIE jUMS, TIEK ZAUDĒTI 7-8EURO.

11.05.2020 19:29

Par to jau ir runa un VID loti patīk tādi sūtījumi ja sūta parak daudz var sākt pirvērst uzmanību savā ziņā. 

11.05.2020 19:35

Kad piedāvāju, lai skaita caur meitas kontu, tad uzreiz uzrakstīja, ka nopirkusi citu preci tuvāk mājām un dārgāk. Jābūt modrām.

11.05.2020 19:46

Varbūt paziņo administrācijai ko a? Lai pačeko mazliet a? 

11 - 20 no 23

Tēma slēgta

Tēmu slēdza: Patrīcija
Iemesls: Vairs nav aktuāli