FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Visi portāla noteikumi

Pamatnoteikumi

1. Interneta vietne atverskapi.delfi.lv, turpmāk tekstā – Atverskapi.lv vai vietne, vietnes datu īpašnieks, pārvaldnieks un apstrādātājs ir AS Delfi, reģ. nr.: LV40003504352, adrese: Dēļu ielā 4, Rīgā, e-pasts: pasts@atverskapi.lv.

2. Atverskapi.lv lietotājs ir jebkura fiziska vai juridiska persona, kas apmeklē vietni vai reģistrējas tajā.

3. Reģistrējoties Atverskapi.lv lietotājs:

   3.1. apstiprina, ka viņa sniegtā kontaktinformācija ir pareiza;

   3.2. atzīst un piekrīt, ka viņa profilā sniegtā informācija ir publiski pieejama ikvienam AtverSkapi.lv lietotājam;

   3.3. apliecina, ka lietotājs rīkosies saskaņā ar normatīvo aktu prasībām, tā lietotājvārds nedrīkst būt rupjš, aizskarošs, izsmejošs, tajā nedrīkst būt ietverti citas fiziskas personas dati vai nesaskaņota reklāma, savukārt profila attēls nedrīkst būt provokatīvs, aizskarošs, pornogrāfisko pazīmju/elementu saturošs;

   3.4. atzīst un piekrīt šiem vietnes lietošanas noteikumiem.

4. Vietnē ir trīs lietotāju statusi: Pārdevējs (fiziskā persona), Pircējs (fiziskā vai juridiskā persona), Veikals (juridiskā persona):

   4.1. Pircējs ir fiziskā vai juridiskā persona, kas izmanto vietni preču iegādei;

   4.2. Pārdevējs ir fiziskā persona, kas izmanto vietni, lai pārdotu preces, un kuram ir vismaz viens sludinājums;

   4.3. Veikals ir juridiskā persona, kas izmanto veikala profilu vietnē, lai pārdotu dažādu izmēru, krāsu preces dažādos eksemplāros un variantos, kā arī pēc pasūtījuma.

5. Vietnē aizliegts izvietot, publicēt vai sūtīt lietotājiem jebkādus nesaskaņotus paziņojumus, ielūgumus vai aicinājumus, kas aizskar kādas personas godu vai cieņu, mudina uz vardarbību, rasu naidu vai jebkādu pretlikumīgu darbību.

6. Vietnē ir aizliegts veikt krāpnieciskas darbības.

7. Atverskapi.lv neatbild par lietotāja ievietoto informāciju un tās sekām (ieskaitot tiesiskās), kas izriet no šīs informācijas izvietošanas.

8. AtverSkapi.lv lietotājiem var tikt rādītas vietnes AtverSkapi reklāmas, bet ne biežāk kā reizi mēnesī, nosūtot reklāmas paziņojumus uz e-pastu. AtverSkapi.lv lietotājiem var tikt parādīta reklāma, kas ir neatņemama vietnes sastāvdaļa. Tāpat lietotāji var redzēt reklāmu, kas tiek izveidota un rādīta, balstoties uz lietotāja uzkrātajām sīkdatnēm (cookies).

9. Atverskapi. var veikt izmaiņas un papildinājumus esošajos Lietošanas noteikumos, kas stājās spēkā to pieņemšanas dienā un ir pieejami lietotājiem Atverskapi.lv.

10. Atverskapi.lv un tā lietotājs nesaskaņas risina sarunu ceļā. Ja šādā veidā vienošanās nav panākta, puses var vērsties tiesā saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvo aktu prasībām.

11. Noteikumu neievērošanas gadījumā Atverskapi.lv ir tiesības, arī bez iepriekšēja brīdinājuma, nesedzot nekāda veida zaudējumus, ierobežot vai atcelt Atverskapi.lv lietotāja piekļuvi vietnei, mainīt vai izdzēst Atverskapi.lv lietotāja publicēto informāciju, aizvērt Atverskapi.lv lietotāja kontu un atteikt jaunu reģistrāciju.

