FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Portāla pievilcīgums (sludinājumu dzēšana)

Mūsu kopīgais mērķis ir padarīt portālu noderīgu un vizuāli pievilcīgu.

Portāla pievilcīgums galvenokārt ir atkarīgs no jums, dārgie lietotāji. Tieši jūs fotografējat savu produktu un ievietojat sludinājumus. 

Jūsu produkta pārdošanas panākumi ir atkarīgi tieši no jūsu sludinājuma. 

Savukārt mēs, no savas puses cenšamies saglabāt šo vizuālo pievilcību un kontrolēt sludinājumu plūsmu, kuri neatbilst portāla noteikumiem. Tāpēc, visi sludinājumi, kuri neatbilst portāla noteikumiem, administrācija drīz dzēsīs.

Sīkāka informācija par to, kā vajadzētu izskatīties sludinājumiem, ir atrodama portāla noteikumos, sadaļā  "Fotoattēli sludinājumos" 

Fotoattēli sludinājumos

1. Pirmajam attēlam ir jārāda tikai sludinājuma tekstā minētais elements.

2. Pirmajam attēlam ir jārāda reāls produkts. Attēlus nedrīkst ņemt no tiešsaistes resursiem, veikaliem utt. (neattiecas uz juridiskām personām, kuras ir reģistrējušās kā veikals.)

3. „Pašbildes” var izmantot kā papildu vizuālo materiālu.

4. Sludinājuma galvenē ir aizliegts izmantot kolāžu.

5. Sludinājuma pirmajā attēlā produktam jābūt skaidri redzamam un novietotam uz neitrāla fona.

6. Vietnē nedrīkst ievietot fotoattēlus no citas vietnes vai ar uzņēmuma logotipu.

7. Nav atļauts izvietot ekrānuzņēmumus.

8. Nav atļauts izmantot fotoattēlus ar kontaktinformāciju un adresēm.

9. Pirmajā sludinājuma attēlā nav atļauts izvietot fotoattēlu ar uzrakstiem, tekstu, uzlīmēm, pasvītrojumiem, filtriem utt.

10. Nav atļauts izmantot nekvalitatīvus attēlus (neskaidrs, izplūdis attēls).

11. Sludinājumu attēlos var būt vairāki pārdošanas objekti, ja tos ievieto kategorijās - bērnu komplekti, apģērbu komplekti, rotaslietas.

12. Uz auguma bildes var izmantot tikai kā papildu vizuālo materiālu.

13. Atverskapi.lv ir tiesības noņemt sludinājumu bez iepriekšēja brīdinājuma, ja šie noteikumi tiek pārkāpti.

https://atverskapi.delfi.lv/lv/noteikumi 

Lūdzu, ievērojiet portāla noteikumus, jo pirms iegādājāties abonēšanu, jūs piekritāt portāla noteikumiem!

22.05.2020 15:54

Labots 22.05.2020 15:59

Reita Mēs runājam par galveno fotoattēlu. Droši izmantojiet foto uz auguma, pašbildes utt.. kā papildu vizuālo materiālu :) 

Ir iespēja pievienot 5 bildes 

22.05.2020 16:31

Bilžu noteikumi ir forša ideja, tikai tiešām ceru, ka sludinājumus bez brīdinājuma neviens nedzēsīs vai vismaz par to būs paziņojums. Tā ir bijusi sāpīga tēma šim portālam - zūdoši sludinājumi - negribētos atraut vaļā vecas brūces :)

Varu tikai iedomāties n-tās tēmas forumā "kur pazuda mani sludinājumi", ja tie tiks dzēsti bez nekāda paskaidrojuma. Lai cik lietas nebūtu kārtībā ar AM, ieskaitot selektīvo sludinājumu bloķēšanu un nebloķēšanu, sistēma par iespēju atjaunot sludinājumu izlabojot kļūmes ir jauka.

22.05.2020 16:35

Nesaprotu, kas slikts notiktu, ja es galvenajā bildē ieliktu kolāžu ar bildi kleitai no priekšas un no aizmugures. Varbūt ir svarīgas detaļas, ko gribās parādīt. Kāds sliktums no tā vai nepareizība, ja reiz ejam uz uzlabojumiem? Vairāk informācijas, vairāk interesentu un pircēju...

Ja apģērbs uz auguma izskatās labāk, kā uz pakaramā vai uz grīdas - noteikti liktu pirmo. Nu kur loģika - nedrīkst? Man gan ir manekens, bet daudzas meitenes bildē uz sevis - un sanāk labāk, kā uz grīdas. Par vizuāli estētisko piekrītu, bet ir jau cilvēki, kas tādas lietas neredz un nejūt. Nu jā, un linu es arī negludināšu.

22.05.2020 16:42

Bildes kas neatbilda noteikumiem ir izdzēstas, vismaz man, līdz ar visiem aprakstiem, neko nebrīdinot! Tā kā pārbaudiet, kas noticis jūsu skapjos! Bet kārtībai jābūt!

22.05.2020 20:01

Ka zināsim kura bilde ir dzēsta?

23.05.2020 00:50

Alina, bet kā nofotografēt tad tādu apģērbu? Piemēram slinkey materiāla? 

P. S. Uzlabojums būtu jauki arī redzēt, ka pievienojot divus atsevišķus komentārus, viņi ne saplūst vienā ☺️

23.05.2020 09:11

Paldies, ka beidzot domājat par bilžu kvalitāti. Cerams, vizuālā kvalitāte uzlabosies, ja būs kādi vienoti noteikumu. Tagad brīžiem acīs gurst skatoties, ko nu katrs salicis. 

23.05.2020 09:40

Bilžu kvalitāte ir tikai viens no aspektiem, tie kuriem nav talanta, prasmes, zināšanas vai normālas tehnikas bildēt, tāpat nekādu labo bildi neievietos šeit (un tādas bildes joprojām šet ir daudz, uzskatu ka manējās arī nav nekādi šedevri) un tāpat acis gurs no skatīšanās..... Šobrīd visvairāk ir žēl jau ieguldītais veicot aprakstus, un saliekot pēc iespējas visus mērus (piegāju atbildīgi), ko parasti jautā par apģērbu- tas uzdzen reālu škrobi, un tu pat nezini, kuras bildes ir dzēstas, jo jāatceras, kurās bija "pašbilde vai tai pielōidzināma"  vai kādas internetvietnes bilde pirmā aizlēkusi !   

23.05.2020 11:56

Es uzskatu,ja cilveks gribes,tad ari pirks to preci.Ir bilde kvalitativa ,vai nav.Vai ari pajautās personigi papildbildes.Bet ,ja tagad tiks vairuma dzēstas bildes,tad nekadās intreses vairs nebūs sadarboties ar portalu.Jo diez vai kādai būs vēlme un pacietiba visu laiku  bildes likt par jaunu un parfotografēt ,kamēr viss bus ok.Tas ir tikai mans personigais viedoklis.

23.05.2020 12:10

Pārfotografēt bildes ir viena lieta, bet ja pazūd informācija par preci - stipri bēdīgāk. Tas tomār prasa daudz vairāk laika - izveidot preces aprakstu, nomērīt un pievienot izmērus, utt.

11 - 20 no 60