FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Portāla pievilcīgums (sludinājumu dzēšana)

Mūsu kopīgais mērķis ir padarīt portālu noderīgu un vizuāli pievilcīgu.

Portāla pievilcīgums galvenokārt ir atkarīgs no jums, dārgie lietotāji. Tieši jūs fotografējat savu produktu un ievietojat sludinājumus. 

Jūsu produkta pārdošanas panākumi ir atkarīgi tieši no jūsu sludinājuma. 

Savukārt mēs, no savas puses cenšamies saglabāt šo vizuālo pievilcību un kontrolēt sludinājumu plūsmu, kuri neatbilst portāla noteikumiem. Tāpēc, visi sludinājumi, kuri neatbilst portāla noteikumiem, administrācija drīz dzēsīs.

Sīkāka informācija par to, kā vajadzētu izskatīties sludinājumiem, ir atrodama portāla noteikumos, sadaļā  "Fotoattēli sludinājumos" 

Fotoattēli sludinājumos

1. Pirmajam attēlam ir jārāda tikai sludinājuma tekstā minētais elements.

2. Pirmajam attēlam ir jārāda reāls produkts. Attēlus nedrīkst ņemt no tiešsaistes resursiem, veikaliem utt. (neattiecas uz juridiskām personām, kuras ir reģistrējušās kā veikals.)

3. „Pašbildes” var izmantot kā papildu vizuālo materiālu.

4. Sludinājuma galvenē ir aizliegts izmantot kolāžu.

5. Sludinājuma pirmajā attēlā produktam jābūt skaidri redzamam un novietotam uz neitrāla fona.

6. Vietnē nedrīkst ievietot fotoattēlus no citas vietnes vai ar uzņēmuma logotipu.

7. Nav atļauts izvietot ekrānuzņēmumus.

8. Nav atļauts izmantot fotoattēlus ar kontaktinformāciju un adresēm.

9. Pirmajā sludinājuma attēlā nav atļauts izvietot fotoattēlu ar uzrakstiem, tekstu, uzlīmēm, pasvītrojumiem, filtriem utt.

10. Nav atļauts izmantot nekvalitatīvus attēlus (neskaidrs, izplūdis attēls).

11. Sludinājumu attēlos var būt vairāki pārdošanas objekti, ja tos ievieto kategorijās - bērnu komplekti, apģērbu komplekti, rotaslietas.

12. Uz auguma bildes var izmantot tikai kā papildu vizuālo materiālu.

13. Atverskapi.lv ir tiesības noņemt sludinājumu bez iepriekšēja brīdinājuma, ja šie noteikumi tiek pārkāpti.

https://atverskapi.delfi.lv/lv/noteikumi 

Lūdzu, ievērojiet portāla noteikumus, jo pirms iegādājāties abonēšanu, jūs piekritāt portāla noteikumiem!

24.05.2020 01:29

Zuzanna, tas ir ļoti atkarīgs no logu izvietojuma. Manā dzīvojamajā platībā laba gaisma bildēm ir labi, ja kādas 2h dienā un piemeklēt fonu ar izvietojumu nav viegli, tomēr ceru, ka būs kāda kārtība. Godīgi sakot, bildes nav tas trakākais, bet kas kategorijās tiek izvietots.

Joprojām gribētu zināt, ja kāda no ievietotajām precēm tiek dzēsta. Lielākajai daļai lietotāju skapis nav dzīve un, ja ievietotas vairāk nekā 5 preces, var gadīties neatcerēties visas un redzēt, ka preču skaits ir mazāks (ja vispār atceras skaitli), bet kuras..?

24.05.2020 12:16

Mhm,... kā lai zin kura prece izdzēsta ?

vakar, 21:24

Nu padomā pati, atsaucoties uz zemāk norādīto noteikumu, es teiktu, ka nekādi. 

Pašai jāpārbauda, vai sludinājumi atbilst noteikumiem.

13. Atverskapi.lv ir tiesības noņemt sludinājumu bez iepriekšēja brīdinājuma, ja šie noteikumi tiek pārkāpti

pirms 1 stundas

Labots pirms 1 stundas

Man jautājums, kāpēc es nevaru atjaunot sludinājumus, tas , ka es nemaksāju to 1 eiro? Vai tad jūs nerakstijāt, ka tie 30 sludinājumi, kas skapī stāvēs varēs tur būt līdz tiks nopirkti? Vai tas 1 eiro tagd ir obligāti jāmaksā?

Papildināts 2020-05-26 05:05:52:

Un kāpēc es nevaru ar savu karti maksāt par 2 profiliem? Kas tas par sviestu? Man vienā ir pueaugušo drēbes , bet otrā bērnu, lai nejauktu galvu sev un citiem.

pirms 1 stundas

Alina.Ki Kaut kā neizdodas uzturēt to portāla vizuālo pievilcīgumu- pilns ar pašbildēm un uz auguma veiktajiem foto. Kad tad būs vizuāli pievilcīgs portāls?

31 - 35 no 35