12. Vietnes lietošanas noteikumi ir saistoši katram tās lietotājam neatkarīgi no tā, vai viņš ir izveidojis savu kontu Atverskapi.lv.

Sludinājumu izvietošana

1. Privātpersonu sludinājumu izvietošana fiziskām personām ir maksas pakalpojums. Minētais lietotājs ir tiesīgs iegādāties sludinājumu izvietošanas abonementu, turpmāk tekstā – Abonements I, par EUR 1.00 (viens euro 0 centi), ieskaitot PVN mēnesī, bet ar nosacījumu, ka sludinājumi nekādā veidā nav saistīti ar komercdarbību (starpniecība, preču izplatīšana utml.).

2. Nopērkot Abonementu I, lietotājs saņem:

   2.1. statistiku;

   2.2. verificētu profilu, kas apliecina, ka viņš ir godīgs pārdevējs;

   2.3. NEIEROBEŽOTU sludinājumu skaitu.;

3. Par komercdarbību šīs vietnes ietvaros tiek uzskatīta:

   3.1. sistemātiska jaunu preču tirdzniecība;

   3.2. ievietotā produkta pieejamība pēc pieprasījuma, vairākos izmēros, krāsās, eksemplāros un variantos;

   3.3. produktu attēli no tiešsaistes resursiem;

   3.4. sludinājumā ievietotais produkts tiek pārdots vairākiem pircējiem utml.

4. Lietotājs ir tiesīgs iegādāties ar komerciālu darbību saistītu sludinājumu izvietošanas abonementu, turpmāk tekstā – Abonements II, par EUR 10.00 (desmit euro 0 centi), ieskaitot PVN mēnesī. Papildu informāciju var atrast šeit: https://atverskapi.delfi.lv/lv/par-veikaliem.

5. Nopērkot Abonementu II, lietotājs saņem:

   5.1. verificētu profilu, kas apliecina, ka viņš ir godīgs pārdevējs;

   5.1. statistiku;

   5.1. NEIEROBEŽOTU sludinājumu skaitu;

   5.1. iespēju ievietot attēlus no tiešsaistes resursiem;

   5.1. iespēju izplatīt pēc pasūtījuma vairāku izmēru, krāsu, un variantu preces vairākos eksemplāros.

6. Reģistrējoties AtverSkapi.lv, lietotājs uzņemas atbildību par iesniegtā sludinājuma satura patiesumu un atbilstību, kā arī par iesūtītā fotoattēla autortiesībām, intelektuālo īpašumu vai par patentu tiesību pārkāpumiem.

7. AtverSkapi.lv lietotājam ir tiesības ievietot sludinājumus, kas atbilst vietnes kategorijām, apakškategorijām un lietotāja statusam.

8. Sludinājumus, kas neatbilst vietnes kategorijām un apakškategorijām, var ievietot foruma sadaļā „Pārdodu”. Atverskapi.lv ir tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma noņemt sludinājumus, kas neatbilst nevienai vietnes kategorijai, apakškategorijai un/vai šiem noteikumiem.

9. Aizliegts izvietot sludinājumus, kas ir pretrunā ar Latvijas Republikas normatīvo aktu prasībām, konkurē ar vietni un/vai tās produktiem.

10. Izvietotie sludinājumi vietnē ir pieejami 90 dienas. Ja lietotājs neatjaunina sludinājumus, tie automātiski tiek izdzēstas bez atjaunošanas iespējas. Lietotājs saņem paziņojumus par nepieciešamību atjaunināt ievietotuss sludinājumus vismaz 30 dienas pirms noteiktā termiņa.

Automātiska abonēšanas maksa

1. Abonementu I vai Abonementu II lietotājs var iegādāties, izmantojot norēķinu karti. Automātiska mēneša maksa ir ikmēneša maksājums, kas tiks noņemts no lietotāja bankas kartes katru mēnesi pēc termiņa beigām. (Delfi +SpotifyNetflix u. tml. darbības princips).

   1.1. Abonēšanas maksa tiek iekasēta automātiski pēc katra perioda līdz brīdim, kad lietotājs pārtrauc Abonementu.

   1.2. Visiem lietotājiem ar statusu „Pārdevējs” ir nepieciešams iegādāties Abonementu. Lietotāja profilā tiek izveidots “Mans maciņš” princips, kurā esošos līdzekļus nevar izmantot Abonementa apmaksai.

   1.3. Ja abonēšanas termiņa beigās lietotāja bankas kartē nebūs naudas līdzekļu, sistēma viņam automātiski nosūtīs paziņojumu.

   1.4. Lietotājs automātisko abonenta maksu var atcelt profila iestatījumos.

   1.5. Parakstoties uz automātisko abonēšanas maksu, lietotājs piekrīt un sniedz savus bankas un identifikācijas datus trešajai personai Paysera (uzņēmumam, kas sniedz elektronisko norēķinu pakalpojumus).

   1.6. Profilam varēs piesaistīt tikai VIENU kredītiestādes karti.

   1.7. Tiklīdz karte būs piesaistīta personas profilam, to varēs izmantot atkārtoti, tikai reģistrējoties ar pretējo abonēšanas veidu.

   1.8. Atverskapi.lv neatlīdzina zaudējumus, kas radušies, ja lietotājs ir mēģinājis izveidot vēl vienu profilu ar jau izmantotu kartiņu.

2. Ja lietotājs vietni izmanto kā pircējs:

   2.1. lietotājs, kurš reģistrēts vietnē kā pircējs, izmanto to bez maksas;

   2.2. Ja lietotājs vēlās parādīt citiem lietotājiem, ka ir godīgs pircējs, viņš varat verificēt savu profilu par 0,01 EUR. Profila verificēšana ir pieejama sadaļā „Profila iestatījumi”.

Skapja naudiņas (SN) izmantošana

1. Skapja naudiņa - ir AtverSkapi iekšējā, virtuālā valūta, kuru lietotājs var izmantot portāla maksas pakalpojumu iegādei.

2. Lietotājs var iegādāties SN, izmantojot kredītkarti vai internetbanku sadaļā “Mans maciņš”.

3. “Skapja naudiņu” var izmanot lai :

   3.1. Paceltu sludinājumu;

   3.2. Pievienotu tēmu forumā;

   3.3. Pievienotu sludinājumu kolekcijai.

4. SN nevar izmanot portāla abonenta iegādei.

5. Atverskapi.lv neatlīdzina zaudējumus, kas radušies, ja lietotājs ir mēģinājis iegādāties abonentu ar SN valūtu. Kā arī neatgriež iegādāto SN valūtu uz lietotāja bankas kontu, ja lietotājs neizmanto SN, tam paredzētajiem mērķiem.

Fotoattēli sludinājumos

1. Pirmajam attēlam ir jārāda tikai sludinājuma tekstā minētais elements.

2. Pirmajam attēlam ir jārāda reāls produkts. Attēlus nedrīkst ņemt no tiešsaistes resursiem, veikaliem utt. (neattiecas uz juridiskām personām, kuras ir reģistrējušās kā veikals.)

3. „Pašbildes” var izmantot kā papildu vizuālo materiālu.

4. Sludinājuma galvenē ir aizliegts izmantot kolāžu.

5. Sludinājuma pirmajā attēlā produktam jābūt skaidri redzamam un novietotam uz neitrāla fona.

6. Vietnē nedrīkst ievietot fotoattēlus no citas vietnes vai ar uzņēmuma logotipu.

7. Nav atļauts izvietot ekrānuzņēmumus.

8. Nav atļauts izmantot fotoattēlus ar kontaktinformāciju un adresēm.

9. Pirmajā sludinājuma attēlā nav atļauts izvietot fotoattēlu ar uzrakstiem, tekstu, uzlīmēm, pasvītrojumiem, filtriem utt.

10. Nav atļauts izmantot nekvalitatīvus attēlus (neskaidrs, izplūdis attēls).

11. Sludinājumu attēlos var būt vairāki pārdošanas objekti, ja tos ievieto kategorijās - bērnu komplektiapģērbu komplektirotaslietas.

12. Uz auguma bildes var izmantot tikai kā papildu vizuālo materiālu.

13. Atverskapi.lv ir tiesības noņemt sludinājumu bez iepriekšēja brīdinājuma, ja šie noteikumi tiek pārkāpti.

Sludinājumu noņemšana, ko veic vietnes administrācija

1. Atverskapi.lv ir tiesības noņemt sludinājumu bez iepriekšēja brīdinājuma un bez zaudējumu atlīdzināšanas, ja:

   1.1 sludinājums ir ievietots nepareizā kategorijā un/ vai sludinājums vietnē dublējas vienu vai vairākas reizes;

   1.2 sludinājumi saistīti ar komercdarbību, neiegūstot veikala profilu, proti, neiegādājoties Abonementu II;

   1.3 sludinājumā piedāvātais produkts tiek īrēts;

   1.4 sludinājumā piedāvātās preces ir saburzītas, mitras, netīras vai kā citādi vizuāli neestētiskas;

   1.5 sludinājuma virsraksts ir izcelts ar vispārpieņemtiem saukļiem, kas neatspoguļo pārdošanas priekšmetu, piemēram, „Veicināšana, pārdošana, pērciet 2, maksājiet par 1, apskatiet!” utt.;

   1.6 sludinājuma aprakstā vai nosaukumā ir pareizrakstības kļūdas;

   1.7 sludinājumā nav norādīta svarīga informācija, piemēram, defekti, izstrādājuma stāvoklis, citas krāsas utt.;

   1.8 sludinājumā ir iekļautas vairākas preces pārdošanai, ziedošanai vai apmaiņai (neattiecas uz kategorijām Komplekti bērniemApģērbu komplektiRotaslietas);

   1.9 sludinājumi ar nepietiekamu vai nepilnīgu informāciju;

   1.10 sludinājumā ir nesaskaņota reklāma (saites, logotipi, ielūgumi);

   1.11 komplektu sludinājumos katrs objekts nav atdalīts atsevišķi un/vai ir slikti attēlots (neattiecas uz kategoriju Bērnu komplekti);

   1.12 sludinājumā tiek piedāvāts pakalpojums;

   1.13 sludinājums ietver profesionālu un selektīvu kosmētikas tirdzniecību vai citas preces, kas atļautas tikai specializētās mazumtirdzniecības vietās vai mazumtirdzniecības vietu stendos, sniedzot atbilstošus padomus par lietošanu;

   1.14 sludinājums ietver zāles un/vai pārtikas piedevas;

   1.15 sludinājumi neatbilst nevienai vietnes kategorijai un apakškategorijai;

   1.16 Atverskapi.lv neatlīdzina zaudējumus, kas radušies, noņemot sludinājumus, foruma ierakstus vai Atverskapi.lv lietotāja profilu šo noteikumu pārkāpšanas dēļ;

   1.17 Atverskapi.lv lietotājiem ir aizliegts automatizēt citu Atverskapi.lv lietotāja profila datu apkopošanu un apstrādi utml.

Lietotāju reitings un atsauksmju ievietošana

1. Atsauksme jāatstāj tikai pēc patiešām veikta darījuma.

2. Negatīvā atsauksmē obligāti jāiekļauj konkrētas situācijas skaidrojums.

3. Atsauksmes nav paredzētas ziņojumiem, atbildēm, paskaidrojumiem, kas adresēti konkrētai personai, un nav paredzēti privātām vēstulēm.

4. Vietne patur tiesības dzēst negatīvas atsauksmes, ja atsauksmes autors nespēj apliecināt tās atbilstību patiesībai.

5. Tiek dzēstas atsauksmes, kas:

   5.1 ievietotas, atsaucoties uz Atverskapi.lv lietotāja nereaģēšanu uz vēstulēm vai produkta nepārdošanu. Atverskapi.lv lietotājiem nav pienākuma atbildēt uz visām vēstulēm, un viņiem nav pienākuma pārdot preces ikvienam pircējam;

   5.2 ietver lietotāja datus, ar kuriem viņš nav publiski dalījies un nav devis piekrišanu to publicēšanai;

   5.3 ievietotas, atsaucoties uz lietotāja AtverSkapi.lv saziņas veidu.

6. Par vienu un to pašu personu katrs lietotājs var atstāt atsauksmi reizi divās nedēļās.

7. Pozitīvās atsauksmes netiek izdzēstas, ja izvietošanas laikā tiek ievēroti visi nosacījumi.

8. Ja konflikta gadījumā lietotāji nevienojas un uzstāj uz atsauksmju noņemšanu, administrācija ir tiesīga noņemt abu pušu atsauksmes, lai izbeigtu konfliktu.

9. Ja lietotājs nepamatoti atstāj negatīvas atsauksmes, piesārņo vietni un ar nodomu apvaino vai nomelno citu lietotāju, administrācijai ir tiesības, tostarp bez iepriekšēja paziņojuma, ierobežot vai atsaukt lietotāja piekļuvi vietnei.

Foruma izmantošana

1. Forumā Atverskapi.lv ir aizliegts veikt šādas darbības:

   1.1 izvietot nesaskaņotu reklāmu; ielūgumus un provokācijas, kas aizskar personas godu vai cieņu, aicina uz vardarbību, rasu naidu vai jebkādu pretlikumīgu rīcību;

   1.2 dublēt vienas tēmas saturu;

   1.3 izvietot cita lietotāja reklāmas (pašreklāma, ielūgumi utt.) un apmaksātās tēmas;

   1.4 apspriest savu tēmu forumā vairāk nekā trīs reizes dienā, jo līdz ar to citas tēmas atstāj sadaļu „Jaunākie forumā”;

   1.5 necienīt un apstrīdēt Atverskapi.lv moderatoru un administratoru rīcību;

   1.6 publiski pieprasīt noņemt lietotājus, sludinājumus, pārskatus, diskusijas;

   1.7 jautāt / atbildēt / konsultēt par iespējām veikt nelikumīgas darbības (piemēram, nelegālu materiālu lejupielāde, izplatīšana);

   1.8 izvietot pašreklāmu nepiemērotās tēmās; tam paredzētas maksas tēmas;

   1.9 tēmas nosaukumā iezīmēt atsevišķus vārdus ar lielajiem burtiem (izņemot vispārpieņemtos saīsinājumus un uzņēmumu nosaukumus);

   1.10 virsrakstā izmantot vairāk nekā divas „rotājuma” rakstzīmes (piemēram,% @ # ^ & *!?);

   1.11 norādīt cita lietotāja personas datus (personas kods, bankas konts un tālruņa numurs).

2. Foruma sadaļa „Pērk” paredzēta tikai sludinājumiem par pirkšanu, izmaiņu gadījumā informācija jāievieto maksas sadaļā „Pārdod”.

3. Atverskapi.lv lietotājiem ir tiesības dalīties ar viedokļiem forumā, ievērojot Atverskapi.lv noteikumus. Lietotāja viedoklis var atšķirties no administrācijas viedokļa.

4. Atverskapi.lv lietotājs ir pilnībā atbildīgs par forumā ievietoto informāciju. Atverskapi.lv neatbild par informāciju, ko forumā ievietojis Atverskapi.lv lietotājs.

5. Atverskapi.lv lietotāja dzēšana no vietnes neietekmē forumā publicētos paziņojumus.

6. Atverskapi.lv ir tiesības pēc saviem ieskatiem noņemt vai cenzēt diskusijas, foruma tēmas.

7. Foruma sadaļa „Pārdod” ir paredzēta tikai sludinājumiem, kas neatbilst vietnes sludinājumu kategorijām.

Pakalpojuma „Kolekcijas” izmantošana

1. „Kolekcija” ir īpaši vietnes AtverSkapi izveidota grupa. Kolekcijas var iedalīt atbilstoši tēmām („Jaungada kolekcija”), cenām („Lietas līdz 10 EUR”) un dzimumiem (bērnu, sieviešu vai vīriešu kolekcija). Kolekcijā ir apkopoti labākie sludinājumi, kas atbilst vietnes apstiprinātajiem noteikumiem.

2. Lai iekļūtu kolekcijā, jāievēro šādi noteikumi:

   2.1 kvalitatīvi preču fotoattēli;

   2.2 nedrīkst pievienot fotoattēlus no interneta un tos nedrīkst apstrādāt ar filtriem (neattiecas uz juridiskām personām ar Veikala profilu);

   2.3 pilnīgs un detalizēts preču apraksts;

   2.4 verificēts profils vai vismaz viena atsauksme;

   2.5 pēc pievienošanas kolekcijai ir aizliegts mainīt sludinājuma galveno fotoattēlu (tas neietver apraksta, preču cenas un citu fotoattēlu labošanu).

3. Ja sludinājums ir modificēts un/vai neatbilst kolekcijas noteikumiem, AtverSkapi ir tiesības dzēst sludinājumu/nepievienot kolekcijai bez brīdinājuma.

4. Kolekciju veido paziņojumi, kurus izvēlējusies vietne, un apstiprināti pieteikumi, kurus iesnieguši lietotāji.

5. Sludinājumi kolekcijai tiek pievienoti iesniegšanas secībā, tomēr AtverSkapi patur tiesības mainīt sludinājumu izvietojumu kolekcijā.

6. Administrācija savu iespēju robežās pieteikumus izskata vienas darba dienas laikā no pieteikuma saņemšanas dienas. Sludinājumu secību kolekcijā izvēlas vietnes administrācija. Ja paziņojums neatbilst kolekcijas tēmai, administrācijai ir tiesības pieteikumu noraidīt.

7. Lietotājs nevar iekļūt sadaļā „AtverSkapi izvēle”. To maina un pēc saviem ieskatiem izvēlas administrācija.

8. Piesakoties, no „Mans maciņš” lietotāja tiks atskaitīti 0,55 EUR. Ja sludinājums atbilst visiem noteikumiem, tas tiek nosūtīts kolekcijai. Ja sludinājums neatbilst noteikumiem, tad lietotājam tiks atmaksāti atskaitītie 0,55 EUR.

9. Sludinājums kolekcijā var atrasties vismaz divas nedēļas. Pēc divām nedēļām administrācijai ir tiesības izņemt sludinājumu no kolekcijas.

Krāpšana

1. Ja lietotājs tiek apkrāpts un ir cietis no citu krāpšanas, viņam ir pienākums, nekavējoties informēt administrāciju.

2. visu nepieciešamo informāciju par lietotāju, kurš izdarījis krāpšanu, vietne sniedz tikai policijai pēc tam, kad cietušais ir uzrakstījis oficiālu iesniegumu vai normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos.

3. vietnes administrācija neatlīdzina krāpšanas dēļ radušos zaudējumus.

4. visi identificētie krāpnieki tiek bloķēti, un viņiem nav piekļuves vietnei.

Sīkdatnes

1. Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek nosūtīta uz jūsu datoru vai mobilo iekārtu vietnes apmeklēšanās laikā un ko vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni, proti, sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes mājas lapu vai uz citu mājas lapu, kas atpazīst šo sīkdatni.

2. Katram lietotājam tiek piesaistīta anonīma sīkdatne, ar kuras palīdzību nav iespējams noteikt lietotāja personību, bet tas palīdz noteikt kvantitatīvu statistiku par vietnes lietošanu – kādu saturu cilvēks patērē, kādi ir ierīču, ar kurām tiek lietota vietne, tehniskie dati, kā arī sociāldemogrāfiskos datus, lai redakcija labāk izprastu vietnes lietotāju intereses un uzlabotu lietotāju ērtības.

3. Vietnē uzkrātie dati var būt pieejami AS DELFI grupas struktūrvienībām, arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem, valsts iestādēm un citiem veidojumiem, kas pilda tiem normatīvajos aktos noteiktās funkcijas, pilnvarotiem revidentiem, juridiskajiem un finanšu konsultantiem utml. Lai apkopotu informāciju, piemēram, par sīkdatnēm, tiek izmantoti tādu partneru kā Gemius, Google Analytics, Chartbeat, Cxence izveidoto programmu veidotās sīkdatnes, kā arī iekšējo datu savākšanas rīku.

4. Vietne izmanto sīkdatnes, lai vietne atcerētos vai lietotājs jau piekritis tam, ka mēs šajā vietnē izmantojam sīkdatnes, kā arī lai vietne sniegtu saviem lietotājiem personīgāku pieredzi vietnes lietošanā – reklāmu atbilstoši interesēm, vienreiz uzstādītu iestatījumu saglabāšanu u.c. Turklāt sīkdatņu apkopošana un apstrāde mums palīdz saprast, kā tiek lietots vietnes saturs, lai to pielāgotu lietotāju vajadzībām un attiecīgi padarītu to vēl interesantāku.

5. Pēc vēlēšanās varat sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāk lasiet šeit: aboutcookies.org. Lietotājs var izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir tā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā lietotājam manuāli būs jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad tiks apmeklēta vietne, un turklāt pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi un funkcijas var nedarbosies vai darboties daļēji.

Datu dzēšana

1. Apmeklējot vietni, lietotājs piekrīt, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Tāpat lietotājam ir tiesības lūgt AS DELFI dzēst savus personas datus, iesniedzot oficiālu iesniegumu pa pastu AS DELFI (Dēļu iela 4, Rīga, LV-1004) vai uz e-pastu: privatums@delfi.lv.

2. Lai dokumentam būtu juridisks spēks, saskaņā ar Dokumentu juridiskā spēka likuma 4.panta pirmo daļu tajā iekļauj dokumenta autora nosaukumu, dokumenta datumu un parakstu. Saskaņā ar Elektronisko dokumentu likuma 3.panta pirmo daļu prasība pēc dokumenta rakstveida formas attiecībā uz elektronisko dokumentu ir izpildīta, ja elektroniskajam dokumentam ir elektroniskais paraksts un elektroniskais dokuments atbilst citām normatīvajos aktos noteiktajām prasībām.

3. Ja jums ir kādi jautājumi vai ierosinājumi saistībā ar to, kā mēs apstrādājam jūsu personas datus, lūdzam sazināties ar mums e-pastā – privatums@delfi.lv.

Personas datu apstrāde

1. Atverskapi.lv lietotājs piekrīt, ka viņa personas dati, ieskaitot reģistrētu e-pasta adresi, tiek glabāti Atverskapi.lv servera datubāzē un tiek apstrādāti saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvo aktu prasībām.

2. AtverSkapi pakalpojuma ietvaros saņemtie personas dati – vārds, uzvārds (vai lietotājvārds), e-pasts, mobilā telefona numurs, saites uz sociālajiem profiliem, lietotāja pievienotais fotoattēls – tiek izmantoti tikai un vienīgi normatīvo aktu ietvaros ar mērķi: savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu AtverSkapi pārvaldības procesu nodrošināšana, uzņēmējdarbības plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana, kā arī līgumu noslēgšana, rēķinu sagatavošana un izsūtīšana, ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no sadarbības modeļa ar lietotāju.

3. AtverSkapi lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Lietotāja dati tiks glabāti papīra vai elektroniskā formā, ņemot vērā mūsu sadarbības ilgumu un piemērojamo normatīvajos aktos noteikto noilguma termiņu, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi.

4. Vietne, saņemot normatīvo aktu prasībām atbilstošu iesniegumu saistībā ar personas datu apstrādi, nekavējoties, bet ne vēlāk kā 30 kalendāro dienu laikā sniedz atbildi. Vajadzības gadījumā Vietne minēto laikposmu var pagarināt vēl uz diviem mēnešiem, ņemot vērā pieprasījumu sarežģītību un skaitu, informējot datu subjektu par kavēšanās iemesliem.

5. Lietotājam ir tiesības atsaukt iepriekš sniegto piekrišanu datu apstrādei, kā arī ir tiesības labot vai dzēst personas datus.


0 Atbildes

- no 0

Tēma slēgta

Tēmu slēdza: Alina.Ki
Iemesls: